Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 lutego 2026 01:50
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zebranie GUTW wyłoniło nowe władze

Urszula Kwietniewska-Łacny została prezesem Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jej zastępczynią jest Barbara Karnicka. Na skarbnika wybrano Danutę Leszczyszyn, a sekretarzem został Józef Satanowski. Zarząd uzupełnia jeszcze Barbara Kubieniec. Dziś 23 czerwca 2021 r. odbyło się walne zebranie GUTW.
Zebranie GUTW wyłoniło nowe władze
Nowy Zarząd GUTW

Autor: TWS

Po długiej przerwie w hali sportowej w środę odbyło się walne zebranie Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Z powodu braku obowiązującej w statucie frekwencji, zebranie rozpoczęło się w drugim zaplanowanym terminie, czyli o godz. 10.15. Po przywitaniu zebranych przez prezes Urszulę Kwietniewską-Łacny przystąpiono do czytania sprawozdań.
 
Po udzieleniu ustępującemu zarządowi absolutorium, rozpoczęło się zgłaszanie kandydatów do nowych władz, a następnie głosowanie.
 
W wyniku głosowania wybrano nowy zarząd w składzie:
prezes - Urszula Kwietniewska-Łacny
zastępczyni - Barbara Karnicka
sekretarz - Józef Satanowski
skarbnik - Danuta Leszczyszyn
Członkini - Barbara Kubieniec
 
Natomiast do komisji rewizyjnej weszły następujące osoby:
Joanna Rossa
Bożena Górak
Helena Inglot

Były podziękowania, czerwone róże i plany na przyszłe spotkania.

Obecnie uniwersytet to 186 studentów. Na zebraniu pojawiło się 56 osób. Z uwagi na jeszcze panującą pandemię, choroby i już prawie wakacyjne wyjazdy, liczba uczestników nie była imponująca. Podobno nie do wszystkich studentów dotarła w odpowiednim czasie informacja o walnym, a nie wszyscy są za pan brat z komputerem.
 

Jednak zebrane się odbyło. Atmosfera sympatyczna, plany wakacyjnych spotkań już są, a znana wszystkim przewodnicząca Ula Kwietniewska-Łacny uchyla rąbka tajemnicy o ciekawych pomysłach.

 
Nowy akademicki rok zapowiada się interesująco.
 
Nowym władzom GUTW serdecznie gratulujemy.
 
TWS

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

M. 25.06.2021 00:15
Wyrazy szacunku!

Ela 24.06.2021 09:42
Uważam, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

kolon 24.06.2021 08:51
Oby tylko zdrowie dopisało, to znowu będzie ciekawie.

studentka 24.06.2021 08:46
Ci co się sprawdzili na nich znowu postawili. To rozsądne.

Obserwator 23.06.2021 23:44
W tym dwóch mężczyzn i jedna osoba co wygląda jak pani i tak jest ubrana ale kiedyś to był pan.

o Obserwatorze 24.06.2021 01:04
I wywłoka Obserwator, ni pies ni wydra, a pisze aby obrażać.

Obserwator 24.06.2021 07:52
Nie obrażaj. Mężczyzn każdy sobie policzy a co do panani to RODO choć pananie oficjalnie chcą jawności i praw.

Bobek 23.06.2021 23:30
*** ***  walu tanie piwo mocne pod blokiem

Lidka 24.06.2021 08:46
Bobek a tobie po prostu odwaliło donosicielu.

korek 23.06.2021 23:20
Sporo osób jak na taki czas.

Ella 23.06.2021 22:44
GUTW dostał nowy impuls. Będzie jeszcze ciekawiej.

szarak 23.06.2021 22:38
W zarządzie znalazły się 2 nowe osoby, a w komisji rewizyjnej jedna nowa

znajoma 23.06.2021 22:23
Gratulacje Pani Urszulo!

taka prawda 23.06.2021 22:22
Kropka nad "i" dla tych, którzy od dłuższego czasu byli aktywni.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: spożywczaTreść komentarza: Spadek spożycia z 2,5 do 2 pączków to wyraźny sygnał zmian demograficznych. Single i młodsze pokolenia coraz częściej stawiają na "doświadczenie" zamiast na ilość, wybierając produkty premium lub zdrowsze alternatywy.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 00:45Źródło komentarza: Tradycja kontra jakość: Tłusty Czwartek 2026 pod znakiem mniejszego apetytuAutor komentarza: lookTreść komentarza: 26 zł za pączka? To już lekka przesada, wolę wspierać lokalną cukiernię za piątaka.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 00:27Źródło komentarza: Tradycja kontra jakość: Tłusty Czwartek 2026 pod znakiem mniejszego apetytuAutor komentarza: inwestor ze SzczecinaTreść komentarza: Dino budowało swój sukces na wizerunku dynamicznej, polskiej alternatywy dla zagranicznych dyskontów. Jednak dzisiejszy kryzys pokazuje, że agresywna ekspansja (ponad 140 kontroli PIP w krótkim czasie!) mogła odbyć się kosztem infrastruktury socjalnej i standardów pracy. Wysłanie czterech prawników zamiast przedstawiciela zarządu na spotkanie z OPZZ wysyła fatalny sygnał do rynku: spółka traktuje relacje społeczne jako problem prawny, a nie element zrównoważonego rozwoju (ESG), co w 2026 roku jest bardzo źle odbierane przez fundusze inwestycyjne.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 00:11Źródło komentarza: Dino pod ścianą. PIP ujawnia skandaliczne temperatury, a związkowcy oburzeni po spotkaniuAutor komentarza: PiterTreść komentarza: Booksy, Eleven Labs, Synerise... Jeśli ci ludzie nie wiedzą jak zrobić z Polski lidera technologii, to nikt nie wie.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 00:02Źródło komentarza: Misja Przyszłość: Polska elita technologiczna bierze się za kosmos i AI
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama