W ubiegłym roku szkolnym samorząd uczniowski, po konsultacjach z dyrekcją szkoły i nauczycielami, zdecydował o zakupie takiego pojemnika.
-Mieliśmy bardzo dużo szczęścia, gdyż na swojej drodze spotkaliśmy fachowców, którzy bezpłatnie wykonali dla nas duże metalowe serce. Firma GOLDEN GROT z Morynia kierowana przez Marcina Kowalczyka i Mariusza Malinowskiego przekazała naszej szkole w darze wyjątkowe cedyńskie serce, które powoli zapełnia się kolorowymi nakrętkami - mówi Monika Nawrot, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni.
Gorąco podziękowano darczyńcom za ten hojny gest, wręczając słodkie upominki i nadając firmie Golden Grot honorowy tytuł PRZYJACIELA SZKOŁY W CEDYNI.
Serce cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów i zapełnia się w dużym tempie.
Niedawno GOLDEN GROT kowalstwo artystyczne podarowało serce na nakrętki także Moryniowi. Zostało zainstalowane przy stadionie Morzycko.

![Serce za serce [ZDJĘCIA] Serce za serce [ZDJĘCIA]](https://static2.igryfino.pl/data/articles/xl-serce-za-serce-zdjecia-1665399218.jpg)















Napisz komentarz
Komentarze