Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 12:43
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powiewała dzisiaj na wietrze biało-czerwona, ale nie wszędzie

Kolejna rocznica Święta Niepodległości obchodzona przez Polaków zawsze uroczyście i pod znakiem pieśni z tamtych lat, niestety nie została w Gryfinie podkreślona dużą ilością flag. Na niewielu blokach zauważyłam powiewające na wietrze biało-czerwone flagi. Ale oczywiście w niektórych miejscach były wyjątki.
Powiewała dzisiaj na wietrze biało-czerwona, ale nie wszędzie

Autor: fot. TWS

A szkoda, bo warto podkreślić uroczysty charakter naszego wspólnego święta i wywiesić biało-czerwoną, tak jak zrobili to m.in. mieszkańcy i zarządcy nieruchomości przedstawionych na zdjęciach.
 
TWS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

przecież 13.11.2021 14:37
To nie fetysz.

*** *** *** 13.11.2021 12:43
Komentarz zablokowany

Spokojnie 12.11.2021 13:46
Komentarz zablokowany

Ziomal 12.11.2021 09:52
U Knagulca pojawila sie niebieska z paskami.Przypadek?nie sądzę

Spokojnie 12.11.2021 00:20
Komentarz zablokowany

Spokojnie 11.11.2021 23:57
Komentarz zablokowany

wydało się 12.11.2021 00:10
I teraz jasno widać, że jesteś trollem obcych służb.

Spokojnie 11.11.2021 23:42
Komentarz zablokowany

Spokojnie 11.11.2021 23:28
Był spokój, bo nie było prowokacjj, Antify, Homokomanada ( chyba umarły? a może z nadmiaru płci nie mogą się na którąś zdecydować?). Może przestali w końcu płacić z zagranicy albo kazali siedzieć cicho?

cóż 11.11.2021 23:54
Wiesz, ironicznym też trzeba umieć być – ty nie umiesz.

nieJa 13.11.2021 12:20
do "spokojnie".Patriotyzm i ojczyznę trzeba mieć w sercu a nie z flagą na pokaz.Poza tym nie polega to na nietolerancji i nienawiści

boni 13.11.2021 12:30
nieJa, dokładnie myślę tak samo.

Spokojnie 11.11.2021 21:49
Komentarz zablokowany

goll 11.11.2021 21:38
Jasna sprawa.

uwaga 11.11.2021 21:31
Pamiętajmy też, że biało czerwona to nie taka z jakimś jeszcze herbem na środku. To nie jest flaga Polski!

Kolo kukurydziany ludzik 11.11.2021 21:31
Pechu wisi mi za 3 tygodnie roboty

bzyń 11.11.2021 21:30
I bardzo ładnie!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: podejrzewam Treść komentarza: Trzeźwy był, jechał sam, więc pewnie klasyka gatunku przy tej godzinie – mikrosen albo zwyczajne zmęczenie po nocnej zmianie. Ludzie nie doceniają tego, jak organizm reaguje o czwartej rano, kiedy biologicznie jest najniższy punkt koncentracji. Dobrze, że chociaż poduszki strzeliły i chłopak żyje. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:26 Źródło komentarza: Dlaczego 30-latek nagle zjechał z prostej drogi? Wystarczył ułamek sekundy, by ta podróż zakończyła się dramatem Autor komentarza: masakra Treść komentarza: Masakra, o 4 rano to człowiek jeszcze śpi na stojąco... Dobrze, że nikogo z naprzeciwka nie zgarnął. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:23 Źródło komentarza: Dlaczego 30-latek nagle zjechał z prostej drogi? Wystarczył ułamek sekundy, by ta podróż zakończyła się dramatem Autor komentarza: ja widziałem Treść komentarza: Wszyscy wiedzieli jak przed wyborami to złodziejstwo w straży występowało nagminnie i kto w tym szachrajstwie brał udział. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:22 Źródło komentarza: Ruszył proces Dariusza Mateckiego i „układu szczecińskiego”. Ślady afery prowadzą do powiatu gryfińskiego Autor komentarza: Robal Treść komentarza: Nie ma znaczenia czy się obroni i tak batyr go ułaskawi w 2 godziny Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:16 Źródło komentarza: Ruszył proces Dariusza Mateckiego i „układu szczecińskiego”. Ślady afery prowadzą do powiatu gryfińskiego
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama