Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 10:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Serdecznie pozdrawiam gryfinian w pierwszą niedzielę Adwentu - przekazuje z Norwegii czytelniczka igryfino

Życzę miłej pierwszej niedzieli Adwentu i serdecznie pozdrawiam wszystkich gryfinian. Ten blask pierwszej zapalonej adwentowej świecy niech ogrzeje Wasze serca - napisała do nas wierna czytelniczka z Norwegii.
Serdecznie pozdrawiam gryfinian w pierwszą niedzielę Adwentu - przekazuje z Norwegii czytelniczka igryfino

Autor: Fot. czytelniczka igryfino

- Tu w Norwegii w przeddzień niedzieli adwentowej upiększamy swoje domy światecznymi ozdobami i światelkami. A w pierwszą niedzielę zapalamy jedną świeczkę - informuje pani Maria.

- Natura obdarzyła nas dzisiaj pierwszym śniegiem i lekkim mrozem  - dodaje nasza czytelniczka i przysyła zdjęcia.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Achmed 29.11.2021 08:35
Życzymy miłych lockdawnów

Anna 29.11.2021 08:28
Czemu chamskie komentarze jakiegos tumanowicza przechodzą? Zgłaszam giscua i nic sie nie dzieje Moderator to idiota?

brd. 29.11.2021 00:05
A od siebie życzę powrotu do polski i zarabiania tylu pieniędzy by był taki sam komfort życia. Ja na szczęście nigdy nie musiałem podejmować takich kroków. Pozdrawia właściciel punktu usługowo- handlowego :)

Ksiądz Pedrofil 28.11.2021 17:20
To nie natura lecz buk zapłać zesłał wam ten śnieg z okazji pierwszej niedzieli adwentu.

dno 28.11.2021 21:17
Komentarz zablokowany

tumanowicz z gryfina sie pyta jak tam pyta ha ha ah 28.11.2021 15:26
Komentarz zablokowany

Anna 29.11.2021 08:13
Debil

Anna 29.11.2021 08:32
Frajerzyna zakompleksiona z ciebie

Anna 29.11.2021 09:00
Czy moderator to idiota jak niejaki tumanowicz?

Tomek 29.11.2021 11:47
Anno, a zgłosiłeś komentarz do usunięcia? Jeśli nie to sie nie dziw.

Boss 28.11.2021 14:52
Dziękujemy. Pozdrawiam-y.

gryfinianka 28.11.2021 13:02
I wam też wszystkiego dobrego!

Iwona 28.11.2021 12:35
W Polsce też zapalamy pierwszą świecę ...

Chanuka 28.11.2021 12:33
A kogo to obchodzi pytam sie kogo?

Simek 28.11.2021 12:03
Mnie adwent nie obowiązuje bo i tal mi nic nie zrobią dlatego że mam żółte papiery

Psychiatra powiatowy 28.11.2021 13:32
Potwierdzam Knagulec tez ma.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Ponoć prawnik D.Matecki twierdzi pyr pyr że stoi przed sądem dlatego że nazywa się D. Matecki pyr pyr pyr Ale niby czemu w sprawie D.Mateckiego sąd miałby zasadniczo wzywać jako oskarżonego kogoś innego pyr pyr? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:15 Źródło komentarza: Ruszył proces Dariusza Mateckiego i „układu szczecińskiego”. Ślady afery prowadzą do powiatu gryfińskiego Autor komentarza: potomek Wołyniaków Treść komentarza: Decyzja prezydenta Nawrockiego o czekaniu na odpowiedni moment polityczny, by uderzyć w rząd Donalda Tuska, to jawne instrumentalizowanie tragicznej historii Wołynia. Przekształcenie pamięci o ofiarach w pałkę na krajowego oponenta i narzędzie dyplomatycznego szantażu jest moralnie i politycznie nieakceptowalne. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:15 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: wniosek Treść komentarza: Banie, Potęgowo... Widać, że mądre gminy potrafią w biznes, a reszta niech dalej płacze, że nie ma kasy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:10 Źródło komentarza: Wiatraki napędzają Gryfino i Banie. Samorządy na PSEW 2026 żądają stabilnych przepisów Autor komentarza: Pati Treść komentarza: Więzienie za fałszowanie daty ważności? Bardzo dobrze, za podtruwanie ludzi powinny być najsurowsze kary. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:08 Źródło komentarza: Fałszowanie żywności to teraz przestępstwo. Rząd wprowadza więzienie i surowe kary dla oszustów
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama