Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 9 lutego 2026 05:18
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kierowca bez uprawnień pod działaniem marihuany. Co mu grozi?

Policjanci zatrzymali 34 – latka, który w ogóle nie powinien on wsiadać za kierownicę, ponieważ miał dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów. A dodatkowo jechał pod działaniem marihuany. Jedna sprawa to mandat, a druga to co zawyrokuje sąd.
Kierowca bez uprawnień pod działaniem marihuany. Co mu grozi?

Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Renault Scenic. Kierowca zapytany o prawo jazdy odpowiedział, że takiego dokumentu nie ma. W związku z powyższym, 34 – latek został sprawdzony w systemach policyjnych i tu okazało się, że wcale nie powinien on wsiadać za kółko, ponieważ posiada aż dwa aktywne zakazy kierowania wszelkimi pojazdami.

Policjanci zdecydowali również o poddaniu kierującego badaniu na obecność środków odurzających w organizmie. Wynik nie pozostawił wątpliwości. 34 - latek wcześniej zażywał marihuanę. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Ponadto w trakcie sprawdzania dokumentów wyszło na jaw, że samochód którym kierował, nie był dopuszczony do ruchu – nie miał ważnych badań technicznych. Za to wykroczenie kierowca otrzymał mandat karny w wysokości 1500 złotych.

Za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności, a prowadzenie samochodu podczas sądowego zakazu karą do 5 lat więzienia i dożywotnim zakazem kierowania pojazdami mechanicznymi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Bimbek 12.03.2022 23:17
Kolega zaprawki siedzi na wieżowcu i wali dopalacze z parapetu na 8 piętrze zoziólek czy jakoś tak

bimber 12.03.2022 23:50
Z ciebie jest prawdziwe trollowe ziolko.

Mefedronmen 13.03.2022 00:16
Komentarz zablokowany

DDD 12.03.2022 22:23
Marycha mu kazała :)))))))))

śmiech 12.03.2022 16:28
Marihuana. W gryfińskiej policji rozróżniają tylko środki odurzające. Nie potrafią nawet odczytać danych z naroktestu.

wniosek 12.03.2022 16:10
Głęboko uzależniony.

Sauron 12.03.2022 18:01
Bardziej jesteś uzależniona od alkoholu więc nie komentuj innych

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KrysiaTreść komentarza: Od lat mówi się o kamerach i cisza. Administrator wolał usunąć plac zabaw, chodził z uchwałą i namawiał żeby być za, bo większość jest za, a z tego co wiem to wielkie G prawda, bo ludzie byli przeciw, a potem zmieniali za namową Administratora... Do tego latał jak wariat za bzdurą w postaci fotowoltaiki i pompy ciepła, namawiał, obiecywał, ale nie doszło do skutku i bardzo dobrze! Wydalibyśmy 2 miliony i stworzyli nowy problem... Głupotami się zajmuje, zamiast tym co ważne jak chociażby MONITORING! Tematy bieżące olewane, ale jakieś dodatkowe roboty to zaraz pierwszy do realizowania. Ciekawe co z tego ma, że taki hej ho do wydawania kasy z funduszu. JESZCZE RAZ, DROGI ADMINISTRATORZE! M-O-N-I-T-O-R-I-N-G!!!!Data dodania komentarza: 9.02.2026, 00:40Źródło komentarza: „To obrzydliwe i uciążliwe”. Śmieciowy problem przy bloku w GryfinieAutor komentarza: technikTreść komentarza: Praca w EDO teraz to ekstremum. Pełna moc gazu i węgla jednocześnie. To najlepszy poligon doświadczalny dla inżynierów.Data dodania komentarza: 9.02.2026, 00:35Źródło komentarza: Energetyczne serce regionu bije mocniej. Rekordy mrozu i transformacja w Elektrowni Dolna OdraAutor komentarza: zaniepokojonaTreść komentarza: Oby to nie była ptasia grypa, bo w okolicy będziemy mieli ogromny problem z drobiem.Data dodania komentarza: 9.02.2026, 00:33Źródło komentarza: Dramatyczna akcja nad Odrą. Służby wyłowiły dziesiątki martwych łabędziAutor komentarza: krytyczny głosTreść komentarza: Pytanie do służb: dlaczego czekano aż do masowego pomoru, skoro sygnały o słabych ptakach były już w styczniu?Data dodania komentarza: 9.02.2026, 00:27Źródło komentarza: Dramatyczna akcja nad Odrą. Służby wyłowiły dziesiątki martwych łabędzi
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama