Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Utonął pensjonariusz DPS

Nie żyje około 60-letni mężczyzna. Był pensjonariuszem Domu Pomocy Społecznej. Zginął tragicznie.
Utonął pensjonariusz DPS

Do tragedii doszło dzisiaj 22 czerwca 2022 r. przed godziną 18. Jeden z pensjonariuszy DPS w Trzcińsku-Zdroju postanowił ochłodzić się w Jeziorze Miejskim. Wszedł do wody.

Niestety, utonął.

Trwają czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia.

 

O tragedii na trzcińskim jeziorze napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/47322,poszukuja-topielca-tragedia-na-jeziorze



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Marek 24.06.2022 11:14
Niech mu ziemia lekką będzie.

amen 25.06.2022 09:21
świeć Panie nad jego duszą.

Z Trzcińska 23.06.2022 20:08
Plotka skad wiesz ze to pijaczek moze cos naprwde sie temu panu stalo. A ty odrazu od pijaczkow wyzywasz.

Płotka 23.06.2022 11:31
Następny pijaczek pod wodą tak trzymać.

Bill 23.06.2022 09:43
Dopiero sekcja zwłok może wykazać przyczyny utonięcia.

Marek 24.06.2022 11:14
I tego się trzymajmy.

Głowa na karku 23.06.2022 00:12
Nic mi nie zrobią bo mam rentę na niepoczytalnośc i alkoholową i bezrobotne z biura pracy na więcej od 90% z was za picie piwa przed telewizorem

Edward 22.06.2022 23:55
Jak rzeczy zostawił na brzegu to znaczy, że nie chciał się utopić i to nie by lo samobójstwo!

lecco 22.06.2022 23:29
Popływał i serce nie wytrzymało.

Marek 24.06.2022 11:15
Ale dlaczego tak nagle?

Jerzy 22.06.2022 20:15
To jest ta wspaniała opieka, nic tylko pozazdrościć.

TZ 22.06.2022 21:54
Przecież pensjonariusze nie są pozamykani w klatkach i mogą wychodzić poza teren DPS. Budynek znajduje się nad jeziorem....

Jerzy 23.06.2022 01:43
Opieka i tak ***owa. JBC PiS i Solidarność

zmiesmaczona 23.06.2022 09:52
Cyz ty jeteś zdrowuy na umyśle Jerzy. Wydarzłya się tragedia a ty tu siejesz propagandę?

Mariola 23.06.2022 09:54
TZ, oczywiście wiemy to, ale niektórzy się zawsze czepiają i szukają dziury w całym..

z Trzcińska 22.06.2022 19:19
Straszna wiadomość.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wdzięczny mieszkaniec Treść komentarza: Teściowa właśnie jechała do mnie w odwiedziny, ale jak usłyszała, że nie mam jej w czym zrobić kawy, to zawróciła na pięcie. Dziękuję ci, panie Tkacz, oraz bakterio coli, żeście wspólnie uratowali mi weekend! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:53 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: ryba Treść komentarza: no cóż order odesłany a wraz nim kilka kolejnych. Nasuwa się pytanie- co to zmieniło??/ nic kompletnie! Jak nas mieli w nosie tak maja w tym temacie a to ich jeszcze bardziej zjednoczyło. Zamiast nie mając pomysłu zaszpanować / ja coś zrobiłem/... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:50 Źródło komentarza: Nawrocki czekał z odebraniem Orderu Zełenskiemu by zrobić Tuskowi na złość? Polityczna piaskownica, a interes Polski Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: Analizując ten komunikat, widać wyraźnie, że skażenie musi być dość poważne, skoro zakaz obejmuje nawet mycie naczyń i warzyw. Bakteria coli nie bierze się znikąd – to zazwyczaj efekt jakiegoś podtopienia albo nieszczelności w okolicach ujęcia wody. ZUK musi natychmiast przeprowadzić gruntowną dezynfekcję. Do tego czasu radzę wszystkim absolutnie nie ryzykować, nawet gotowanie wody może nie pomóc, jeśli stężenie bakterii w martwych punktach sieci jest gigantyczne. Dbajcie o siebie. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Bakterie coli w wodociągu. Jak bezpiecznie przetrwać skażenie wody w gminie Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Brawo strażaki pyr pyr ale kto latem produkuje zasadniczo czad i po co to komu pyr pyr pyr? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:40 Źródło komentarza: Pilna interwencja strażaków. Burza i awarie prądu doprowadziły do ulatniania się czadu?
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama