Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
niedziela, 14 grudnia 2025 16:35
Reklama
Reklama

Pijani i odurzeni biją się i leżą na boisku

Nasze piękne miasto wygasa i staje się meliną. To bardzo przykre – dzieli się przemyśleniami i zdjęciem czytelnik.
Pijani i odurzeni biją się i leżą na boisku

Autor: czytelnik

Przesyłam zdjęcie pijaków przesiadujących każdego dnia przy ulicy Szczecińskiej w Gryfinie. 

Dziś przez kilka godzin siedzieli na widoku przy ulicy gdzie znajdują się dom kultury oraz duży market Dino. 

Przebywa tu dużo dzieci uczęszczających na zajęcia w GDK. Dzieci grają też w piłkę na boisku. I oni wszyscy muszą oglądać takie przykre widoki. Dodatkowo zjawisko to stało się ostatnio dość niebezpiecznie, ponieważ dodatkowo pojawia się ogromna ilość osób pod wpływem środków odurzających. Wykrzykują, biją się i leżą na boisku za blokiem. 

Przez kilka godzin nikt nie zainteresował się pijakami z napojami alkoholowymi przy drodze!

Zdecydowanie miasto nie jest odpowiednio dozorowane. Nie widać patroli pieszych i samochodowych. 

Nasze piękne miasto wygasa i staje się meliną. To bardzo przykre.

czytelnik


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dzidek 24.09.2023 20:06
Cicha siedzą to niech siedzą jak zaczną wyć do księżyca jak w Berlinie to pałowanie.

Polityk 24.09.2023 14:26
Witam szanownych mieszających politykę pod każdym komentarzem. Jak już się przywitałem to teraz zapraszam wy(...) WULGARYZMY USUNIĘTE) ADMINISTRATOR

i już 24.09.2023 15:19
Chamstwo to należy banowac.

i już 24.09.2023 15:19
Chamstwo to należy banowac.

realista 24.09.2023 00:15
25% Polakow nie ma podstawowej kanalizacji wielokrotnie zwiekszyla sie ilosc czynnych alkoholikow najwiecej od zakonczenia 2 wojny nikt wlacznie z kosciolem i panstwem sie tym niewiele zajmuje a niedouczeni pajace trwonia nasze pieniadze na swoje idiotyzmy bredza odbudowie palacow i powiekszaniu swoich interesow za wspolne pieniadze a coraz wiecej Polakow umiera nia ma kasy na zdrowie ludzie czy wy tego nie widzicie ze jestesmy dziwakami nowoczesnej Europy

trzeźwy 23.09.2023 22:48
Daruś z Kruszynki wrócił z odwyku to nadrabia zaległości!

Knagulec 23.09.2023 12:41
Starzy knagi,gumowca I ziomala z czworaka

Gryfinianka 23.09.2023 12:37
TO GRAZYNA BIEDNA 2 DZIECI MA A ZADNE NIE CHCE JEJ POMOC . TAKIE DZIECI TO TRAGEDIA

wyszło szydło z worka 23.09.2023 13:58
Tak ich wychowała to tak ma.

Gdzie Kotula ? 23.09.2023 09:30
Policja w Gryfinie jest POwiatowa !!! A kto RZONDZI powiatem ?? PO !! i wszystko jasne , musi być zamęt przed wyborami !!! Niby wina PiS u .

Knagulec 23.09.2023 12:41
Gdzie Kotula ? 23.09.2023 09:30
Policja w Gryfinie jest POwiatowa !!! A kto RZONDZI powiatem ?? PO !! i wszystko jasne , musi być zamęt przed wyborami !!! Niby wina PiS u .
Nie widzisz że siedzi na murku

szok 23.09.2023 19:17
Kotula siedzi na murku? A co z immunitetem?

Yoda 23.09.2023 17:13
Racja. Ten artykuł to następny fake news i manipulacja opozycji w celu dyskredytacji rządzących naszym miastem. Nie mają programu, to czepiają się wszystkiego jak leci.

pisowska grupa przes*** 22.09.2023 23:37
SŁYNNE SŁOWA SZYDŁO 2015r. Każdy w Polsce ma prawo do manifestowania, ma prawo do wyrażania własnych opinii i na pewno za czasów rządów PiS my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy, bo szanujemy dialog, wolność i różnice poglądów - Beata Szydło. Obiecujemy że za naszych rządów nie będzie kolesiostwa i nepotyzmu. Będziemy wsłuchiwać się w głosy społeczeństwa obojętnie czy z lewej strony, czy prawej. Każdy będzie mógł protestować i nigdy nie wyślemy na protestujących policji. Zapewnimy tanie państwo, brak afer i skandali. bo przecież WYSTARCZY TYLKO NIE KRAŚĆ… - Beata Szydło.

nie moja broszka 22.09.2023 23:52
I obróciło się to wszystko przeciwko Szydło.

Zibi 23.09.2023 08:26
I już polityka musi być. Bez tego byś się zesrał(a)

robert 22.09.2023 20:58
Dzisiaj bylem przy chińskim barze sama patola pijani drą mordy a potem pretensje że nikt tam nie chce przychodzić i skąd te żule mają kasę pytam

Mieszkaniec 22.09.2023 18:38
To jest okropne co się dzieje w Gryfinie. Niestety ale oni siedzą wymiotują pod siebie oraz oddają mocz pod śmietnikami na posesji obok. Obrzydlistwo

Ktos 22.09.2023 18:33
O tak, już dawno jest meliną. Siedzą tak nie tylko tam i mają na to przyzwolenie policji.

Dzielnicowy Maciora 22.09.2023 20:15
Mandaty dla menelstwa się nie liczą do normy

Baniak 22.09.2023 17:16
W Baniach to samo, pijaki zajmują całymi dniami ławki przy głownej ulicy, skwerek przy fotannie, park. W pijackim amoku pokładają się gdzie popadnie, przy kościółku, w centrum. Wurzucają buteli, puszki , sikają. Nie ma policji, nie reaguje.

Baniak 22.09.2023 17:16
W Baniach to samo, pijaki zajmują całymi dniami ławki przy głownej ulicy, skwerek przy fotannie, park. W pijackim amoku pokładają się gdzie popadnie, przy kościółku, w centrum. Wurzucają buteli, puszki , sikają. Nie ma policji, nie reaguje.

Baniak 22.09.2023 17:16
W Baniach to samo, pijaki zajmują całymi dniami ławki przy głownej ulicy, skwerek przy fotannie, park. W pijackim amoku pokładają się gdzie popadnie, przy kościółku, w centrum. Wurzucają buteli, puszki , sikają. Nie ma policji, nie reaguje.

Baniak 2 23.09.2023 15:16
Nikt na to nie zwraca uwagi i tak będzie dopóki któregoś nie przejedzie samochód jak pijany będzie szedł do pulsa naprzeciwko po kolejną butelkę. A wójt i super posterunkowy Stańko przechodzą tamtędy przynajmniej raz dziennie. To są Banie, tutaj można srać pod siebie na ulicy i nikomu to nie będzie przeszkadzać...

przecież 23.09.2023 16:14
Ale policja jest od prewencji i oby do takiej sytuacji nie doszło.

Yoda 23.09.2023 17:15
Alkohol szkodzi zdrowiu.

gutek 24.09.2023 17:13
milicja siedzi u żurów w kieszeni ,ew.a *** blondyna z komendy w gryfinie po służbie pije jabole razem z nimi dlatego żury są bezkarne

robert 22.09.2023 16:28
I pawulon znowu trzeba uruchomic hehe

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kasa misiu kasaTreść komentarza: 120 tysięcy dla Zenka? Polsat chyba kompletnie odleciał! Na tle Stinga to jest żart, ale wciąż to jest olbrzymia kwota za kilkanaście minut śpiewania do playbacku. Widać, że Polsat stawia na masowego, najmniej wymagającego widza i tanie rozrywki. Szkoda, bo mieli tam Beata Kozidrak i Edytę Górniak, a na billboardach i tak będzie Zenek.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:25Źródło komentarza: Telewizyjna rywalizacja sylwestrowa. Kto stawia na Stinga, a kto na wykonawców disco poloAutor komentarza: gośćTreść komentarza: Trzeba było dostawić jeszcze kilka rzędów krzeseł bliżej sceny. Niepotrzebna dziura.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:17Źródło komentarza: Nauczyciele na scenie! Jubileusz z pompą i kabaretowym humoremAutor komentarza: bankowiecTreść komentarza: Absolutnie tak! Czesi, Węgrzy, Ukraińcy – wszyscy mają swoje znaki. Polska, jako lider regionu, po prostu musi mieć symbol. Znak graficzny to podstawa identyfikacji wizualnej waluty. Ktoś, kto uważa, że to jest niepotrzebne, nie rozumie znaczenia brandingu w dzisiejszym świecie. Jestem za szybką implementacją.Data dodania komentarza: 14.12.2025, 15:09Źródło komentarza: Ciekawostka: Złotówka ma mieć nowe oznaczenie. Niczym dolarAutor komentarza: A. ŻmijewskiTreść komentarza: Zasadniczo to stacje benzynowe czy apteki pyr pyr nie powinny mieć ustawowej możliwości sprzedawania alkoholu czy papierosów, peawda pyr pyr? No tak na logikę pyr pyrData dodania komentarza: 14.12.2025, 15:08Źródło komentarza: Alkohol na stacjach paliw ma być ukryty. Zakaz sprzedaży nie rozwiąże problemu pijanych kierowców
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama