Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 sierpnia 2026 02:50
Reklama
Reklama
Reklama

Otworzą Biedronkę. Czeka kilka niespodzianek

Luty i marzec to intensywny czas dla tej Biedronki w naszym powiecie. Jak już widać na naszych zdjęciach, zamontowano nowoczesne kasy - oprócz tych klasycznych, także samoobsługowe. Ale to nie koniec zmian.
Otworzą Biedronkę. Czeka kilka niespodzianek
Sklep po liftingu wygląda z zewnątrz tak...

Autor: igryfino

Sklep sieci Biedronka przy ul. Ogrodowej 14 w Chojnie był remontowany od stycznia 2024 r. Prace są już na ukończeniu i za kilka dni dyskont zostanie otwarty.

Jak widać przez witrynę, sporo się zmieniło. I to oprócz wspomnianych kas. Wyremontowany market w Chojnie oddany zostanie do użytku zgodnie z najnowszym standardem 3.0. 

Standard 3.0 prowadzić ma do tego, aby był bardziej przyjazny środowisku. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak energooszczędne oświetlenie LED czy zamykane regały chłodnicze wykorzystujące naturalny gaz CO2. 

Przeprojektowane zostały również strefy z pieczywem oraz kosmetykami, co pozwoli na sprawniejsze dokonywanie niezbędnych zakupów. Teraz przy wejściu klientów przywitać ma wyeksponowana wyspa owocowo-warzywna. 

Tego typu sklepy mamy już w Osinowie Dolnym, Baniach, Moryniu czy Mieszkowicach po remoncie. 

Otwarcie odnowionej Biedronki w Chojnie zaplanowano na 19 marca 2024 r 

O remoncie sklepu pisaliśmy tu:



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Klepaczewska 18.03.2024 20:25
Taaa, w nocy kolejkę sobie zaklepię.

A. Żmijewski 18.03.2024 09:08
Precz z marketami i ich holenderskim pyr pyr badzuewiem! Zasadniczo tylko na targowiskach można pyr pyr dostać ogrodowe pomidory spod folii pyr pyr

Jeszcze jeden 17.03.2024 22:39
Miejmy nadzieję że nie będzie takiego bałaganu jak do tej pory bo nic nie można było znaleźć 🤦🤦 Może będzie lepiej.

Jeszcze jeden 17.03.2024 22:39
Miejmy nadzieję że nie będzie takiego bałaganu jak do tej pory bo nic nie można było znaleźć 🤦🤦 Może będzie lepiej.

Knagulec. 17.03.2024 22:24
Widziałem naród co bez celu po Chojnie się błąkał otwarte Dino zamknięta Biedronka

ontomolog 17.03.2024 21:59
Jest biedronka - będzie stonka

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: łatanie dziur Treść komentarza: Przepisy przepisami, ale pamiętajmy, że ZUS sam przyznaje, iż piątkowe L4 to nie automatyczny dowód na oszustwo. Problem w tym, że przy skali 290 mln dni absencji rocznie koszty dla budżetu i pracodawców są ogromne. Uszczelnienie systemu i ujednolicenie kontroli z pracodawcami to jedyny sposób, by ograniczyć fikcyjne zwolnienia bez uderzania w uczciwych pracowników. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:40 Źródło komentarza: Weekendowe L4 szczególnie kontroluje ZUS: Nowe przepisy ułatwią kontrole zwolnień w piątki i poniedziałki Autor komentarza: wpuszczony w maliny Treść komentarza: Użytkownicy kotłów pelletowych zostali w pewnym sensie wpuszczeni w malinę. Najpierw wszyscy zachęcali do wymiany kopciuchów na ekologiczną biomasę, dofinansowania z Czystego Powietrza szły w setkach milionów, a teraz, gdy pół miliona domów zależy od pelletu, rynek pozostawiono samemu sobie. Rynek 2 mln ton rocznie powinien mieć stabilne rezerwy surowcowe, a nie wahać się przy każdym tąpnięciu w budownictwie. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:37 Źródło komentarza: Pellet zniknął z magazynów i bije rekordy cenowe. Polacy masowo sprowadzają opał z Niemiec i Czech Autor komentarza: plus Treść komentarza: Bardzo szanuję Raz Dwa Trzy za to, że zamiast robić wielkie jubileusze w TVN czy Polsacie ze sztucznymi ognia mi i konfetti, wolą po prostu pojechać w trasę po dobrych, klimatycznych miejscach. Teksty Osieckiej i Młynarskiego w ich wykonaniu bronią się same bez żadnej oprawy technicznej. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:36 Źródło komentarza: Raz Dwa Trzy świętuje 35-lecie w Winnicy Turnau. Przed nami jedyny taki koncert w regionie! Autor komentarza: Dzielnicowy Maciora Treść komentarza: Płacą na leczenie i uczenie cudzych dzieci Data dodania komentarza: 3.08.2026, 23:18 Źródło komentarza: Rewolucja w emeryturach czy jawna dyskryminacja? Zaskakujące wyniki sondażu ws. pracy kobiet do 65 lat
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama