Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 24 lipca 2026 00:49
Reklama
Reklama
Reklama

Jako pierwsza gmina w powiecie rozpocznie nową kadencję

Prawie wszystkie sesje inaugurujące IX kadencję zaplanowane zostały na wtorek 7 maja 2024 r. Jednak jest w naszym powiecie gmina, gdzie pierwsza sesja rozpoczynająca nową kadencję została wyznaczona nieco wcześniej.
Jako pierwsza gmina w powiecie rozpocznie nową kadencję

Chodzi o Chojnę. Ta gmina jako pierwsza w powiecie gryfińskim oficjalnie rozpocznie IX kadencję. Pierwsza sesja Rady Miejskiej odbędzie się już w poniedziałek 6 maja 2024 r. o godzinie 14.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnie przy ul. Jagiellońskiej 2.

Porządek obrad:

1.      Otwarcie inauguracyjnej sesji Rady.

2.      Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego Rady Miejskiej w Chojnie.

3.      Złożenie ślubowania przez radnych.

4.      Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad.

5.      Wybór przewodniczącego Rady Miejskiej w Chojnie.

a)   powołanie Komisji Skrutacyjnej,

c)   zgłaszanie kandydatów na przewodniczącego,

d)   przeprowadzenie głosowania,

e)   ogłoszenie wyników głosowania,

f)   podjęcie uchwały stwierdzającej wybór przewodniczącego Rady Miejskiej w Chojnie.

6.      Przejęcie przewodnictwa obrad przez przewodniczącego Rady Miejskiej w Chojnie.

7.      Wręczenie zaświadczenia o wyborze na burmistrza gminy Chojna.

8.      Złożenie ślubowania przez burmistrza.

9.      Zakończenie obrad.

Siedmioro radnych z poprzedniej kadencji zostało ponownie wybranych. Ośmioro jest nowych. 

Oto skład nowej Rady Miejskiej w Chojnie IX kadencji:

BINDAS Paulina                

KAMIŃSKA Elżbieta

LACH Elżbieta (wybrana ponownie)

MALECKA Beata (wybrana ponownie)

MICHNO Bartosz (wybrany ponownie)

NOŻEWNIK Barbara 

ODRÓBKA Monika (wybrana ponownie)

PRZYBYLSKA Małgorzata (wybrana ponownie) 

RAJFUR Andrzej

SIKORA Agnieszka (wybrana ponownie)

STEC Radosław  

SZCZAPA Patryk

TOŁŁOCZKO Mateusz 

WITEK Marlena  (wybrana ponownie)        

ZIELINKIEWICZ Elżbieta 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

A. Żmijewski 06.05.2024 12:11
Jak po trzynastej to zasadniczo można już obradować pyr pyr nawet do rana

Pyton 05.05.2024 23:30
Ciekawe czy Seweryn przyjdzie na pierwszą sesję ? Znany jest z notorycznych nieobecności na sesjach i w umig.

Żenia 05.05.2024 22:15
Rabotajet czy nie rabotajet w polszy nie rabotajet do roboty

Ranna zmiana 05.05.2024 22:49
Żenia 05.05.2024 22:15
Rabotajet czy nie rabotajet w polszy nie rabotajet do roboty
Tu większość to obiboki także nie rabotajet jutro pójdę na sztance podbijac o 6 rano karty w zakładach

Prozaiczny 05.05.2024 21:23
Będzie jak bylo, czy coś na lepsze się zmieni? W końcu jakas niby opozycja.

konkol 05.05.2024 21:35
Barabarella obróci w pył opozycję i każdą inną koalicję.

Alonso 05.05.2024 22:00
konkol 05.05.2024 21:35
Barabarella obróci w pył opozycję i każdą inną koalicję.
Pożyjemy zobaczymy, po za tym jakby nie było to jest jej ostatnia kadencja. 5 lat szybko minie.

Wyborczy koń 05.05.2024 22:46
konkol 05.05.2024 21:35
Barabarella obróci w pył opozycję i każdą inną koalicję.
Nie obróci, a prędzej kupi- obym się mylil, niech opozycja patrzy na rece

na marginesie 05.05.2024 21:09
Ale już nie ci sami radni tam zasiądą.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: batman Treść komentarza: Ignorancji ciąg dalszy... W tą sobotę 25 lipca chłopcy znowu przyjadą zrobić hałas. Po kilku miesiącach spokoju. Tak działa nasza gmina. W d.... mają racje mieszkańców. Układy, układziki. Lasy, gmina. Komuna już się skończyła panowie. Ano tak... Nie dla was. Musicie działać ludzie tam. To że tam jest strzelnica to nie przyniesie wam nigdy żadnej korzyści. Muszą to zrozumieć też ci ktorzy mają tzw. wy****e na to a sa tacy na tej wiosce. Wy też kiedyś bedziecie musieli powiedzieć dzieciom i wnukom ze sa strzały bo nic wam sie nie chciało w tej sprawie zrobic. Nie pozazdrościć spojrzenia im w oczy. Takie to dzisiejsze społeczeństwo. Nic nie kumate. Aby do siebie i trzęsie du***ą w ważnych sprawach. Polska szopa w Mielenku. Data dodania komentarza: 24.07.2026, 00:00 Źródło komentarza: Strzelnica tuż za płotem bez konsultacji. Mieszkańcy Mielenka Gryfińskiego mówią dość, ale się boją Autor komentarza: szara strefa Treść komentarza: A czy jak kupię u nich mieszkanie za ułamek ceny, to też dostanę wezwanie do wyjaśnienia, skąd miałem na to pieniądze? Żeby się nie okazało, że zaraz wrócę na ten portal, tylko jako przedmiot aukcji! Data dodania komentarza: 23.07.2026, 23:57 Źródło komentarza: Auto za 3 tys. zł od fiskusa? Rząd wydał eLicytacje KAS z okazjami z całej Polski Autor komentarza: kiełbasa Treść komentarza: Gość chciał po prostu mieć szybciej podgrzaną kiełbasę na pauzie i trochę go poniosło z temperaturą. Data dodania komentarza: 23.07.2026, 23:56 Źródło komentarza: Płonąca, jadąca ciężarówka zablokowała ruch. Sprawdź, dlaczego dochodzi do zapłonu i jak unikać utrudnień Autor komentarza: Julek Treść komentarza: Miały być trzy gole były trzy strzały .właśnie zeszłym z kopca a wy co dalej marszczycie freda Data dodania komentarza: 23.07.2026, 23:54 Źródło komentarza: Strzelnica tuż za płotem bez konsultacji. Mieszkańcy Mielenka Gryfińskiego mówią dość, ale się boją
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama