Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
wtorek, 4 sierpnia 2026 09:42
Reklama
Reklama
Reklama

Zagra nie tylko LemON. Wcześniej pokaz akrobatyki powietrznej na kole i inne atrakcje

Trwa TKP Miłek Festiwal. Tym razem pod inną miejscówką. Dziś kolejne bezpłatne koncerty i inne atrakcje na scenie i poza nią. Przedstawiamy program dzisiejszych atrakcji w naszym powiecie.
Zagra nie tylko LemON. Wcześniej pokaz akrobatyki powietrznej na kole i inne atrakcje

TKP Miłek Festiwal odbywa się w tym roku w Moryniu. To prywatna impreza na gminnym terenie pod średniowiecznymi murami. 

Wejście na imprezę jest od strony Furty Jeziornej, a część dróg wokół  jest zamknięta. Dziś późnym popołudniem i wieczorem, jak zapowiadają synoptycy, mogą pojawić się burze. Warto wziąć więc coś przeciwdeszczowego. Parasole z metalowymi elementami nie są dobre ani an imprezę, ani na burze, więc lepiej zostawić je w domu i zachować się jak rasowy turysta. 

Co na dziś 6 lipca 2024 r. zaplanowano?

12.00 - 22.00  „Bezpieczna przystań” – otwarcie stanowisk wsparcia indywidualnego i warsztatów

                          13.00 - 14.30 Warsztat „Etapy Żałoby- Gdzie jestem?”

                          16.00 – 17.30 Warsztat „Jak dzieci przezywają żałobę?”

14.30 panel dyskusyjny „Jak rozmawiać o śmierci?”

16.00 koncert zespołu ludowego TRZEBIATOWIACY

18.00 MUZYCZNA ROZMOWA JUREK SYKUT vs SŁAWEK BŁĘCKI

19.00 koncert DWN

20.00 koncert zespołu ECHA

21.30 pokaz akrobatyki powietrznej na kole ALEKSANDRA FĄFARA

22.00 Koncert zespołu LemON

          Podczas trwania koncertu zespołu LemON zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Kasi Maziarz.

24.00 Projekcja filmu "MIĘDZY PIEKŁEM A NIEBEM"

          Reżyseria: Vincent Ward; w rolach głównych: Robin Williams, Cuba Gooding Jr;  Annabella Sciorra, Max von Sydow

01.30 „Bezpieczna przystań”. Zapraszamy na spotkanie z psychologiem po pokazie filmu. Warsztat „ Film” - nie wiesz od czego zacząć? zacznij od kina, bo czasem filmowa historia to najlepszy punkt wyjścia by porozmawiać ze sobą i tym co teraz przeżywasz.

O tegorocznej edycji festiwalu pisaliśmy tu:



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

A. Żmijewski 07.07.2024 14:06
Zasadniczo kicha bo nie było tam ogrodowych pomidorów spod folii pyr pyr więc i tłumów nie ma.

byłam widziałam 07.07.2024 10:19
Obszar wielki, ludzi mało.

sękacz 06.07.2024 21:56
Deszcz nigdy nei sprzyja imprezom plenerowym.

mniam 06.07.2024 17:41
Może być z limonką.

po informowana 06.07.2024 14:38
MOK nie tylko dał plac ale też niemałe pieniądze.

Roman 07.07.2024 00:07
Żeby się wymigać od organizowania Jarmarku Moryńskiego.

Iza 07.07.2024 10:51
Przecież jarmark będzie bo informacje są na stronie

kopyść 07.07.2024 14:07
Właśnie Cacykowa twierdzi że nie będzie jarmarku.

tu rysta 06.07.2024 14:17
A ja mam parasol drewniany z drewnianymi prętami.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A. Żmijewski Treść komentarza: Ale niby czym pyr pyr biurwa rodzaju męskiego pierdząca w stołek w UMiGu do 65 roku życia różni się od bezdzietnej biurwy rodzaju żeńskiego pierdzącej obok w stołek w tym samym pokoju UMiGu pyr pyr pyr? Data dodania komentarza: 4.08.2026, 09:36 Źródło komentarza: Rewolucja w emeryturach czy jawna dyskryminacja? Zaskakujące wyniki sondażu ws. pracy kobiet do 65 lat Autor komentarza: o obrotach sfer niebieskich Treść komentarza: 35 okrążeń wokół słońca? To ładny wynik, chociaż po dwóch kieliszkach lokalnego bezalkoholowego ;) wina z Turnaua słońce może zacząć kręcić się w drugą stronę! Data dodania komentarza: 4.08.2026, 09:22 Źródło komentarza: Raz Dwa Trzy świętuje 35-lecie w Winnicy Turnau. Przed nami jedyny taki koncert w regionie! Autor komentarza: liczman Treść komentarza: Liczby mówią same za siebie. Zaostrzenie kar i nieuchronność mandatu robią swoje, bo jak kogoś uderzy się po kieszeni, to od razu noga z gazu schodzi. Do tego dochodzi lepsza infrastruktura – coraz więcej mamy dwupasmówek, obwodnic i bezkolizyjnych skrzyżowań, co odciąga ruch z niebezpiecznych odcinków. Data dodania komentarza: 4.08.2026, 09:15 Źródło komentarza: Padł rekord na polskich drogach. Tak nie było jeszcze nigdy wcześniej Autor komentarza: memory Treść komentarza: To i tak dużo lepiej niż za czasów PiS, gdzie błazen Błaszczak robił szopki po kilku miesiącach jak rakieta spadła pod Bydgoszczą. nawet przyznać się nie chciał. Data dodania komentarza: 4.08.2026, 09:12 Źródło komentarza: Rosyjski pocisk ujawnił luki w procedurach: Jak zmienią się alerty RCB i syreny alarmowe
Reklama Mrówka
Reklama
Reklama
Reklama