Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 29 stycznia 2026 03:11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zderzenia. Wyścig z czasem?

Typowe popołudnie, a wystarczył jednak moment zawahania i błędna ocena sytuacji, by dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu. Jedno z aut wyjeżdżało z drogi podporządkowanej i nie ustąpiło
Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zderzenia. Wyścig z czasem?
Sytuacja na drodze.

Autor: igryfino

-Kobieta kierująca pojazdem osobowym marki Citroen, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy, który jechał autem marki Volkswagen - poinformował nas aspirat Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. -Nikt nie odniósł obrażeń, w związku z tym zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa - dodaje oficer policji.

Ale w warsztacie samochodowym będą mieli co robić...

Do zdarzenia doszło 28 października 2025 r. około godz. 15:50 na drodze krajowej numer 31 (przed Chojną, w okolicy skrzyżowania na Nawodną).

Policjanci apelują o szczególną ostrożność w rejonie skrzyżowań oraz o bezwzględne przestrzeganie zasady pierwszeństwa przejazdu. Nawet pozornie niegroźne zaniechanie może prowadzić do poważnych utrudnień i niepotrzebnych strat materialnych.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jak w życiu 06.11.2025 12:56
Bywa różnie

doświadczony 03.11.2025 13:05
Niby wszystko widać a lepiej się zatrzymać i dopiero wtedy wjechać na główną drogę.

A. Żmijewski 01.11.2025 14:07
Śpiesz się powoli pyr pyr ale chryzantemki złociste zasadniczo kupuj szybko pyr pyr

właśnie 02.11.2025 09:17
Bo kto szybko jeździ tego wolno niosą.

smutne 01.11.2025 11:08
Wczoraj 7-latek zbierał cukeirki i wpadł po d samochód i zginął

Grażyna 31.10.2025 21:28
Ludzie teraz tacy zabiegani, ze naprawdę rozumiem jak do tego mogło dojść.

uwaga 01.11.2025 10:21
Takie zamyślenie może spowodować poważny wypadek ze śmiercią włącznie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: klapaTreść komentarza: Szczeciński Hotel Vulcan odwołał zaplanowane na czwartek spotkanie z Robertem Bąkiewiczem, które miało odbyć się w jednej z sal konferencyjnych w obiekcie. Wystraszył się... "Hotel odebrał dziesiątki telefonów, może nawet ponad 100 telefonów w dwie godziny, w tym wiadomości od przewodników turystycznych i osób, które były stałymi klientami miejsca, że nie wyobrażają sobie współpracy z miejscem, które przyjmuje Roberta Bąkiewicza do siebie i daje mu przestrzeń do głoszenia swoich poglądów" — mówi portalowi jedna z osób zaznajomionych z tematem.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 01:40Źródło komentarza: Rozbijanie namiotu na terenie parków krajobrazowych jest przecież zabronioneAutor komentarza: denarTreść komentarza: Dżin został wypuszczony z butelki.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 01:35Źródło komentarza: Szczury w tunelu pod torami?! Nieproszeni goście na dworcu w GryfinieAutor komentarza: chichotTreść komentarza: Redaktor Kaweński tak dzielnie „patrzył władzy na ręce”, że aż wylądował na ich liście wyborczej, a teraz u boku burmistrz Raweckiej. Prawdziwy wzór obiektywizmu... w krzywym zwierciadle.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 01:21Źródło komentarza: „Bociany” wstydu rozdane przez polityków gminnych i powiatowychAutor komentarza: krokusTreść komentarza: Kiedy dziennikarz zamiast patrzeć władzy na ręce, zaczyna pisać laurki i obsługiwać sesje po nieudanych wyborach, traci wiarygodność. Promowanie Przemysława Kaweńskiego przez władze Chojny to nagroda za „właściwą” postawę pióra.Data dodania komentarza: 29.01.2026, 00:59Źródło komentarza: „Bociany” wstydu rozdane przez polityków gminnych i powiatowych
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama