Montują instalację klimatyzacyjną w urzędzie

  • 25.04.2017, 18:33
  • Admin Admin
Montują instalację klimatyzacyjną w urzędzie
Ruszyły prace zlecone przez władze Gryfina. W Urzędzie Miasta i Gminy montowana jest klimatyzacja. Prace przebiegają na razie wewnątrz budynku. Instalacja klimatyzacyjna znajdować się będzie w pomieszczeniach biurowych w części południowej na kondygnacji piwnicy, parteru i pierwszego piętra budynku UMiG.

Klimatyzacja przewidziana jest w następujących pomieszczeniach:

Piwnica: pokoje nr 001, 002, 003

parter: pokoje nr 3,2,1, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12

piętro: pokoje 33a, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 34 (pokój 34 znajduje się od strony północno-zachodniej).

Przetarg na prace wygrała Firma Handlowo-Usługowa SABPOL II Sebastian Lityński z Wirowa, oferując cenę 226 197 zł. Prace mają zakończyć się do 4 maja 2017 r.

 

O  wyłonieniu wykonawcy napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22737,miejscowa-firma-zamontuje-klimatyzacje-w-umig

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 27.04.2017, 22:46
Firma ,która robi ocieplenia,montuje klimatyzację ,gdzie sens,gdzie logika,ludzie proszę o pomstę do najwyższego!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takie rzeczy tylko w Greifenhagen-życzę dobrej nocy-serdecznie pozdrawiam.
Rubin
Rubin 27.04.2017, 18:54
Że tak się spytam na ...uj urzędasom klimatyzacja?Może w pierwszej kolejności dach naprawicie bo idąc chodnikiem cegłą lub tynkiem w łeb można dostać.Ale nieeee.... najważniejszy jest komfort do siorpania kawy.Sypiący się dach i tynk to inna inszość i daleka przyszłość.Klima jest najważniejsza.
fachowiec
fachowiec 25.04.2017, 22:12
Bardzo krótki termin realizacji.
urzednik
urzednik 26.04.2017, 07:20
Szkoda tylko,ze nikt nie pokazal jak wygladaja sciany w tych pomieszczeniach i na korytarzach o elewacji nie wspomne,bo to strach tamtedy przechodzic
fachura
fachura 26.04.2017, 14:26
Jak to jak? Katastrofa!
Przezorny
Przezorny 25.04.2017, 21:49
Chyba trzeba zatrudnić jeszcze z 5 osób na stałe zastępstwo. Przy tej klimatyzacji absencja chorobowa oderwie od pracy mnóstwo urzędników.
Lulek
Lulek 26.04.2017, 08:58
Nie ma takiej potrzeby, jest ich dosyć.
drewutnia
drewutnia 25.04.2017, 22:03
A co ty lekarz jesteś czy znachor?
Przezorny
Przezorny 25.04.2017, 22:15
Szarlatan hehehe
Kamil
Kamil 25.04.2017, 21:45
Absurdalny wydatek to wyrzucone pieniądze na ogrzewanie budynku Zus tej zimy. Panowała tam temperatura jak na Bahamach toteż biedni urzędnicy pracowali przy orwartych oknach. Jaki w tym sens i logika? Jednym za gorąco zimą innym latem. Tylko dlaczego za pieniądze podatnika?
ciekawy
ciekawy 26.04.2017, 08:45
Ci w ZUS nie mają możliwości regulacji grzania kaloryferów?
Oberwator
Oberwator 25.04.2017, 21:00
Kolejny absurdalny wydatek za pieniadze podatnikow.brak jeszcze sauny , basenu i innych udogodnien.aby tak dalej.dobra zmiana nadciaga.takie cuda tylko w Polsce.
z-ca reżysera
z-ca reżysera 25.04.2017, 20:12
Kolejną część Misia kręcą?
ciepłolubna
ciepłolubna 25.04.2017, 19:58
Teraz to potrzebne jeszcze kaloryfery!

Pozostałe