Dwieście osób przed sądem w Gryfinie

  • 24.07.2017, 21:28 (aktualizacja 24.07.2017, 22:13)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dwieście osób przed sądem w Gryfinie TWS
Przed Sądem Rejonowym w Gryfinie dzisiaj, 24 lipca 2017 r. o godz. 21 zgromadziło się około 200 osób.

Odpowiedzieli na apel Łukasza Martyniaka. Przed budynkiem sądu czytana była konstytucja. Można się było swobodnie wypowiadać na temat aktualnej sytuacji w kraju.

Na jutro, 25 lipca 2017 na godz. 21 zapowiedziano ponowne spotkanie przed gryfińskim sądem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (129)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maria
Maria 28.07.2017, 07:35
Akurat znam te panie , one po prostu lubią pozować i chcą być medialne ale pustka w głowie . Proszę się spytać o konstytucję o ustawy myślę że w ogóle nie rozumieją o co im chodzi dostają darmowe kwiaty i znicze jest frajda do pozowania powodzenia.
remi
remi 29.07.2017, 15:21
Zgadza się.To ta zgraja babć z obiadów czwartkowych.Jak widzą kogoś z aparatem to zawsze muszą stać w pierwszym rzędzie.Takie starcze parcie na szkło,oczywiście to szkło Gryfińskie.Kiedyś nawet ,,redaktor" jednej u fryzjera zdjęcia robił(oczywiście na pewno przez przypadek spotkał tą panią u fryzjera) a potem zamieszczał na tym portalu.Żenada.
Dana
Dana 28.07.2017, 07:56
Twój wpis nie grzeszy inteligencją, czyli wiadomo z jakiej jesteś opcji. I nie udawaj, że znasz wszystkich ludzi z Gryfina, Chojny i Cedyni.
lekarz
lekarz 29.07.2017, 15:30
Pogarda wobec osób, którym nie podoba się monopartyjna władza prokuratora generalnego nad sądami jest znamienna. Dokładnie taka sama jak w czasach, kiedy taka monopartyjność obowiązywała. Wtedy podobne teksty, choć trzeba przyznać inteligentniejsze pojawiały się na konferencjach Jerzego Urbana!

remi Dzisiaj, 15:21

Maria Wczoraj, 07:35
na plus
na plus 27.07.2017, 13:59
Brawo Wy!
Trzeźwy
Trzeźwy 26.07.2017, 20:14
Ale się redaktorku nachlałeś 200 sztuk ????? daj se spokój
filip z konopii
filip z konopii 26.07.2017, 20:36
A ty dawno wytrzeźwiałeś? Pooglądaj zdjęcia przy innych artykułach. Zobacz, kiedy ten artykuł umieszczono - zdjęcia są robione PRZED godziną 21!!!!
aaaaa
aaaaa 26.07.2017, 00:03
No 200 osób było ciekawe gdzie , chyba ktos nie umie liczyc , jaja sobie robicie z ludzi
Brawo Gryfino!
Brawo Gryfino! 26.07.2017, 00:15
Chciałbyś, żeby nie było, ale na zdjęciach przy innych artykułach widać! Mimo nawoływań do obrzucania jajami, g..., oblewania wodą, robienia fotek, żeby wiedzieć, kto przyszedł, nawoływań do burmistrza o zwalnianie ludzi!
chyba
chyba 26.07.2017, 00:05
Skoro liczył to wie.
Krystian
Krystian 25.07.2017, 19:10
Cieszę się, że w moim Gryfinie również społeczność lokalna dała wyraz swojej dezaprobaty dla pisowskiej niekonstytucyjnej zmiany naszego ustroju.Przez tydzień czasu protestujemy w Gdańsku, Gdyni, w pomorskich miastach. W weekend protestowaliśmy pod Sejmem, Senatem, domem Jarosława Kaczyńskiego, Pałacem Prezydenckim i Sądem Najwyższym. Efektem było 2 weta Prezydenta Dudy.Niestety Pan Prezydent podpisał najbardziej uderzającą w nas - obywateli ustawę o zmianie ustroju sądów powszechnych. Ta ustawa daje niebezpiecznie dużą władzę Zbigniewowi Ziobro.To stwarza bardzo niedobrą nierównowagę pomiędzy państwem PiS a zwykłym obywatelem. Każda sprawa, w której uczestniczyć będzie jakikolwiek działacz lub sympatyk PiS może być rozstrzygana na niekorzyść drugiej strony, gdyż sędzia naciskany przez politycznego prezesa sądu będzie się bał wydać inny wyrok, bo mógłby stracić część wynagrodzenia lub być zdegradowanym.Liczę jednak, że sędziowie nie dadzą sobie złamać kręgosłupa moralnego przez politycznego prezesa i ministra. Mimo, iż Prezydent Duda podpisał tę ustawę, my nie ustajemy w protestach i wyrażaniu swojego niezadowolenia. Spacerujemy dalej:)) Serdecznie pozdrawiam z Gdańska:)
świadek
świadek 25.07.2017, 17:40
To są zdjęcia z początku manifestacji jak się dopiero zbierali.
konferencja rzecznika...
konferencja rzecznika... 25.07.2017, 18:19
Komuś tęskno do propagandy PRL? Liczba osób na wczorajszym zgromadzeniu pod sądem przez „wyznawców” od początku była pomniejszana. Ale w miarę pojawiania się kolejnych zdjęć musieli też korygować 30 – 40 – 50 – 60 – 70. Kto był, wie, że było znacznie więcej. Problem tylko polega na tym, że ludzie tam przyszli z własnej woli, z odwagą wobec możliwych szykan, więc nie po to, żeby bić rekordy. No i bez esbeckiej skrupulatności do wyliczeń. Niemniej komentarze „naocznych świadków”, że było tam 30 osób, przy kolejnych zdjęciach są bardzo znamienne...

czujny Wczoraj, 21:22

ano i jest jakieś 30 osób

urwis Wczoraj, 21:25

Niech straż pożarna rozgoni to 30 osobowe tałatajstwo wodą i po ptokach.

gorszy sort Wczoraj, 21:38

Och nostalgia za polewaczkami zomowskimi widać się plącze? Ech, pisiory, jakie jesteście bliskie stalinowcom w swojej mentalności.


piniolot Wczoraj, 23:25
200 osób jakbym HGW słuchał z Warszawy 40 osób dziadków i emerytek






prawda
prawda 25.07.2017, 18:54
Prawda! Ale jak w warszawie - najpierw rzecznik powiedziałby że to kilkanaście osób, a potem minister, że to kilka osób a reszta spacerowicze. 200 osób to realna liczba, chociaż nie po to ludzie przyszli, żeby się liczyć...
Wystarczy obejrzeć zdjęcia przy innych artykułach i policzyć samemu te "30 babć". Babć może i tyle było, bo reszta to młodzi...
tytus
tytus 25.07.2017, 17:00
200? haahahaha może ze 30 lub 40 i to razem z przypadkowymi przechodniami co się przyglądali tym głuptakom i nie mieli z tymi baranami nic wspólnego.Sam też przechodziłem.
spacerowa rewolucja
spacerowa rewolucja 25.07.2017, 17:14
Jakbyś nie zauważył, są inne zdjęcia niż tutaj, więc twoje zaklinanie rzeczywistości nic nie pomoże. Popatrz na inne zdjęcia i sobie policz.
Gabriel
Gabriel 25.07.2017, 13:57
Niejeden moher nawet nie wie za czym protestuje ale lezie bo mu się w domu nudzi.
cytat
cytat 25.07.2017, 13:49
Każdy z nas się liczy, kobieta i mężczyzna, duża i mały, homo i hetero, katolik, muzułmanin i ateistka, z miasta i ze wsi. Nikogo z nas nie możemy odpychać słowami, przeciwnie, musimy go włączać i szanować jego godność - napisał na FB JAcek Dehnel.
cytat
cytat 25.07.2017, 13:50
Nie na tym polega wina Jarosława Kaczyńskiego, że jest niski czy samotny, albo że jest lub nie jest gejem czy osobą chorą psychicznie, tylko na tym, że cynicznie okłamuje naród i niszczy polską demokrację, nasze wspólne dobro- pisze dalej Dehnel.
cytat
cytat 25.07.2017, 13:52
Obok nas może stać w tłumie ktoś, kto też jest niewysoki; kto leczy się na schizofrenię czy depresję; kto jest gejem albo lesbijką; kto jest aseksualny, co też nie jest żadną zbrodnią; kto jest samotny, bo ominęła go wielka miłość, bo był wykorzystywany w dzieciństwie, bo jest nieśmiały, z najróżniejszych powodów. Nie sprawiajmy, żeby poczuł się z tego powodu gorszy, bo w niczym nam nie zawinił, a stoi razem z nami (... ). Nie możemy w jednym zdaniu nawoływać do przyjmowania uchodźców z Bliskiego Wschodu, a w drugim straszyć "PiSlamem" - dodaje jeszcze Dehnel
  mgła do13.25
mgła do13.25 26.07.2017, 09:15
Cytat ? Mam nieodparte wrażenie ,że piszesz o sobie...tylko czy w niczym nie zawiniłeś? Moźemy polemizować
@
@ 25.07.2017, 14:27
Zapomniałeś dopisać, że pedofil to już nie ...
2 orędzia
2 orędzia 25.07.2017, 13:02
Nie ma to jak wiadoma propaganda zmienia temat.
hehehe
hehehe 25.07.2017, 12:26
I jeszcze takie znalazłem https://www.youtube.com/watch?…
hehehe
hehehe 25.07.2017, 12:21
Te 200 osób to chyba Petru wam naliczył.Bo Petru umie dobrze liczyć.Policzył 6 króli.Policzył że na świecie jest tylko 130 krajów itp. https://www.youtube.com/watch?…
uuuuuuulala
uuuuuuulala 25.07.2017, 11:15
Ciekawi mnie jedno, a mianowicie na fotkach są rodzice z dziećmi ,ile z tych osób pobiera 500+ ? kasa, dobra fajnie jest wyciągać łapki na darmową kaskę ale pluć na rząd to im łatwo przychodzi , masakra
Pincet plus
Pincet plus 25.07.2017, 12:14
Jezeli ktos mi mowi o darmowej kasie od panstwa to nie zasluguje na szacunek. Jak kasa od panstwa moze byc darmowa? No chyba ze seba z grazynka nie pracuja i tylko ciagna kase. Wydaje mi sie ze te rodziny co pod sadem byly to raczej pracujace wiec poprostu odbieraja czesc swoich pieniedzy.
Muniek
Muniek 25.07.2017, 10:33
Pewno ten co liczył policzyło wszystkich razem z policjantami po cywilu, razem z kilkoma PiSowcami co przyszli zobaczyć i przechodniami co się tam przedzierali przez ten tłum.
obrońca Konstytucji RP
obrońca Konstytucji RP 25.07.2017, 10:17
Przed nami długa jeszcze droga, która będzie nas tylko uszlachetniała. WIemy, że idea jest słuszna i z drogi obrony Konstytucji RP nie zejdziemy!
taak
taak 25.07.2017, 10:07
Prezydent swoimi wetami dodał ludziom skrzydeł.
WALD
WALD 25.07.2017, 10:04
Trudno policzyć do dwustu, chyba nie było matury z matematyki!
Wuja
Wuja 25.07.2017, 09:54
Prasa kłamie co widać słychać i czuć
:)
:) 25.07.2017, 09:23
a teraz wszyscy na Pogon :)
TW Bole W.
TW Bole W. 25.07.2017, 08:54
ilość oszołomów była losowana przez Szetynów , Greifenhagen wylosowało 200 ( najmniejsza stawka)

Pozostałe