Zapadł wyrok w sprawie policjantki, która ukradła pieniądze z kasy zapomogowej [wideo]

  • 28.07.2017, 21:15 (aktualizacja 29.07.2017, 12:52)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapadł wyrok w sprawie policjantki, która ukradła pieniądze z kasy zapomogowej [wideo]
Joanna N. - była już policjantka - została skazana. Dziś, 28 lipca 2017 r. zapadł wyrok w Sądzie Rejonowym w Gryfinie. Sędzia Izabella Kołodzińska-Jordan nie miała wątpliwości, że jest wysoka szkodliwość czynu byłej policjantki.

Przypomnijmy, Joanna N. z zakładowej kasy zapomogowo-pożyczkowej policjantów wyprowadziła ok. 121 tys. zł. Później pieniądze zostały oddane przez ojca i siostrę oskarżonej.

Oskarżycielem publicznym był Marek Wróblewski, asesor w Prokuraturze Rejonowej w Myśliborzu. Natomiast obrońcą Joanny N. - Roland Adamiak. Oskarżonej nie było na rozprawie.

Wyrok nie jest prawomocny. O sprawie wkrótce więcej.

 

Teraz prezentujemy krótki fragment nagrania z rozprawy dotyczący początku odczytywania wyroku:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

oraz fragment uzasadnienia nieprawomocnego wyroku, jaki zapadł w dniu dzisiejszym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elka
Elka 30.07.2017, 00:16
To się doigrała. Ile dostała?
glina
glina 29.07.2017, 21:27
I wyrok za taką kradzież powinien być surowy.
on
on 29.07.2017, 16:06
ciekawe jest to iż w składzie były 3 osoby , co z nimi ?? jedna nadal pracuje w policji i ma to gdzieś , śmieje się czyżby układy i układziki ??
niestety faktem jest że nie da się wypłacić kasy samemu więc logicznym jest że brały udział w tym przynajmniej dwie osoby tylko dla czego jedną tylko zwolniono ???
Tomek
Tomek 29.07.2017, 19:14
Ktoś na siebie wine musiał wziąść , tak myślę.
mieszkanka
mieszkanka 29.07.2017, 15:43
gosiu chyba nie znasz tej sedzi ta sedzidzia cztery lata temu uniewinnila bandziora przez ktorego zostal pobity niewinny czlowiek tatus tego bandziora tak sprawe k....ze nawed policja a zwlaszcza dzielnicowy udali.ze go nieznaja a wiesz dlaczego bo tatus tego bandziora to konfident to nie jest anna maria wesolowska z telewizji
gitara
gitara 29.07.2017, 19:15
Czytałam ten tekst dwa razy i nie wiem o co chodziiiii???
Andżelino
Andżelino 29.07.2017, 15:07
Kasa oddana, szafa gra.
Anka z Gryfina
Anka z Gryfina 29.07.2017, 12:21
Ta dziewczyna obok adwokata to jest pracownica sądu, zlodziejki nie ma na sali rozpraw! Normalnie to jest dransto z tymi fotkami, dziewczyna nie przejdzie przez masto.
Tak dzialają sądy i informacje! Adwokat Adamiak reprezentuje zlodziejke!
mojżesz
mojżesz 29.07.2017, 15:03
Co za przenikliwość, zadziwiająca. A wystarczy przeczytać artykuł kto jest kto.
rol
rol 29.07.2017, 10:26
Ukradła bo może chciała sobie wypłatę podnieść do 10 000zł a zarabiała 2 500zł.Gryfino to prowincja,za 10 000zł było by można tu wyżyć bo poza już nie.
Taka pobory
Taka pobory 29.07.2017, 11:28
Zarabiała 5000 zł a jako policjantka nie miała odliczanych od poborów składek ZUS.
gryzik
gryzik 29.07.2017, 10:35
Nie ukradła tylko pożyczyła. Oddała przecież.
kasa
kasa 29.07.2017, 10:02
Ale wizerunek nadszarpnięty.
Takie prawo i sprawiedliwość
Takie prawo i sprawiedliwość 29.07.2017, 00:15
Niech was nie zmylą te zdjęcia. To sędzia, prokurator, adwokat i protokolantka (ładna dziewczyna). Przestępca w Polsce podlega ochronie przez policję, prokuraturę i sąd. Dlatego jej nie ma na zdjęciach. To ukoronowanie zasady jawności postępowania sądowego, szczególnie karnego.
krupier89
krupier89 29.07.2017, 08:14
To nie Joanna N.?
tvardy
tvardy 29.07.2017, 08:30
Z tego co widac na filmie oskarżonej wcale nie było. W czasie odczytywania wyroku powinna stać przed barierką.
Iwona
Iwona 29.07.2017, 00:05
Niech się cieszy, że ma honorową rodzinę.
plaster
plaster 29.07.2017, 08:49
No tak, zorganizować 120 tys. to nie w kij dmuchał.
Dziadek
Dziadek 28.07.2017, 23:36
"Sędzia Izabella Kołodzińska-Jordan nie miała wątpliwości, że jest wysoka szkodliwość czynu byłej policjantki", a w sprawie przekrętów w Policach przy szkodzie ponad 30-tu milionów sędzia ze Szczecina stwierdził, że jest to mała szkodliwość społeczna. I dlatego jestem za r.....niem tych nietykalnych układów w sądach
kotem
kotem 28.07.2017, 23:56
Sprawa sprawie nierówna.
Paulina Cebulska
Paulina Cebulska 28.07.2017, 22:39
Panie Adamiak dziękuje panu za moja sprawę już dużej bym nie wytrzymała z K(...) przeciągał łapy do mnie o do mojego dziecka !

Część komentarza usunięto. admin2
gryzik
gryzik 28.07.2017, 22:20
Skoro pieniądze oddane to w czym problem?
Dziadek
Dziadek 28.07.2017, 23:29
oddane, ale dopiero po ujawnieniu złodziejstwa.
gryzik
gryzik 29.07.2017, 10:36
Nie znasz szczegółów to nie osądzaj.
Neonówka
Neonówka 28.07.2017, 22:11
Adwokat Joanny n ma tez pod swoją pieczą Paulinę C(...) z K(...). podobno załatwił Marka K(...) c(...) Paulina oddechla z ulga ! Brawo panie Adamiak

Część komentarza usunięto. admin2
Meee
Meee 28.07.2017, 22:06
Hehehe N. się doigrała !!! ????????????????✋????Złodziejka ....
wogezy
wogezy 28.07.2017, 21:56
Akor ja cię znam! Teraz będziesz sączył nam powoli informację a pewno za tydzień dopiero podasz jaki jest dokładny wyrok! Umieram z ciekawości i nudów :))))))))
Gosia
Gosia 28.07.2017, 21:55
Pani sędzia jak nasza gryfińska Anna Maria Wesołowska z telewizji.
m
m 28.07.2017, 21:48
grubo

Pozostałe