Napadli na sklep. Sprawcy zostali zatrzymani

  • 05.03.2018, 15:52 (aktualizacja 05.03.2018, 19:31)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Napadli na sklep. Sprawcy zostali zatrzymani
Doszło do napadu z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sprawcy zażądali gotówki i ją dostali. Policjanci szybko ustalili prawdopodobnych sprawców – mówi nam asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie. Do zdarzenia doszło dziś w Krajniku, tym przy elektrowni.

-Obecnie mamy zatrzymanych dwóch sprawców. To mieszkańcy gminy Gryfino. Prowadziimy teraz czynności - mówi asp. sztab. Marcin Karpierz.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tosia
Tosia 09.03.2018, 10:28
Ludzie nie rozumiem dlaczego tak łatwo osodzacie tę rodzinę matka nie jest może majętna ale stara się jak może bardzo przykro że w ludziach jest tyle jadu i bardzo im współczuję
Eliza
Eliza 09.03.2018, 10:34
Tak to bywa, człowiek niańczy wychowuje, potem taki wpadnie w złe towarzystwo takie skutki.
twist
twist 06.03.2018, 22:38
Rycie bani poziom hard.
Straszne i smutne
Straszne i smutne 06.03.2018, 22:29
Szkoda tego 17-latka...to jest naprawdę dobry chłopak ale miał przej....ne dzieciństwo.... Jakby Wasze dzieci miały takie dzieciństwo a właściwie go nie miały, gdyby nigdy na nic nie miały i chodziły jak obdartusy to nie wiadomo co by było. Wiem, to go nie usprawiedliwia ale naprawdę do teraz nie mogę uwierzyć że brał w tym udział. Żaden z niego bandyta...zwykły chłopak, zabiedzony i bez miłości... Bardzo smutne
Damian
Damian 06.03.2018, 23:02
Trzeba było mu p0móc to byś dziś nie pluł sobie w brodę. Takich po Gryfinie chodzi wielu.
Straszne i smutne
Straszne i smutne 07.03.2018, 14:03
A wyobraź sobie że próbowałem, zarówno jemu jak i jego bratu ale...to nie jest takie proste. Ponieważ nie chodził do szkoły (matka miała to w nosie, ojca nie ma, brak wtedy jakichkolwiek przyborów szkolnych, książek, zwykłych porządnych ubrań) rękę nad nim objął kurator, potem skierowanie do ośrodka. Nie tylko ja starałem się by tam nie trafił ale niestety...to już sąd i wyższe instancje. Ucieczki z ośrodka i tak dalej i tak dalej... Pomoc młodym z problemami u nas w Polsce nie istnieje.
88
88 06.03.2018, 12:57
To nie UPA, to wyklęci weszpolacy zdobywający środki na walkę z komuną.
jumbo
jumbo 05.03.2018, 22:35
Zwykła bandyterka.
polo
polo 05.03.2018, 22:06
I znowu UPA-ćy napadli na Polski sklep!
200 nan łebka
200 nan łebka 05.03.2018, 21:28
Bandyta na miarę naszych gryfińskich możliwości
winicjusz
winicjusz 05.03.2018, 20:43
Brawo policja za sprawną akcję!
sęp
sęp 05.03.2018, 20:20
To idealny przyklad złej resocjalizacji młodocianych przestepcow. Kiedyś "robil" w motoryzacji, teraz widać, że się rozwija - napad z niebezpiecznym narzędziem.
plewa
plewa 05.03.2018, 18:48
Karac jak najsurowiej (a nie telewizor w celi, siłownia w ***, opieka psychologiczna, dobre jedzonko, wypiska na paczkę)
Kamień
Kamień 05.03.2018, 20:40
Wiezienie nigdzie na świecie nie służy do celów karania. Wiezienie izoluje niebezpiecznego sprawce od społeczeństwa.
Trzeba resocjalizować. Dać człowiekowi druga szanse i pomóc w znalezieniu drogi.

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten co nie popełnił błedu.
waszka
waszka 05.03.2018, 18:41
jak by nie mieli zadnej broni to by ich wypuscili za zuchwala kradziez,tepaki wzieli jakies gowno i problemy
kalarepa
kalarepa 05.03.2018, 18:49
Za napaść nawet z nożem czy atrapa nie wypuszczają. To przeciez rozbój!
waszka
waszka 05.03.2018, 19:36
a noz to nie bron i atrapa >?
napad z Bronią
napad z Bronią 05.03.2018, 17:57
Bronia to pijaczka chłopaka w takie maliny wciągła :)
zubr
zubr 05.03.2018, 17:54
Oj gryfiniaki, mamusia jednego i drugiego musiała dużo śniegu żreć bo takiego bałwana urodziła, a tatuś pokurczów nie przytulał.
pyt
pyt 05.03.2018, 17:52
Gdzie byli rodzice? No pytam sie gdzie byli
rózga
rózga 05.03.2018, 17:24
Skoro policja nie potwierdza, że miał broń to co wlaścicielowi przystawili do głowy?
topielec
topielec 05.03.2018, 17:22
Dwóch nafaszerowanych gostków [przyszło na wieś do sklepu. A że towar trzeba zakuć więc mieli głupi pomysł. I tyle tej sensacji rodem ze wsi.
Knagulec
Knagulec 05.03.2018, 17:19
To łajza jedna z drugą słabo sie obłowili jakie tempaki walić nędzny sklep na wichurze to musza być mózgi
anycymony
anycymony 05.03.2018, 17:15
Nie mieli żadnej broni, nawet imitacji właściciel się wystraszył, a strach ma wielkie oczy. Nóż to tez narzędzie mogące zadać śmierć. Łatwo się teraz gnojki nie wywiną!
Łukasz
Łukasz 05.03.2018, 17:07
Jak wpadli to znaczy, że właściciel ich poznał!
sąsiad zbirów
sąsiad zbirów 05.03.2018, 17:05
A pojechali na wieś po jajka Ale jaja!

Pozostałe