Rozpoczęły się „Smaki Ryb Odrzańskich”

  • 16.06.2018, 13:29 (aktualizacja 16.06.2018, 15:16)
  • organizatorzy
Rozpoczęły się „Smaki Ryb Odrzańskich”
Regionalny Konkurs „Smaki Ryb Odrzańskich” organizowany w ramach Żabnickiego Lata z Rybką rozpoczął się dzisiaj 16 czerwca 2018 r. w Żabnicy (gm. Gryfino). Jak zwykle miejscem imprezy jest plac przy porcie Gryfskandu między Żabnicą a Gryfinem na przedłużeniu ulicy Zielnej.

Trwają już zawody wędkarskie, a wystawcy rozstawiają swoje stoiska. Konkurs kulinarny i inne atrakcje rozpoczną się o godz. 15.00. Hitem imprezy ma być „Góralska kwaśnica”, którą przygotują mieszkańcy zaprzyjaźnionej Żabnicy z Beskidu Żywieckiego. Imprezę zakończy „Bal Rybaka” przy muzyce na żywo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Żabnicy od godz. 15.00.

 

Imprezę zapowiadaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/28409,smaki-ryb-odrzanskich-kolejna-edycja-juz-16-czerwc

 

Kontakt do organizatorów:
Jerzy Piasecki, sołtys wsi Żabnica – tel. 504 321 242
Sławomir Fuks, prezes Koła TPD przy SP Żabnica – tel. 696 092 626, e-mail [email protected]
 
Patronat medialny nad imprezą sprawuje igryfino.
 
organizatorzy

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czesława
Czesława 18.06.2018, 19:16
karolina Dzisiaj, 16:12
to nie jest impreza RADNEGO. on nigdy nam nie pomógł. Nie przyczynił się nigdy do ŻABNICKIEGO LATA Z RYBKĄ .

< co byś chciała komónistko, żeby to pogańskie spotkanie bez specjalnej Mszy Świentej, bez Księdza Proboszcza, było jeszcze promowane przez pana Radnego ?
onanista organista
onanista organista 17.06.2018, 07:48
Z ryb najbardziej lubię walenie a wy?
Uczestnik
Uczestnik 17.06.2018, 00:08
Gratulacje i podziękowania dla organizatorów
juzia
juzia 16.06.2018, 21:43
sory miało być przed
juzia
juzia 16.06.2018, 21:37
kiedyś było jakoś fajniej:( teraz wszyscy niezadowoleni
juzia
juzia 16.06.2018, 21:29
Spację stawia się po przecinku a nie po i cały komentarz do komentarzy:(
uuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuu 16.06.2018, 21:17
Coś się dzieje w mieście.ciągle słychać syreny i straż pożarną
88
88 17.06.2018, 09:18
To na cześć pomnika Lecha Kaczyńskiego który postawiono w Szczecinie.
Drucik
Drucik 16.06.2018, 20:52
Nasz Radny Zdzislaw jest najlepszy.. super impreza Zdzisiu
karolina
karolina 18.06.2018, 16:12
to nie jest impreza RADNEGO. on nigdy nam nie pomógł. Nie przycyznił się nigdy do ŻABNICKIEGO LATA Z RYBKĄ
@.
@. 16.06.2018, 21:47
I do przodu drucik !!!!!!.
123
123 16.06.2018, 20:28
Podaj dalej
Franek
Franek 16.06.2018, 20:04
Teresa niewiem czemu czepiasz sie radnego Kmieciaka przecierz on niema z tym nic wspolnego...zenada i sloma z butów ci wystaje.nierozumiem takich ludzi jak ty...
Franek
Franek 16.06.2018, 19:56
nie wiem czemu czepiasz sie radnego Kmieciaka przeciez on niema nic wspolnego z rybką...
zakąska
zakąska 17.06.2018, 01:26
Wręcz przeciwnie ma dużo wspólnego, on bardzo lubi rybkę!
Bogumiła
Bogumiła 16.06.2018, 19:14
Teresa dla ciebie na naukę już za późno... organizatorzy wypisani pod artykułem. No ale czytać ze zrozumieniem też trzeba umieć. Niektórzy są tak zepsuci, że powinni się wyspowiadać- najlepiej w Świnoujściu.
Gred
Gred 16.06.2018, 19:18
Prawda boli....... haha organizatorzy.
Teresa
Teresa 16.06.2018, 18:51
Dobrze ze Radny Kmieciak wymyślił tą imprezę. Bo nic by nie bylo na tej Żabnicy. Uczyc sie od Pana Kmieciaka.
karolina
karolina 18.06.2018, 16:14
Pan Kmieciak i wymyślenie imprezy hahah :-) nic z tą imprezą nie ma wspólnego
Swojak
Swojak 17.06.2018, 12:09
Ktoś musiał wymyślić.
Ja
Ja 16.06.2018, 19:44
Teresa idz do lekarza , zostaw telefon bo nie wiesz co napisać, radny podejmuje sprawy społeczne , różnorodne w gminie ....a co ty bredzisz o rybce - jak był zaproszony to był.

Pozostałe