Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

W jakiej wysokości nagrody dostali prezesi PUK

  • 29.08.2018, 12:00 (aktualizacja 30.08.2018, 01:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W jakiej wysokości nagrody dostali prezesi PUK
Szanowny Panie Redaktorze, uprzejmie informuję, że pytanie o nagrody zarządu PUK Sp. z o.o. w Gryfinie przekazałem Przewodniczącemu Rady Nadzorczej (treść wiadomości przesyłam poniżej), który dostarczy Panu kompletną informację - pisze do nas Mieczysław Sawaryn, burmistrz miasta i gminy Gryfino.

Pytaliśmy burmistrza o tegoroczne nagrody dla członków zarządu PUK w Gryfinie. Kto dostał nagrodę, w jakiej wysokości, kiedy i za co?

Sprawa zaczęła się w czwartek na sesji Rady Miejskiej w Gryfinie, o czym informowaliśmy tu:

http://www.igryfino.pl/kat-195,a,29285,wielkie-nagrody-dla-prezesow-puk.html

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (80)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zniecierpliwiony
Zniecierpliwiony 01.09.2018, 11:32
Jeszcze chwila i trzeba będzie wezwać TVN.
tak
tak 31.08.2018, 23:44
Nie ma ludzi niezastąpionych.
sen zimowy?
sen zimowy? 31.08.2018, 16:33
I minął już ósmy dzień od pytania na sesji a zaśpane miśki nadal nie wiedzą ile wzięli nagrody szefowie gminnej spółki?
zupan
zupan 31.08.2018, 15:30
I po co to ukrywać? I tak się dowiemy!
my wyborcy, do was wybieranych:)
my wyborcy, do was wybieranych:) 31.08.2018, 09:49
tak co do zasady to my was KRĘTACZĄCYCH W SPRAWIE NAGRÓD DLA PREZESÓW w takim poważaniu mieć będziemy w październiku...
Elwira
Elwira 31.08.2018, 09:17
Tak co do zasady, mamy was pytających o wysokość premii w dalekim poważaniu.
obeznany
obeznany 31.08.2018, 08:52
Kiedy mieszkańcy się dowiedzą ile wypłacono nagród???
PUK
PUK 31.08.2018, 13:13
Nigdy, bo to nie wasza sprawa.
i myśl tak dalej - już niedługo
i myśl tak dalej - już niedługo 31.08.2018, 13:29
i trwaj burmistrzu i jego prezesie w tym przekonaniu do 21 października!

PUK Dzisiaj, 13:13 Nigdy, bo to nie wasza sprawa.
kombinator
kombinator 31.08.2018, 09:02
Będą ściemniać obeznany jak się tylko da. najprawdopodobniej kwoty ścinają z nóg!
Oszczędny
Oszczędny 31.08.2018, 08:51
A ponoć tyle jest jeszcze długu do spłacenia, więc skąd to rozdawnictwo ???
Szok
Szok 30.08.2018, 21:34
Dajcie im trochę czasu na odpowiedź. Muszą się chłopy otrząsnąć po tym jak dotarło do nich kto jest w zarządzie puku :)
Bo robotę stracę. Vice od inwestycji
Bo robotę stracę. Vice od inwestycji 30.08.2018, 21:20
Sawaryn na burmistrza!!!!!
udowodnił przez ostatnie 4 lata
udowodnił przez ostatnie 4 lata 30.08.2018, 21:25
... się nie nadaje!
mieszkaniec
mieszkaniec 30.08.2018, 21:04
Panie Sawaryn - czekamy na pańskie wyjaśnienia w tej sprawie. Proszę nie lekceważyć mieszkańców i wypowiedzieć się.
nie moja kompetencja...
nie moja kompetencja... 30.08.2018, 16:40
Jak przez tydzień właściciel nie dowiedział się o kwocie nagród prezesa jego firmy - to ciekawie musi wyglądać dbałość Sawaryna o gminną spółkę - "nie moja kompetencja"...
Ego
Ego 30.08.2018, 15:34
Panie z cmentarza są bardzo miłe .pomocne w róznych sprawach cmentarnych
grabarz
grabarz 30.08.2018, 22:15
Na cmentarzu to są same trupy albo duchy!
proste (nie dla wszystkich)
proste (nie dla wszystkich) 30.08.2018, 00:33
Jak burmistrz nie wie, ile jego podwładny na prezesowskim stołku zarabia, to dzwoni i po minucie już wie.
Ale Sawaryn musi wysłać pismo do podwładnego, żeby mu powiedział ile zarabia w spółce, której właścicielem formalnie jest Sawaryn.
I tydzień mija a kwoty nagrody nie ma...
Kama
Kama 30.08.2018, 10:37
A co ciebie obchodzi ile kto nagrody dostał? licz sobie a nie komuś to będziesz zdrowszy.
i tydzień minął a Sawaryn nie wie, ile płacą w jego firmie...
i tydzień minął a Sawaryn nie wie, ile płacą w jego firmie... 30.08.2018, 13:58
No właśnie nagrody prezesów PUK to sprawa jak najbardziej mieszkańców. Raz, że spółka własność gminy, dwa za ch... nie wiadomo ZA CO TEN NAGRODY...
playboy
playboy 30.08.2018, 00:40
Bo tu chodzi żeby gonić króliczka a nie go złapać!
Wszczynamy negocjacje.
Wszczynamy negocjacje. 30.08.2018, 00:30
Tylko sztrajk może uzdrowić sytuację. Precz z kulawm zarządem i chorą radą nadzorcza.
Po co negocjacje?
Po co negocjacje? 31.08.2018, 10:42
Wystarczy dobra taczka. W puku chyba takie mają:)
przyjazny-niestety  dzisiejszy  puk  to syf
przyjazny-niestety dzisiejszy puk to syf 29.08.2018, 22:04
Pan Kulawiec dostał nagrodę w jakiej kwocie i za co,bo jakoś nie widzę żeby została naprawiona brama na cmentarzu, a panie w biurach,które szczekają na klientów,szczególnie ta mała ładna czarna,która na cmentarzu się pojawia a ludzi i pracowników puk-u ma za szmaty,to co robi????????????????to dziadostwo naprawdę trzeba pogonić,naprawdę już dosyć sk,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,stwa serdecznie pozdrwiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rozsądny
rozsądny 30.08.2018, 08:48
Ale w tobie jadu i nienawiści, odpuść trochę bo na zawał zejdziesz i nie pisz o kimś tego, czego sam byś nie chciał o sobie czytać.
popieram
popieram 30.08.2018, 09:07
I ta ostatnia część wpisu internauty o nicku „rozsądny” powinny być wypisana złotymi literami w rubryce gdzie zamieszcza się komentarze. Każdy powinien pomyśleć pod tym kontem!
taki tercet
taki tercet 30.08.2018, 00:24
Nic dziwnego, że o ceny wody i ścieków do „Wód Polskich” nie potrafili dobrego wniosku złożyć...
lala
lala 29.08.2018, 22:28
Dajcie pokój Kulawcowi pamiętam go ze szkoły spoko gość , czarna fakt do od strzału nie miła i chamska, nie do pracy z ludżmi w takiej sytuacji. Doświadczenia osobiste.
proste
proste 30.08.2018, 00:35
ale to że był w szkole miły nie znaczy, że doskonale radzi sobie firma, którą zawiaduje! Ocena choćby kwestii braku poprawnego wniosku do Wód Polskich to fakt!
guzik
guzik 29.08.2018, 22:26
A co w tej bramie ci nie odpowiada?
pójdź i zobacz
pójdź i zobacz 30.08.2018, 00:26
taśmy wokół przeszkadzają. I ryzyko, że poleci mur i brama...
Okradziony
Okradziony 29.08.2018, 20:29
Jestem za strajkiem.
lala
lala 29.08.2018, 21:24
Strajk
Tak na spokojny wieczór
Tak na spokojny wieczór 29.08.2018, 19:07
Szanowni Panowie Burmistrzowie to niech nam w końcu ktoś odpowie, może jednoznacznie o nominacji Pani Dyrektor OPS, skoro nie można o nagrodach jak widać. może to się chociaż uda. Przypominam że zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, nabór na kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze, w tym kierownicze (a takim bez wątpienia jest kierownik OPS) JEST OTWARTY I KONKURENCYJNY. Jeśli był to awans to dopiero zabawa bo awans może być tylko i wyłącznie w tej samej grupie stanowisk, a z tego co mi wiadomo to pracownik socjalny nie jest stanowiskiem urzędniczym. Ciekawym się wydaje dlaczego był konkurs na dyrektora szkoły a tu nie. Tak się trochę Panowie pogubili w tych wszystkich znajomkach. Gryfino to naprawdę nie taki ciołkowaty lud, co ma wiedzieć to wie a jak nie wie to doczyta w przeciwieństwie do tercetu jak widać. To naprawdę nie ujma na honorze zapytać tych co mają wiedzę. To tyle i róbta co chceta dalej do pażdziernika już blisko mój głos już macie na bank za sprytność i kombinacje to w przypadku władzy jak ktoś myśli jest bardzo ważne.
Ela
Ela 29.08.2018, 22:55
To jest ewenement, że osoba bez wiedzy, kompetencji, zdolności współpracy i kierowania ludźmi dostała taki stołek.
Zupełnie jak w "Karierze Nikodema Dyzmy".
;)
;) 30.08.2018, 00:27
ważne są walory człowieka a nie jakieś tam procedury...
BIG FONTEN
BIG FONTEN 29.08.2018, 21:30
Na dyrektora OPS nie było konkursu ..... osoba piastująca to stanowisko dostała.... i tu jest pytanie jak?
Dyzma
Dyzma 30.08.2018, 18:10
No nie obniżajmy lotów tego filmu . Dyzma to był gość z klasą w tym odniesieniu nie odnajduję klasy. Może 8 z podstawówki i tyle reszta szkół pogubiona. Kultura i szacunek - brak. Ciekawi mnie jak Panowie z tego wałka wybrną bo to jest złamanie prawa pod każdym względem, patrz wyroki sądowe w podobnych sytuacjach, kiedyś mi ktoś w jakimś urzędzie powiedział że nie znajomość prawa nie usprawiedliwia. No poczekajmy na bieg spraw, dajmy czas na ustalenie strategii. Pewnie winny się znajdzie który był zupełnie nie winny jak wszystko w tym tercecie. A wystarczyło zrobić konkurs i lalka ma stołek bez zarzutów. Na legalu.
lala
lala 29.08.2018, 22:18
Już ma Pan odpowiedź lipa jedna wielka. Pewnie długie nogi?
nogi
nogi 30.08.2018, 00:35
Akurat pudło!
Żaluzje
Żaluzje 30.08.2018, 19:18
Nogi nogi setki nóg tupią tupią tup tup tup to był naprawdę mocny numer. I jakie piękne nogi Kory. I wytupała jak widać? Nie mylić z św. Korą to nie te nogi za wysokie jak na te progi.
Panna
Panna 29.08.2018, 18:53
Zobaczycie miernoty jedne hejtujące pana Kulawca. Pan Kulawiec zostanie kiedyś prezesem i wam wszystkim pokaże.
fuuuujjjj
fuuuujjjj 30.08.2018, 00:29
a kto panna poza tobą chciałby oglądać jak ten pan coś pokazuje?

Krytyka urzędnika i jego poczynań to nie hejt - to demokracja!
kawaler
kawaler 29.08.2018, 22:27
Przecież właśnie jest i rzązi! Przez Sawaryna niby tymczasowo mianowanym
Fakt
Fakt 29.08.2018, 17:42
Tak co do zasady hipokryci miernoty samorządowe,Tak co do zasady co w sprawie nagrody dla byłego prezesa Muchy słychać?Odbija się czkawką?

Pozostałe