Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Kiepskie kierownictwo, ale mnóstwo wolontariuszy finału WOŚP

  • 09.01.2019, 11:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kiepskie kierownictwo, ale mnóstwo wolontariuszy finału WOŚP
To duży ośrodek w naszym powiecie, ale niestety kiepskie kierownictwo nawet nie potrafi poinformować o swoich działaniach. Barbara Andrzejczyk dyrektor Centrum Kultury niby się stara organizować Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale nawet nie potrafi powiatowym mediom rozesłać informacji na ten temat. Zresztą nawet na stronie gminy późna promocja programu imprezy. Mimo to wielu ludzi stara się aby w tym roku finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chojnie wypadł okazale.

Program 27. Finału WOŚP w Chojnie

14.00 Start 27 Finału

14.05 Prezentacje artystyczne w wykonaniu Pracowni Wokalnej A. Bałachowskiej – Jagusz

14.20 Szkoła Tańca Fokus inst. A. Zielińska

14.40 Zespół Śpiewający Jarzębina

14.50 Kiermasz WOŚP

15.00 Prezentacje artystyczne w wykonaniu Pracowni Wokalnej A. Bałachowskiej – Jagusz

15.15 Kiermasz WOŚP

15.30 Pokaz ratownictwa ,,Najmłodsi ratują życie”, ,,Ogniki”i ,,Płomyki” dziecięce grupy ratownicze OSP

16.00 Zespół dziecięco – młodzieżowy LUZ

16.15 Kiermasz WOŚP

16.30 Kapela Rewir

16.50 Kiermasz WOŚP

17.00 Prezentacje wokalne w wykonaniu Sim, Paulina Cholewa

17.20 Kiermasz WOŚP

17.30 Cykl ,,Mam pasję” Prezentacja Klubu ,,Motoparalotnie nad Odrą”

17.45 Symulacja wypadku paralotniarza, pokaz ratownictwa na placu przed Ratuszem (OSP Gmina Chojna i Jednostka Pożarnicza ze Schwedt)

18.15 Zespół młodzieżowy Big Session

18.40 Kiermasz WOŚP

18.55 Cykl ,,Mam pasję” Pokaz iluzji – Łukasz Zimny

19.10 Kiermasz WOŚP

19.20 Pokaz grupy tanecznej Born To Fly

19.30 Kiermasz WOŚP

20.00 Światełko do nieba widowisko ,,Ognisty Krąg” Grupa Twórcza Krata Eon

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

świstaki
świstaki 10.01.2019, 21:54
Jedni hejtują a inni zawsze uprawiają propagandę. Pewnie nie za darmo. Chwalą aktualną władzę bo mają w tym swój konkretny interes.
Gość
Gość 09.01.2019, 23:25
Pisowscy hejterzy na start. Macie niesamowitą okazję, by wykazać brak zaufania do Prezesa jedynej słusznej partii, do ministra sprawiedliwości i służb pisowskiego państwa. Od dwóch lat blisko 4 000 (słownie: cztery tysiące) urzędników (nie tylko skarbowych) trzepie WOŚP, specjalny zespół prokuratorów pochyla się non stop nad dokumentacją i co? I nic. Czy jest to świadectwo na przestępczą działalność WOŚP, czy też świadczy o niczym innym jak o transparentności i uczciwości działań Owsiaka i kierowanej przez niego fundacji. Dawanie kasy nie jest obowiązkowe. Wie o tym 99 % polskiego społeczeństwa, a ten 1 % to ludzie chorzy z nienawiści do własnego narodu, bo przecież z datków kupowany jest sprzęt medyczny do leczenia polskich dzieci. Na marginesie, nawet Prezes PiS w szpitalu leżał w łóżku zakupionym przez WOŚP.
znam sprawę
znam sprawę 09.01.2019, 21:22
Problem jest w czym innym. Andrzejczyk w strachu przed zwolnieniem wzięła sobie za patrona Sławińską. I w ten sposób podzieliła media ale przypodobała się władzom.
Źle kojarzysz
Źle kojarzysz 10.01.2019, 02:01
Slawońska co roku jest patronem WOŚP w Chojnie więc nie rozumiem twojego stwierdzenia. Czy ta władza czy poprzednia i tak nim była.
rączka rączkę
rączka rączkę 10.01.2019, 18:27
Radny Sławiński od lat należał do Inicjatywy Samorządowej Konarskiego i RAweckiej.
oliwa sprawiedliwa
oliwa sprawiedliwa 10.01.2019, 00:20
Choćby wzięła samą Rawecką na patronkę to i tak za błędy przyjdzie jej zapłacić.
Justyna
Justyna 09.01.2019, 21:13
Plakat czytelny, fajne wydarzenia, zapowiada sie ciekawie... a z informacja nie ma problemów, jak ktoś sie interesuje to znajdzie info!
IQ kury
IQ kury 10.01.2019, 00:21
Następna blondynka, bo plakat czytelny... Ręce opadają... Ferdek kogoś ty zatrudnił w tym CK?
Justyna
Justyna 10.01.2019, 20:19
Rozumiem że masz tu role krytykowania każdej wypowiedzi...
....nie jestem blondynką.
... nie pracuje w instytucji ck
Jeżeli dla ciebie nie są wystarczające informacje na plakacie to zadzwoń i dopytaj chyba ze twoje IQ cię ogranicza
blondynka nie kolor a stan umysłu...
blondynka nie kolor a stan umysłu... 10.01.2019, 20:57
to właśnie ciebie ogranicza twoje IQ. W prywatnej firmie z takim nastawieniem do informowania o jej działaniach już byś nie pracowała.
"zadzwoń, chyba że twoje IQ cię ogranicza, jeśli to co na plakacie to za mało"...

I tyle w temacie profesjonalnej informacji...

Za to twoje "masz tu rolę" oznacza, że jednak twoja rola tutaj to bronienie nieprofesjonalizmu...
celnie
celnie 10.01.2019, 21:09
do blondynka nie kolor a stan umysłu:
w 10!
krótko
krótko 09.01.2019, 20:06
Dyrektorka w ogóle się nie nadaje do kierowania żadną instytucją. Nie tylko, że nie ogarnia organizacyjnie, ale dlatego że fałszowana jest dokumentacja.
Kaśka
Kaśka 09.01.2019, 19:57
Jest info na stronie i fb ck, wiec nie rozumiem zamieszania
Z tego co widziałam, plakaty na Chojnie wiszą.
Wszystko rozpisane godzinowo i super!
burdel na kółkach
burdel na kółkach 09.01.2019, 20:02
Nie rozumiesz i dlatego piszesz bzdury. Promocja nie polega na tym że zamieszcza się na niszowej stronie urzędowej. Nic nie kumasz więc bardzo dobrze ze po WOŚP Rawecka zaprowadzi u was w CK porządek. Potrzebni są kumaci.
Zadziwiony sławny Łazik
Zadziwiony sławny Łazik 09.01.2019, 18:17
A Pan wierzy w to co tu napisane?
żenada
żenada 09.01.2019, 18:13
Ck nawet na swojej stronie nie potrafi zamieścić konkretnych informacji o WOŚP.
pingwini móźdzek
pingwini móźdzek 09.01.2019, 20:07
Bo Basia mysli, że plakat = promocja.
Borys
Borys 09.01.2019, 15:55
A co królewicz nie potrafi sobie wejść na strone ck i pobrać info, chłopie ucz sie od anetki ona nikogo nie prosi i wszystko ma ogarnięte i nie płacze na forum ehhh laluś już bije piane a najlepszy wośp bedzie w Chojnie. Haha
Jarząbek:)
Jarząbek:) 10.01.2019, 08:07
Te podstawowe informacje powinny być upowszechnione przez organizatora, a nie że czeka „aż do niego przyjdą”... Nie ten ustrój... W prywatnej firmie organizującej poleciałyby głowy za taką informację!
Niepotrzebne Zamieszanie
Niepotrzebne Zamieszanie 10.01.2019, 01:58
Fakt jest faktem że u Anetki na portalu jest mnóstwo informacji odnośnie WOŚP. Raz weźmie ze strony raz nie, teraz chyba nawet w Ck była bo zdjęcia i informacje o gadżetach WOŚP konkterne. I na jej portalu można sporo się dowiedzieć o WOŚP w Chojnie jak i innych miejscowościach dookoła. I nie płacze ze jej ktoś nie dał info. Typowa złośliwość panie Andrzeju z Pana strony.
"to nie ludzie, to wilki":)
"to nie ludzie, to wilki":) 10.01.2019, 08:05
Mylisz pojęcia – tu chodzi o profesjonalizm polityki informacyjnej organizatora. A ty pokazujesz, ile wysiłku trzeba włożyć, żeby zdobyć podstawowe informacje.
To jakby właściciel sklepu narzekał, że klient nie poszukał informacji o jego sklepie...
kysz
kysz 09.01.2019, 17:55
Sławiński, jeśli nie masz problemu z czytaniem to akurat tam wiele nie wyczytasz. Chyba że lubisz plakaty i one cię rajcują.
Kuba
Kuba 09.01.2019, 18:12
Pawełek wkrótce do tego cyrklu dołączy to się tak wymądrza heh
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 09.01.2019, 12:28
http://www.skarbowcy.pl/blaste… ZŁOTY MELON + MRÓWKA CAŁA = JASNA SPRAWA HA HA HA ludzie jak macie potrzebę serca dajcie na swój szpital powiatowy a nie dorabiać zydowskiego dziada owsika ha ha ah
lombard
lombard 09.01.2019, 12:13
Znów się zaczyna taniec pingwina na szkle.

Z okna widać to samo,
Co dzień bardziej ukośnie.
Widać w lustrze, co rano jak wolno dziób rośnie.

W domach jak klocki olbrzyma,
Rury zawyły ze strachu przed dniem.
Znów się zaczyna taniec pingwina na szkle.
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 09.01.2019, 13:20
chłopie lepiej bym tego nie opisał TRAFNE W 10

Pozostałe