Obława policji. Finansowe porachunki doprowadziły do porwania?

  • 10.01.2019, 17:53 (aktualizacja 11.01.2019 09:27)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obława policji. Finansowe porachunki doprowadziły do porwania? Policja (arch.)
Policjanci z Gryfina i Chojny brali udział w obławie. Akcja przebiegała dzisiejszej nocy i miała związek z porwaniem i więzieniem dwóch osób.

Prawdopodobnie chodziło o porachunki na tle finansowym. Pokrzywdzonych uwolniono. Porywacze zostali zatrzymani.

Policja jednak na ten temat milczy, bo sprawę przejęła prokuratura.

- Nasze postępowanie dotyczy podejrzenia popełnienia przestępstwa pozbawienia wolności człowieka. Dwie osoby zostały pokrzywdzone. Aktualnie nie zagraża im żadne niebezpieczeństwo i nie są pozbawione wolności - mówi prok. Joanna -Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Akcja służb mundurowych miała miejsce w Kamionce w gminie Mieszkowice.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Seba
Seba 13.01.2019, 11:07
Z tego co czytam w komentarzach to chodzić może o rozliczenia narkotykowe.
śpiewak
śpiewak 11.01.2019, 12:18
Skulony w jakiejś ciemnej jamie smaczniem sobie spał
I spały wilczki dwa, zupełnie ślepe jeszcze
Wtem stary wilk przewodnik, co życie dobrze znał
Łeb podniósł, warknął groźnie, aż mną szarpnęły dreszcze

Poczułem wokół siebie nienawistną woń
Woń, która burzy wszelki spokój, zrywa wszystkie sny
Z daleka ktoś, gdzieś krzyknął krótki rozkaz: goń!
I z czterech stron wypadły na nas cztery gończe psy!

Obława, obława na młode wilki obława
Te dzikie zapalczywe, w gęstym lesie wychowane
Krąg śniegu wydeptany, w tym kręgu plama krwawa
I ciała wilcze kłami gończych psów szarpane!

Ten, który na mnie rzucił się, niewiele szczęścia miał
Bo wpadł prosto mi na kły i krew trysnęła z rany
Gdym teraz ile w łapach sił przed siebie prosto gnał

Obława, obława na młode wilki obława
Te dzikie zapalczywe, w gęstym lesie wychowane
Krąg śniegu wydeptany, w tym kręgu plama krwawa
I ciała wilcze kłami gończych psów szarpane!
jednoreki bandyda
jednoreki bandyda 10.01.2019, 23:58
Gangusy spod Biedry znalazły nową kryjówkę?
Brudny Harry
Brudny Harry 10.01.2019, 22:27
Nie wasza sprawa!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 10.01.2019, 21:38
https://youtu.be/_ZrBYve31d0 FAJNA MUZA CO NIE HA HA HA I TAKA NIEBOCENTRYCZNA HA HA AH
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 10.01.2019, 21:25
https://youtu.be/6VDI0QClEnY ha ha ah https://youtu.be/xzTG_1Xun54 pozdrawiam wszystkich z GAZETY SZAFRAN TO JEST JEGO PORTAL I MOŻE SE PISAĆ NAWET OD *** STRONY TAK ŻE WYPIER DALAJ JAK CI COŚ NIE PASI HA HA AH ZAWSZE CHAM TUMANOWICZ H AHA H
szafran
szafran 10.01.2019, 21:16
Redaktorku, nazwy miejscowości pisze się wielką literą. Kamionka
kucharz
kucharz 10.01.2019, 21:45
Przecież tu chodzi o garnek!
żbik
żbik 10.01.2019, 18:59
To o jaką kasę chodziło?
Ss
Ss 12.01.2019, 13:58
Z komuni chajs się nie zgadzał
żbik 1