Najmniejsza impreza WOŚP w powiecie?

  • 11.01.2019, 21:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Najmniejsza impreza WOŚP w powiecie?
Orkiestra wystartuje, ale w tym roku zanosi się dużo skromniej. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się też w Trzcińsku-Zdroju. Impreza ruszy tradycyjnie na sali widowiskowej Trzcińskiego Centrum Kultury. .

W programie można znaleźć takie punkty jak:

-Kapela ludowa ,,Borowiny"

-Zespół ,,Aplauz" ze Szkoły Podstawowej w Trzcińsku - Zdroju

-,,Studio Musicalowe" z Trzcińskiego Centrum Kultury

-Muzyka akustyczna w wykonaniu Mirosława Basaraba

Oczywiście podczas finału nie zabraknie kiermaszu gadżetów WOŚP i licytacji.

Początek o godz. 16.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkanka
mieszkanka 15.01.2019, 08:55
"Najmniejsza impreza", biedna gmina, a zebrali ponad 20 tysięcy, jak nigdy dotąd. Brawo!
porównywarka wkładu organizacyjnego
porównywarka wkładu organizacyjnego 15.01.2019, 09:34
Co ty dyrektorze Mazur bredzisz? Zrobiłeś najbardziej minimalistyczną imprezę w powiecie i to jest fakt. To, że ludzie dali dużo, to nie twoja zasługa. Ty byłeś odpowiedzialny za organizację imprezy i tu dałeś ciała.
Rudy
Rudy 14.01.2019, 13:53
Mirek tu już więcej nie pij
Tadeusz
Tadeusz 14.01.2019, 13:52
Co marudzicie , bedzie disko polo na dni TZ i cicho siedzieć, zrobi sie wspólnie z Rysiem i Mirusiem, kaske sie podzieli i odfajkowane. Tak sie robi kulture na wsi.
Zbyszek
Zbyszek 13.01.2019, 16:16
Że też Wróbel jeszcze nie wyrzucił Mazura?
mieszkaniec
mieszkaniec 13.01.2019, 14:01
Chyba nie o to tu chodzi, kto wyda więcej społecznego szmalu aby zrobić większą imprezę. Cel jest chyba inny!
od tego są...
od tego są... 13.01.2019, 14:58
A potrafisz wymienić bardziej społecznie użyteczny cel zaangażowania społecznych instytucji i środków?
siara na cały powiat
siara na cały powiat 12.01.2019, 09:59
Mazur uważa chyba że ma plecy i wyraźnie nie chce mu się pracować.
Vice
Vice 12.01.2019, 14:07
W końcu jego kobita jest vice
Mamba
Mamba 12.01.2019, 08:29
Dobra zmiana w TZ. Po co się wysilać . Pensja dobra za biurkiem wystarczy. Lód mieszkańców obojętny. Sołectwa lepszy program mają niż stolica tej zrujnowanej gminy.
Bartek
Bartek 12.01.2019, 08:14
Zapraszamy do piaseczna gm.Trzcińsko -zdrój na pyszna grochowke z kuchni polowej
oklaski
oklaski 12.01.2019, 07:45
i świetnie. za rok już nic i tak powinno byc
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.01.2019, 07:39
Mazur się nie wysilił, lepiej to wyglada w Piasecznie, brawo Robert !
ZAPRASZAMY ?
ZAPRASZAMY ? 11.01.2019, 23:49
Zapraszamy do Stołecznej Gmina Trzcińsko-Zdrój zabawa dla dzieci jak i dla dorosłych mega nagrody i oczywiście pyszny kącik ❣️
pytam
pytam 11.01.2019, 23:52
A gdzie program?
nie przesądzaj redaktorze
nie przesądzaj redaktorze 11.01.2019, 22:51
Oj chyba w Gryfinie będzie mniejsza. Czy w ogóle ktoś wie jaki jest program?
Ewa
Ewa 11.01.2019, 22:58
Na stronie GDK coś jest. Bez szału, ale jest.
bieda z nędzą
bieda z nędzą 11.01.2019, 23:15
Program odpowiada na pytania co gdzie kiedy? Co będzie o godz. 17, a co o 18? Ktoś w ogóle wie?

Pozostałe