Okradli kuriera

  • 11.01.2019, 22:57 (aktualizacja 11.01.2019 23:54)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Okradli kuriera
Kurier szybko podjechał pod dom i dostarczył przesyłkę. Kabiny samochodu nie zamknął. Na siedzeniu zostawił saszetkę z pieniędzmi i dokumentami.

Kiedy wrócił saszetki już nie znalazł.

Do kradzieży doszło w piątek 11 stycznia w Moryniu. Sprawa został zgłoszona na policję.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

krótko i na temat
krótko i na temat 12.01.2019, 12:05
Klasyka - samochód był otwarty. Złodziej najwidoczniej nie mógł się oprzeć pokusie. Ukradł to, co było w nim najcenniejszego. Inteligentny, ale bez moralności. Księże Marianie, módl się za niego!
szupak
szupak 12.01.2019, 23:33
Na pokutę piersze niech odda kasę!
skecz
skecz 12.01.2019, 11:47
A w Gryfindorze te wszędobylskie kamery to dopiero samo zło, nawet nie można spokojnie kogoś okraść czy pobić.
Rad
Rad 12.01.2019, 23:28
Matke sobie pobij ;-) gamoniu
baster
baster 12.01.2019, 11:39
Teraz złodziejaszkowi grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
przysłowie
przysłowie 12.01.2019, 11:34
Okazja czyni złodzieja.
Alicja
Alicja 12.01.2019, 10:43
A oczyma On myślał to może celowo zrobione na koszt firmy kto zostawia samochód z towarem i otwarty i pieniądze na widoku myślał indor myślał o niedzieli a w sobotę łeb mu scieli
zwykły zapominalski
zwykły zapominalski 12.01.2019, 12:07
Towar miał na pace, a saszetki zwyczajnie zapomniał.
dino
dino 12.01.2019, 09:36
Przecież w tym złodziejskim miasteczku nawet sklepy są okrada raz na jakiś czas żeby tradycji stało się zadość.
ślepacz
ślepacz 12.01.2019, 11:35
Gang Olsena będzie niepocieszony. Taki łup przeszedł koło nosa!
szkoda chłopaka
szkoda chłopaka 12.01.2019, 00:36
Zgadzam się, że rozważny to on nie był. Ale przecież jak pisze Patrycja każdemu może się zdarzyć. Inna sprawa to gdzie i jak parkują. Nie mam nic przeciwko wjeżdżaniu kurierów na chodnik czy zatrzymywaniu się w miejscach niedozwolonych (dopóki to nie tamuje zupełnie ruchu), rozumiem że mają ciężką pracę i że chcą ją sobie ułatwić. Ale to w żaden sposób nie upoważnia ich do taranowania obiektów na drodze czy chodniku. Kierowca zawodowy musi umieć dobrze jeździć, i zauważać takie przedmioty jak np. lampy uliczne.
czujka zadymy
czujka zadymy 12.01.2019, 00:27
Monitoring osiedlowy zawsze czujny
lornetka
lornetka 12.01.2019, 00:25
Byle gdzie się zatrzymują, ktoś patrzył przez okno i go ukarał !
Patrycja
Patrycja 12.01.2019, 00:31
Ludzie, ludzie, a może trochę wyrozumiałości? Czy komuś to tak bardzo przeszkodziło, że zatrzymał się na chwilę na chodniku żeby doręczyć ciężką paczkę? Czy miał się zatrzymać na parkingu i nieść ją kawał drogi w deszczu? A nie zamknąc samochodu chyba się zdarza każdemu.
morynus
morynus 12.01.2019, 00:20
Kurde, mam numer do goscie bo przesylke mi doreczał.
Chiwas
Chiwas 12.01.2019, 00:05
Znowu ten Moryń ;) ciekawe co na to wladze?
daj 5
daj 5 12.01.2019, 00:21
Piątek, Piąteczek, Piątunio!
cukier
cukier 12.01.2019, 00:05
To nawet nie jest kradzież skoro samochód był otwarty a kasa leżała na siedzeniu to normalne, że ktoś z troski wziął żeby nie ukradli i napewno by oddał gdyby ten bezmózgi kurier nie pognał od razu ze skargą na komende, Teraz jak ten ktoś ma oddać skoro zrobią z niego złodzieja? A kierował się tylko dobrocią serca i współczuciem dla niewinnych dzików. Pozdrowienia dla kuriera i sprytnego znalazcy :)
Deptuła
Deptuła 12.01.2019, 00:06
Jasne, pewno jeszcze biednym rozdał. Taki miejski Janosik co każdemu da grosik!
docent
docent 12.01.2019, 00:01
Kurierzy jeżdzą jak szaleni, to na nich trzeba uważać!
pilot
pilot 12.01.2019, 00:41
Polowa z was nie wie na czym polega praca kuriera, gdyby jeździć zgodnie z każdym przepisem nocy by brakło a to był tylko dwuminutowy postój, niestety nie załączył sie zamek centralny.
obserwator
obserwator 11.01.2019, 23:57
Oni nigdy samochodów nie zamykają bo się tak spieszą!
chomąto
chomąto 11.01.2019, 23:51
Mądrością to się nie wykazał.
dynks
dynks 11.01.2019, 23:49
Aco? Kurier był z Gryfina?
Głos Szczeciński
Głos Szczeciński 11.01.2019, 23:52
Kurier to jest Szczeciński

Pozostałe