Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Stłuczka przy wjeździe na Lagunę

  • 08.02.2019, 18:20 (aktualizacja 10.02.2019, 13:27)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Stłuczka przy wjeździe na Lagunę
Dziś 8 lutego 2019 r ok. godz. 15 doszło do kolizji na ul. Łużyckiej w Gryfinie. W stłuczce uczestniczyła mazda, która miała pogięty lewy bok oraz motorower. Było to na wjeździe w ul. Wodnika, czyli w miejscu gdzie droga prowadzi na Lagunę.

Na miejsce kolizji przyjechała policja. Stłuczka spowodowała spory zator na ul. Łużyckiej.

Aktualizacja 10 lutego 2019 r.

Kto dostał mandat? Czytaj tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31229,mandaty-dostali-zarowno-kierowca-auta-jak-i-motoro

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obywatel
Obywatel 11.02.2019, 09:18
Nie kolizja spowodowała zator tylko widzowie, bo stoi radiowóz na chodniku to zwolnię do 5 km/h zobaczę co się dzieje, gryfinscy kierowcy...
Pudzior
Pudzior 11.02.2019, 09:30
Tym radiowozem tak stanął że trudno wyjechać z Laguny.
Puchacz
Puchacz 10.02.2019, 13:09
Pytałem kto zawinił, bo w tym pseudoartykule na ten temat nie ma ani słowa. Więc to byłybtylko domysły.
bistro
bistro 10.02.2019, 13:25
Przeciez masz napisane w kolejnym artykule.
Puchacz
Puchacz 11.02.2019, 19:33
Jak pytałem, nie było kolejnego artykułu!
oni tak mają...
oni tak mają... 10.02.2019, 14:30
mafia rodzinna zaczęła czepiać się przecinków od ostatniej sesji - jakby napisano, kto zawinił, podnieśliby wrzask "to sąd decyduje". Jak nie napisał to wrzeszczą "dlaczego nie napisał kto winien"...
siur
siur 08.02.2019, 23:40
Ooo to driver leciał ponad 3 paki ze mu się droga zwezyla i przelizal.
ważna wiadomość
ważna wiadomość 08.02.2019, 23:33
Pamiętaj synu pierwszeństwo ma ten kto ma auto casco!
Ciemność nad przejściem
Ciemność nad przejściem 08.02.2019, 23:02
A kto naprawi w tym miejscu przy przejściu naświetlacz bo żarówka w nim nie działa, ktoś może wie???
Anonim
Anonim 08.02.2019, 22:28
Mazda wymusiła, wyjeżdżala z laguny
mokra głowa jeszcze była
mokra głowa jeszcze była 08.02.2019, 23:34
Spieszył się!
Pies
Pies 08.02.2019, 19:59
Czyli rozpędzony do 40 km na godzinę motorowerzysta jadący Łużycką wbił się w bok prawidłowo wjeżdżającej Mazdy z Wodnika. Wiadomo, że większy ma pierwszeństwo.
cennik
cennik 08.02.2019, 19:57
SDS w ferie za darmo a na Lagunie podnieśli ceny.
Gryfiniak
Gryfiniak 08.02.2019, 19:53
Dobrze, że przez całe ferie jeździmy na basen na SDS do Szczecina.
Puchacz
Puchacz 08.02.2019, 19:45
Czyja wina? Chyba cyklisty co? Bo wgniecenie na maździe było z lewej

Pozostałe