Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Bawili się do nocy z okazji Dnia Kobiet [FOTO, WIDEO]

  • 10.03.2019, 15:15 (aktualizacja 10.03.2019, 17:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bawili się do nocy z okazji Dnia Kobiet [FOTO, WIDEO]
Wszyscy, którzy przybyli w sobotę 9 marca 2019 r. na imprezę zorganizowaną z okazji Dnia Kobiet, bawili się znakomicie. Po życzeniach złożonych paniom przez burmistrza Cedyni Adama Zarzyckiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Głowniaka, rozpoczął się bogaty program artystyczny, na który zaprosiła dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Małgorzata Karwan.

Młodzież i dzieci przygotowywane przez Bożenę i Janusza Rusaków zaprezentowały swoje zdolności aktorskie, wokalno-muzyczne i otrzymały zasłużone gromkie brawa.

Potem sceną zawładnęli dorośli wokaliści. Piosenki w wykonaniu Anny Krajewskiej-Pędzik wzruszyły wiele osób.

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował konkursy z zabawnymi nagrodami.

Ewa Kwiecień zaprosiła wszystkich do wspólnego śpiewania.

Zaprezentował się także powstający właśnie kabaret.

Świętowanie z okazji Dnia Kobiet w świetlicy wiejskiej w Golicach trwało do nocy.

 

Zapraszamy do obejrzenia kilku krótkich filmików:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (88)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KK
KK 14.03.2019, 01:48
To efekt tego, że w szkołach nie ma etyki i lekcji wychowawczych, a są lekcje niby " religii " na których uczniowie urządzają sobie różne hece. Wniosek : religia w salkach katechetycznych, żeby zachować powagę tych lekcji, a w szkołach uczyć dzieci dobrego wychowania, etyki i patriotyzmu. Takie oczywiste i proste, tylko niestety nie w naszej najjaśniejszej.
jan
jan 14.03.2019, 01:08
i co ? może być normalnie? może...oczywiście znajdą się zawsze typowe "hećki" z rancza...sfrustrowani malkontenci...ale takich akurat nikt nie lubi i oni to "wią"...
karaś
karaś 11.03.2019, 22:48
Widze, że było "na bogato"!
kruk
kruk 11.03.2019, 10:04
Całe towarzystwo z tej" lepszej" strony (...) Taka to tu se" demokracja"!
EB
EB 11.03.2019, 09:00
Przecież jest Wielki Post!!!
!!!
!!! 11.03.2019, 16:56
Dlategoś taki naEB any
bredzisz
bredzisz 11.03.2019, 09:02
Przecież zawsze w poście jest 8 marca a inni obchodzą imieniny i urodziny.
po prawdzie
po prawdzie 10.03.2019, 23:40
DOŚĆ DYKTATURY KOBIET - powiedziała jedna ,, polityczka ,, , feministka ! I tego się trzymajmy ...!!
uczestniczka
uczestniczka 10.03.2019, 23:36
Święto Kobiet zorganizowane bardzo dobrze.
dociera
dociera 10.03.2019, 23:44
Dzień kobiet - nie jest żadnym ŚWIĘTEM !!!!
stosuj lubrykant
stosuj lubrykant 10.03.2019, 23:53
stosuj nawilżacz, nie będziesz docierał. Święto jest dla tych, co świętują.
wstyd
wstyd 10.03.2019, 20:12
ślepy jetsteś? o co wyrabia z babskami burmistrzunio????????? klęczy...
zażenowanie niewiedzą
zażenowanie niewiedzą 10.03.2019, 21:24
Nie wiem czy znasz takie słowo ZABAWA?! Wątpię.
janek
janek 10.03.2019, 19:15
Byłem kierowcą swojej babci do Golic z Piasku, wszedłem razem z nią do świetlicy aby pomóc się rozebrać i usiąść ale niestety przemiłe Panie mnie wyręczyły :) potem przez Panią dyrektor zostałem zaproszony do stolika, z grzeczności pięknie podziękowałem i odmówiłem. Około 21 przyjechałem po babcie wszedłem znów i jakoś nie widziałem żeby ktoś tańczył dzieci zaśpiewały panie przy stołach też chyba w poście można śpiewać więc nie wiem co ma być dnem chyba żal, że ktoś nie przyjechał ale cóż babcia zadowolona a ja gratuluje organizacji, zeszły rok to było dno około 50 osób jakaś nudna konferencja i wgl. Jeszcze raz Gratuluje Pozdrawiam Janusz
konopielka
konopielka 10.03.2019, 18:07
Od porządku, ludkowie, jest Pambóg, on pilnuje, żeby wszystko szło, było jak było. A baba chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jej mało, że krowa cieli sie, dzie tam: ona chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili. Chłop z chłopem spać bedzie, baba z babo, wilki latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! (...)
Wy wiecie ludkowie, co sie teraz na świecie wyprawia? Mężowie żony rzucajo, matki dzieci! Z ludziow mydło sie robi! Żyto kosami żno: bywajo całe wioski, że sierpa nie uraczysz! (...)
A w miastach, co w miastach się wyprawia! W dzień śpio, w nocy pracujo, w piątki nie poszczo, niedzielow nie świętujo! Sodomagomora!
wstyd
wstyd 10.03.2019, 18:06
paranoja!!!!! Jest Wielki post!!!!!!!!!!!!! dno
chłop
chłop 10.03.2019, 17:53
Nasza cywilizacja zawaliła się w gruzy
prawdziwy chłop
prawdziwy chłop 10.03.2019, 19:24
Gabrysiu, Krzysiu, Tomeczku jak mi przykro hahaha
maks
maks 10.03.2019, 17:51
Nie ma mężczyzn? A dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?
Nie wstanę! Tak będę leżał!
Hektor
Hektor 10.03.2019, 17:37
Jaki jest sens swietowania kobiecości bez mężczyzn? Nie rozumiem organizowania się kobiet bez mężczyzn, wszystko powinno sie wspierać na małżeństwie, a jeśli - wyjątkowo - nie, to w imię służby choremu, staremu, dziecku, Sztuce, Bogu (i widać większą liczbę samotnych w takich zawodach jak pielęgniarka, nauczyciel, artysta, czy w służbie w Kościele).
seniorka
seniorka 10.03.2019, 16:44
Widze tańce, hulanki, swawole. Bawcie, soę bawcie, bo życie krótkie.

Pozostałe