Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Dlaczego zabraliście dzieciom plac zabaw?! – pyta czytelniczka

  • 14.03.2019, 00:17 (aktualizacja 14.03.2019 01:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dlaczego zabraliście dzieciom plac zabaw?! – pyta czytelniczka
Droga redakcjo, jestem rodzicem dziecka, które uczęszcza do Przedszkola nr 2 w Gryfinie. Przedszkole znajduje się przy ul. Sprzymierzonych. Obok budują szpital. Dlaczego kosztem dzieci jest zabrany plac zabaw z przedszkolnego podwórka?!

Dlaczego nikt nie pomyślał aby huśtawki i inne zabawki dzieci poprzenosić w inne miejsce na terenie przedszkola?! Idzie wiosna, a dzieci zostaną jak w klatce na podwórku z jedną piaskownicą?!

Wstyd panie burmistrzu, że nie zadbał pan o małe pokolenie gryfinian!

Czytelniczka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

trio z Rio
trio z Rio 19.03.2019, 11:59
To nie my zabraliśmy tylko robotnicy szpitala zabrali!
Obywatel
Obywatel 18.03.2019, 14:53
I znowu temat przedszkola nr 2 na Sprzymierzonych został zamieciony pod dywan.
misiek
misiek 17.03.2019, 12:13
W przedszkolu naszym nie jest źle Zabawek mamy tutaj w bród Po całych dniach bawimy się W coraz to inny trud Pani nam przypatruje się Pilnuje gdzie zabawy kres W przedszkolu naszym nie jest źle Kiedy się grzecznym jest Bo jeśli nie - za raz po pupach po pupach po pupach biją nas I krzyczą - patrz szcze- patrz szczeniaku gdzieś ty wlazł Albo po łapach po łapach trzepią i W kącie się łyka łzy Za oknem tyle świata lśni Do szyby więc przyciskam nos Wszystkim zachwycałbym się gdy- Gdyby nie Pani głos Bo mamy w pociąg bawić się Pani nas ciągnie tam i tu I chyba sama nie wie gdzie Powtarza tylko: czu-czu-czu... My za nią przewracając się I na zakrętach lecąc w bok Patrzmy jak się pociąg rwie Krzyczymy: czu-czu gubiąc krok A Pani ciągle biega i Za nią już tylko jeden dwu Bo reszta po ścianami tkwi I leżąc krzyczy: czu-czu-czu! Pani się zatrzymuje zła Pierwszego z brzegu łapie i Tym pierwszym zwykle bywam ja Bo jestem krnąbrny oraz zły Więc zaraz da mi da po pupie po pupie po pupie zbije mnie Krzycząc - czemu szcze- czemu szczeniaku nie bawisz się A ja z pociągu wypadłem tylko i W kącie połykam łzy Lecz nic nie mówię cóż to da? Coś tylko we mnie w środku drży W kąciku siedzę cicho sza Myślę że smutno mi Lecz z czasem minie też i to W przedszkolu naszym tak już jest Że zapomina się tu zło Tu troskom szybki kres! Więc znów bawimy wszyscy się Pod czujnym okiem Pani, i W przedszkolu naszym nie jest źle! (Szczególnie gdy się śpi!)
......
...... 16.03.2019, 06:57
z tym placem zabaw to faktycznie wpadka władz gminy .trzeba było przewidzieć ,przeorganizować .Moze do p.Rachwalskiej ? była w szczecinie i obiecywała ogromne pieniadze na infra strukture dla dzieci .
to nie wpadka - to rutyna...
to nie wpadka - to rutyna... 16.03.2019, 11:56
Tercet jakby nawet dostał forsę (najpierw trzeba napisać wniosek) to i tak koncertowo by spartolił - jak tutaj - zamiast przenieść zabawki dzieciom w drugi kąt, ogrodził, żeby dzieci smutno na te zabawki za płotem patrzyły...
Srutu tutu
Srutu tutu 15.03.2019, 15:57
To nie moja kompetencja ani nawet nasza.
Srutu tutu
Srutu tutu 16.03.2019, 01:35
Jestem nierobem i nic nie jest moją kompetencja
Rodzic
Rodzic 15.03.2019, 11:28
Czy jest jakaś odpowiedź od p. Dyrektor tego przedszkola.? Mało tego, że budynek to RUINA to jeszcze dzieciom zabrano odrobinę luksusu!!!!
Niedorajda
Niedorajda 15.03.2019, 10:40
Jaki pan taki kram.
Gornik z chmur
Gornik z chmur 14.03.2019, 12:03
Bo rozmaryn to ZŁY czlowiek
Myśląca ekipa
Myśląca ekipa 14.03.2019, 11:58
Te przyrządy można przenieść na przód placu. Tyle, że tercet nie chce się narażać bo nie umieścił tego e Wieloletnim Planie Finansowym.
miks
miks 14.03.2019, 11:03
A dlaczego taka akurat granicę wyznaczyli? Czy jest to spowodowane?
Cyryl
Cyryl 14.03.2019, 11:53
Osuwa się skarpa przy budowie szpitala. Zjawisko ma zaniknąć po wykonaniu robót betonowych
Essa
Essa 14.03.2019, 10:48
A gdyby plac był otwarty a dziecku spadło coś na głowe to byłaby ich wina, słusznie zrobili
gold
gold 14.03.2019, 11:02
Essa z UMiG czytaj ze zrozumieniem. Chodzi o to aby dzieciom plac zabaw przenieść a nie ogrodzić i dzieci pozbawić atrakcji.
Ironista
Ironista 14.03.2019, 09:43
A kogo obchodzą dzieci? Mają swoje 500+ to po co im plac zabaw... /Dla niezorientowanych - to ironia/
Rob
Rob 14.03.2019, 09:43
Zastanawiam się co zrobiła pani dyrektor przedszkola w tym temacie, i dlaczego na to pozwoliła.
Napoleon
Napoleon 14.03.2019, 10:04
Za samo postawienie pytania mogłaby miec duze nieprzyjemności.
Cicha Terenia
Cicha Terenia 14.03.2019, 11:54
Tam nie ma mobbingu.
klamer
klamer 14.03.2019, 09:09
Halo tu wieża! Czy leci z nami pilot? Gmina robi halę na działce starostwa, a starostwo rządzi się na placu przedszkolnym należącym do gminy? Przecież to wariatkowo jakieś.
Działkowiec
Działkowiec 14.03.2019, 10:21
...działka gminy, działka starostwa.....a nasze tylko te wykupione na Pomorskiej
NN
NN 14.03.2019, 08:38
Nie szanują dzieci, nie szanują rodziców.
Ss
Ss 14.03.2019, 07:44
Który idiota na to pozwolił żeby pozbawić dzieci jedynej rozrywki w okolicy, nie dość że przedszkole jest zaniedbane wymaga gruntownego remontu to jeszcze plac zabaw zabrali.
Edek
Edek 14.03.2019, 15:57
starosta i wicestarosta to inwestycja powiatu
burmistrz i wicki to gospodarze miasta? Cha cha cha...
burmistrz i wicki to gospodarze miasta? Cha cha cha... 14.03.2019, 16:30
Plac zabaw przy gminnym przedszkolu to inwestycja powiatu? Czyś ty z młynarzem na rozumy się zamienił?
Przeciez artykuł jest o tych zabawkach odgrodzonych od dzieci płotem.
A przeciez można bylo przenieść.
piaskownica
piaskownica 14.03.2019, 09:08
Nikitiński musi odejść!!!
everest
everest 14.03.2019, 07:28
A wpadłyscie na to, że postawili płot z jakiejś przyczyny??? Może bezpieczeństwa waszych dzieci??? Skoro tuż obok toczą się duże prace budowlane, to chyba nie postawili ogrodzenia by im nie wiało jak pracują? Ale najlepiej od razu do gazety lecieć.
lcukierek przez szybę!
lcukierek przez szybę! 14.03.2019, 14:24
A spadło ci na głowę? Jak stawiali płot, nie mogli przenieść tych domków? Dzieci smętnie mają patrzeć na ogrodzone zabawki jak na cukierek przez szybę?

Wystarczyło pomyśleć - byli pracownicy, była możliwość, był czas!
Gornik z chmur
Gornik z chmur 14.03.2019, 12:05
Ot dyrny sie odezwal
Klara
Klara 14.03.2019, 06:46
Współczuję takiej sytuacji!
Matka
Matka 14.03.2019, 06:12
W Gryfinie nie ma prawdziwego placu zabaw, strach w chodzić na te pseudo place. Wstyt takie bogate miasto jak twierdzą, a tu dzieci nie mają gdzie poszaleć. Może się mylę, może ktoś mnie uświadomić gdzie w okolicach centrum jest jakieś cudowne miejsce dla dzieci. Panie burmistrzu zacznij działać, pomysł o najmłodszych 😤🤪😒
niechluje gminne!!!
niechluje gminne!!! 14.03.2019, 01:50
Co tercetowi zawiniły dzieci? Albo plac zabaw, że go za kratki wsadził? Jak ci goście stawiali płot - nie mogli przesunąć zabawek?
,,,,
,,,, 14.03.2019, 08:49
przeciez to starostwo robi ***
wariatkowo
wariatkowo 14.03.2019, 14:25
A od kiedy plac zabaw przy gminnym przedszkolu robi powiat? To w drugą stronę działa - przy powiatowym liceum halę za 20 milionów robi gmina...
....
.... 14.03.2019, 09:11
,,, ja tam nie wiem kto robi nas w *** ale właścicielem jest gmina.

Pozostałe