Kierowca BMW rozbił 4 samochody

  • 26.03.2019, 13:54 (aktualizacja 27.03.2019, 08:49)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kierowca BMW rozbił 4 samochody
Do wypadku doszło dziś rano na skrzyżowaniu w Pniewie (gm. Gryfino). W groźnie wyglądającej kolizji brał udział samochód ciężarowy i trzy auta osobowe. Wszystko przez nieuwagę kierowcy samochodu marki BMW.

Kierowca samochodu marki BMW jechał od strony Bań. Twierdził, że zatrzymał się na stopie i widok zasłaniała mu ciężarówka. Jak się wychylił, to dostał w bok od prawidłowo jadącego od strony Gryfina samochodu marki Volvo. Uderzenie było tak duże, że od bmw tzw. rykoszetem dostały jeszcze dwa inne pojazdy, które stały od strony stacji paliw.

Aktualizacja:

Więcej o kolizji tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31702,sprawca-wypadku-z-bmw-nie-mial-prawa-jazdy-ani-ubezpieczenia

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.
. 27.03.2019, 07:55
Z tyłu liceum, a z przodu muzeum haha.
vice versa
vice versa 01.04.2019, 17:33
wiem kto to napisal, i bedziesz zyl...z ta swiadomoscia,Yakimochi anatawa wagamama, baka yaro hanasu, milego zycia.
Marta Ewa Mazurek
Marta Ewa Mazurek 28.03.2019, 16:31
Brawo, nawet wstydziles, czy wstydzilas sie podpisac, chocby wymyslonym pseudo. Artykul nie byl raczej o tym, a inna bylaby twoja reakcja gdyby to byla twoja matka, siostra, czy zona z dziecmi, w ktora totalny ignorant wjechal z drogi podporzadkowanej, bez prawka i oc. Piekna zenada, i tak, zapewne, muzeum, ale sztuki i kultury. A tobie moze rozumu przybedzie, o ile przeczytales, czy przeczytalas chocby jedna ksiazke w zyciu, to zapraszam do czytania mojej, moze czegos sie nauczysz:
https://m.facebook.com/pieknib…

Szkaluje wszem, i wobec pijanych kierowcow, i takich jak ten, ktorzy sa gorsi od mordercow, bo najczesciej im to plazem uchodzi, i takich jak ty, ktorzy pisza bzdury, sadzac ze sa no name.
Jarek
Jarek 28.03.2019, 17:00
Pani Marto, Rozumiem Pani rozgoryczenie. Z trolami nie ma potrzeby wchodzić w dyskusję i tak nic nie zrozumieją. Pozdrawiam i życzę dużo spokoju. Na szczęście nic się nikomu nie stało.
odpowiedzialny
odpowiedzialny 27.03.2019, 00:08
Odpowiednie służby potrzebują czasu, żeby dokładnie określić przyczyny danego zdarzenia drogowego. Zbierane są informacje, ustalane możliwości. Niektórym z Państwa wystarczy na to jedno zdjęcie.
zachwycony
zachwycony 26.03.2019, 23:58
Ale fajne wysokie nadwozie!
RyyyyRyyyyy
RyyyyRyyyyy 26.03.2019, 22:13
Ja na tym zdjęciu widzę tylko fajną pupę i długie nogi. Ciekawe jak przód i czy ona była bita ?
To pisałem ja Jarząbek Wiesław
To pisałem ja Jarząbek Wiesław 26.03.2019, 19:52
Stara beema za dwa koła i małolat za kółkiem!!!!! Jak to się mogło inaczej skończyć!!!! Na smentarzu!!!!!????
ws58
ws58 26.03.2019, 19:23
Rondo,rondo
Monablanka
Monablanka 26.03.2019, 16:54
Czyżby to ten sam, który w sobotę nie mógł spokojnie przejechać przez łużycką tylko slalomem między samochodami z pasa na pas. jeździł jeździł i wyjeździł tylko szkoda innych uczestniczących.
Janusz
Janusz 26.03.2019, 16:23
Mmmm ale blondi z volvo fajna ***
szybki i wściekły
szybki i wściekły 26.03.2019, 15:56
Mistrz kierownicy nie uciekł?
gimt
gimt 26.03.2019, 15:16
Bemka walnięta jest z prawej strony czyli pewno na wydrę chciał przejechać na stację.
Bofs
Bofs 26.03.2019, 15:09
Skoro nie miał pełnej widoczności to po jakiego wyjeżdżał! Zasłaniała mu wyjazd stojąca ciężarówka...
nienaiwny
nienaiwny 26.03.2019, 23:59
A kto by wierzył w jego głupie tłumaczenie?????
Hmmm
Hmmm 26.03.2019, 14:49
Hmm... w takim razie chyba nie jechał od strony Bań, skoro wychylając się został uderzony przez osobę jadącą od strony Gryfina?
On
On 26.03.2019, 15:49
Tez tak mysle
i wszystko jasne
i wszystko jasne 26.03.2019, 14:39
Bo BMW (BArdzo Mierny Współczynnik) to stan umysłu!
BeeM
BeeM 26.03.2019, 15:20
Bolid Młodych Wieśniaków :)
ewa
ewa 26.03.2019, 15:54
Gamoniu nie wiesz co piszesz , nie stać cię na takie auto i zazdraszczasz:)
On sam nie wie gdzie był
On sam nie wie gdzie był 26.03.2019, 22:10
BMW Będziesz Miał(a) Wrak

Pozostałe