Sprawca wypadku z bmw nie miał prawa jazdy ani ubezpieczenia

  • 26.03.2019, 20:02 (aktualizacja 26.03.2019, 23:20)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sprawca wypadku z bmw nie miał prawa jazdy ani ubezpieczenia
-Kierowca bmw wyjechał na skrzyżowaniu z drogi podporządkowanej. Następnie przejechał prosto przez skrzyżowanie, po czym został uderzony w bok od strony pasażera. Następnie bmw zderzyło się z dwoma pojazdami z przeciwnego kierunku ruchu, których kierujący oczekiwali na możliwość wjazdu na skrzyżowanie. Sprawca kolizji nie posiadał uprawnień, a pojazd nie posiadał ubezpieczenia OC - informuje asp. sztab. Marcin Karpierz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło dziś (26 marca 2019 r.) rano w Pniewie.

-Policjant obsługujący zdarzenie podjął decyzję w sprawie braku prawa jazdy kierowcy o skierowaniu sprawy do Sądu Rejonowego w Gryfinie. Natomiasy w sprawie OC powiadomiony został Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjn – dodaje oficer policji.

O sprawie pisaliśmy też tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/31698,kierowca-bmw-rozbil-4-samochody

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Delphi
Delphi 27.03.2019, 21:00
Pomogę osobom poszkodowanym ***

Część reklamy ucięta. admin
Erwin
Erwin 27.03.2019, 20:22
Typowe buraczane bmw i tyle w temacie. Do kamieniołomu z typami i niech odrabiają to własnymi rękoma, może czegoś to ich nauczy.
Gosc
Gosc 27.03.2019, 18:19
Brak oc brak prawka = remont volvo z kieszeni sprawcy a znajac wlasciciela napewno nie odpusci wiec koles juz nie kredyt w bagiscnku zalateia
Msciciel
Msciciel 27.03.2019, 18:11
Maja szczescie zacpane gnoje ze nie trafili na mnie lby na miejscu bym ukrecil a padline zawiozl matce po co takie scierwa zyja . Bezradna milicja powinna zatrzymac to gówno na trzy miechy . Masakra
JaruzelSKYjak milicja bila po plerach
JaruzelSKYjak milicja bila po plerach 28.03.2019, 07:47
Msciciel ty scierwo to masz w kichawie na codzien jak zaczynasz robote. Znam tych gnojkow tak sie skklada i wiem na pewno ze specjalnie tego nie zrobiono. A tak oogolnie to Sad jest od wymierzania sprawiedliwosci. No i tobie radze isc koniowi wody dac i chleba.
Utylizator
Utylizator 28.03.2019, 07:24
A Ty po co żyjesz ?
I tak się nie dowiesz kto piszę
I tak się nie dowiesz kto piszę 27.03.2019, 12:16
Nie wiem co się odje*** ale ta BMW'u ładnie wyglądało stojąc koło mej chaty :D
Pasazer
Pasazer 27.03.2019, 09:25
No gdybym muzy nie ustawial w radiu to pewnie Pania bym dostrzegł... No ja nie slysze na ucho prawe i potwornie boli mnie glowa. O barku i kolanie juz nie wspomne. No ale co wina wiadomo czyja. Może tak miało być... Tak czy inaczej takie zabawki jak BMW to nie dla nowicjuszy i melancholików. Moglismy skaczyc rozcieci na czesci przez TIRa badz co innego. Jest przestroga.. Mysle ze zostane pieszy przez dluzszy okres.
Pasazer
Pasazer 27.03.2019, 08:53
Pani Marto Evo Mazurek
Odrazu w amoku wybieglem i tak jak Pani napisala owszem takie slowa skierowalem w Pani kierunku, ale i rowniez podszedlem do Pani i zadawalem pytania "Czy jest Pani cała"?"Czy wszystko w porządku"? "Czy jest Pani zimno"? (Gdzie sam byłem w ciężkim szoku). No... w sumie kilkutonowy SUV w porownaniu do tego sedana to i tak ingerencja sił z niebios wg. mnie...
Marta Ewa Mazurek
Marta Ewa Mazurek 27.03.2019, 09:11
nie ty winien byles przepraszac, i zadawac owe pytanie, a kierowca, i sprawca wypadku, ktory zadowolony z siebie teraz wypisuje, iz to jedynie stluczka, i wrocil sobie bmka do domu!to Witek Marcin z Gryfina, ktory powinien sie nazywac morderca! co gdyby jechala matka z malymi dziecmi, malym autem???????smierc na mscu. To sprawca powinien sie zainteresowac, bo mogl kogos zabic, i mnie, ciebie! a nie jest ok. bo ledwo chodze, plecy obite i szyja, wiec nie jest ok. Poduszka wystrzelila mi prosto w twarz.Nie ma tlumaczenia na to, ze sprawca nie mial prawka, ani oc! oby poniosl kare. Marta Ewa Mazurek
tak słyszałem
tak słyszałem 27.03.2019, 08:53
Bolid Wiejskiej Młodzieży.
X
X 27.03.2019, 09:48
BMW- Bolid Młodzieży Wiejskiej, prawie blisko
w
w 27.03.2019, 07:53
Co się na tych wsiach wyprawia...
dąbek
dąbek 27.03.2019, 08:53
Przecież to bogate przedmieście Gryfina.
przypominam
przypominam 27.03.2019, 00:33
Jeszcze 35 lat temu, wszystko co poruszało się po drogach, oprócz koni, miało tylny napęd.Nie było tyle, tak gównianych zdarzeń.W dzisiejszych czasach, gówniarze, zanim wsiądą na te napędy, powinni ćwiczyć zachowanie tylnego napędu, przez 15 lat na rowerach.I to w kaskach
Jakby przedni był lepszy
Jakby przedni był lepszy 27.03.2019, 10:57
to byśmy chodzili na rękach
blacharz
blacharz 27.03.2019, 00:12
Spoko, poklepie się tu i tam, parę kilo szpachli i będzie jak nówka.
skrótowiec
skrótowiec 26.03.2019, 23:56
BMW - Będziesz Miał Wypadek
ćwikła
ćwikła 26.03.2019, 23:48
BMW czyli burak ma wóz to wszystko w temacie.
Kamilek z tęczowego zakątka
Kamilek z tęczowego zakątka 26.03.2019, 23:19
To musiał być jakiś zryty koleś z ONRu albo inny kaczysta, bo tylko tacy mają prawo i innych obywateli w Dudzie
BMW twarde auto
BMW twarde auto 26.03.2019, 22:20
Nie prujcie się to tylko stłuczka , jeszcze do domu dojechałem.
Marta Ewa Mazurek
Marta Ewa Mazurek 27.03.2019, 07:19
tylko stluczka???????nie jestes czlowieku normalny, nawet przepraszam nie uslyszalam, a wjechales z drogi podporzadkowanej wprost na moje auto, kiedy ja jechalam przepisowo, ciesz sie ze takim autem, bo z osobowki malej bylaby miazga!ciesz sie, ze nikogo nie zabiles czlowieku. na domiar zlego, twoj kolega, pasazer, zaraz po zderzeniu wybiegl, prawie rzucil sie na mnie, i wydzieral: "jak jezdzisz, i coc ty kobieto zrobilas!" kompletnie nie wiedzac, ze to wasza wina! szok....jechales bez prawka, bez znajomosci podstawowych zasad ruchu drogowego, bez polisy...bez mozgu...narobiles jedynie ludziom problemow!wstyd...
Milena
Milena 27.03.2019, 09:05
Człowiek szok przeżywa, a taki jeszcze się cieszy że to tylko stłuczka i chwali że dojechał. Masakra!
laweta
laweta 27.03.2019, 10:23
do BMW twarde auto: Skoro policja zabrała ci mistrzu prawko to jak mogłeś sobie odjechać?
strach
strach 26.03.2019, 23:22
A gacie wyprałeś????
dwanaście lat szybko zleci
dwanaście lat szybko zleci 26.03.2019, 21:22
Na tę parówę czekają już z utęsknieniem koledzy z celi ;-)
Knagulec
Knagulec 26.03.2019, 22:40
Czekają na ciebie z krzywusami łajzo
awokado
awokado 26.03.2019, 21:10
Szalał szalał i się doszalał!
Karać
Karać 26.03.2019, 21:01
To już istna patologia za kółkiem i brak odpowiedzialności. Teraz nałożyć takie kary żeby z długów się nie wygrzebał. Jeśli był taki "mądry" i "odważny" by tak uczestniczyć w ruchu.
nick
nick 26.03.2019, 20:55
Bez mózg totalny!!!
Luj Gryfiński
Luj Gryfiński 26.03.2019, 22:41
A ty analfabeta dętko
rada
rada 27.03.2019, 00:14
Szukaj ich Luju w swojej rodzinie - powodzenie akcji gwarantowane.

Pozostałe