Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Obława na złodziei samochodu. Ranny policjant

  • 02.04.2019, 10:24 (aktualizacja 02.04.2019, 10:59)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obława na złodziei samochodu. Ranny policjant fot. il. (Policja)
Sprawcy porzucili samochód volkwagen golf koloru czarnego i oddalili się w pobliski obszar leśny niedaleko Starej Rudnicy w gminie Cedynia. Trwa penetracja terenu i poszukiwanie sprawców.

Pojazd wcześniej przekroczył granicę w Osinowie Dolnym, gdzie nie zatrzymał się do kontroli drogowej prowadzonej przez niemiecką policję. Użyto kolczatki typu stop-stik - informuje nas asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Prawdopodobnie jeden z niemieckich policjantów został ranny przy próbie zatrzymania.

Po polskiej stronie w poszukiwaniach bierze udział grupa policjantów.

Do zdarzenia doszło dzisiaj 2 kwietnia 2019 r. przed godziną 10.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

URBEX
URBEX 03.04.2019, 01:35
W tym rewirze uciekinierzy przepadają niczym w trójkącie bermudzkim.
uuuu
uuuu 02.04.2019, 23:02
Niech Kaczyński podaruje złodziejom 500+ to proceder się skończy. A przecież złodziejom już dał. To nie wiem.
Zła zmiana też wzięła
Zła zmiana też wzięła 03.04.2019, 05:55
Złodzieje sami wzięli te 500. Jakby zabronił dać PeOwcom to dopiero byłby raban.
assan
assan 02.04.2019, 21:48
To zapewne jakieś zielone ludziki." Zielone? Może więc miał rację idol środowisk opozycji, Wałęsa, cytat: " Na innych galaktykach są (cywilizacje) na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej – powiedział i ostrzegł przed tym, co mogłoby się stać, gdyby Ziemię odwiedzili kosmici. – Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, „Co oni tu wyprawiają?” – mówił Wałęsa. – Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, atomem (…), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie – ostrzegł Wałęsa i dodał, że obca cywilizacja „może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a później „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”.
Albert Einstein
Albert Einstein 03.04.2019, 11:25
Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
kops
kops 02.04.2019, 14:53
Ranny policjant z Gryfina? Czy z Chojny?
Ewa
Ewa 02.04.2019, 21:50
Czytanie ze zrozumieniem boli?
end
end 02.04.2019, 13:08
Ganiać bandytę po lasach mogliby leśnicy, bo oni znają teren.
Co nie
Co nie 02.04.2019, 22:56
Myśliwi mogli by to zrobić, ale pewnie żywy by nie wyszedł,
bo prawdziwy myśliwy bez trupa nie wraca do domu bo baba powie że znowu był na k...h bo gorzałą śmierdzi.
dwururka
dwururka 02.04.2019, 13:14
Żartujesz czy co? Przecież ten bandyta może być uzbrojony! Leśnicy nie są od tego!
end
end 02.04.2019, 13:47
Tacy raczej broni nie wożą bo jakby wpadli to wtedy klops.
Gość
Gość 02.04.2019, 11:58
Niemcy sami nauczyli kraść bo w Niemczech dostaną spore odszkodowania, a po drugie Niemcy też są nie lepsi od dziecka uczą się kraść już w szkołach, jak świat światem kradzieże były są i będą
Tu tu ru tu
Tu tu ru tu 02.04.2019, 11:37
Mam nadzieję że coś w tym kraju się zmieni i ludzie nie będą musieli kraść, odsunąć świnie od koryta i juz wiecej będzie dla wszystkich
Marie
Marie 02.04.2019, 12:23
Odpowiem w Twoim "stylu" - chyba przespałeś ostatnie lata, bo świnie od koryta już zostały odsunięte 3,5 roku temu i jest już dużo więcej dla wszystkich!
ws58
ws58 02.04.2019, 16:15
Czyżby?Za dużo TVP.
Jack Strong
Jack Strong 02.04.2019, 15:23
Tak .Zostały odsunięte świnie i dopuszczone ***y.
Tu i teraz
Tu i teraz 02.04.2019, 14:00
Oj jest ich tyle że nie masz pojęcia,nie chodzi mi o prawą strone, nie wiem gdzie pracujesz ale ja już widziałem takie rzeczy że nawet ci to przez myśl nie przeszło.Nikt młody nie da się zajeździć za 1700 1800 przy placach 3800 4300 itd.
widz
widz 02.04.2019, 11:27
Granicę to przekroczył około 8:50 w towarzystwie srebrnego auta
lex
lex 02.04.2019, 10:52
Mam nadzieję, że ich szybko złapią.

Pozostałe