Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne 2019 - Koalicja Obywatelska
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne od redakcji
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino
Życzenia wielkanocne 2019 - Nadleśnictwo Gryfino

Pieszy potrącony został na pasach [ZDJĘCIA]

  • 5.04.2019, 13:23 (aktualizacja 05.04.2019 14:38)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pieszy potrącony został na pasach [ZDJĘCIA] fot. TWS
Do zdarzenia doszło dzisiaj 5 kwietnia 2019 r. przed godziną 13 na ulicy Piastów w Gryfinie. Na przejściu dla pieszych został potrącony mężczyzna.

Pieszy poruszał się o kuli. Przechodził przez pasy, kiedy niespodziwanie został potrącony przez citroena berlingo. 

Gryfinianie będący w tym czasie w pobliżu miejsca wypadku powiadomili pogotowie ratunkowe i policję. Zaoferowali udzielenie poszkodowanemu pierwszej pomocy.

Sprawę potrącenia pieszego na ulicy Piastów prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (54)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Qtaz
Qtaz 7.04.2019, 02:48
Czy to Gaweł, znany gryfiński restaurator?
......
...... 6.04.2019, 15:59
punkt widzenia zależy od punktu sidzenia .Ja tam wchodząc na przejście dla pieszych wolę zachować ostrożnośc .jak pisałem blachy są mocniejsze od ciała.
czyli czekasz do północy?
czyli czekasz do północy? 6.04.2019, 17:40
Ale tu akurat pieszy o kuli został potrącony na środku drogi! Więc nie gadaj głupot, chyba że jesteś mistrzem gimnastyki sportowej - jak miał uniknąć?
Pobiec, podskoczyć?
Głupoty opowiadasz, że to pieszego wina.
......
...... 7.04.2019, 05:13
nie mówię czyja to wina .Mówię ,że wolę poczekac niz pchać sie pod koła.Kierowca moze sie zagapić ,hamulec nie zadziałać itp.wolę zastosować zasadę" ograniczonego zaufania"
zły
zły 7.04.2019, 08:04
Kierowca ma się "gapić "na drogę niemoto . Nie myśleć o ***relach z tel przyklejonym do ucha tak jak Ty to robisz ! Ogarnij się wreszcie i przestań pisać durnoty !!
a pieszy nie ma prawa się zagapić? Tylko kierowca może się zagapić?
a pieszy nie ma prawa się zagapić? Tylko kierowca może się zagapić? 7.04.2019, 06:22
Człowiek o kuli raczej nie porusza się jak błyskawica. Skoro samochód dopadł go na środku drogi to o jakim ty "poczekaniu" pitolisz tak bez sensu?
Pieszy ma czekać do północy, bo wtedy jest szansa, że przejdzie przez jezdnię i nie zobaczy na horyzoncie żadnego samochodu?
Bu
Bu 6.04.2019, 16:16
I to jest bardzo dobra postawa!
bandzo
bandzo 6.04.2019, 16:40
Ale jak już jestes na psach to wszytko w "rękach i nogach" kierowcy!
Pogromca kurwiłbów
Pogromca kurwiłbów 6.04.2019, 13:04
Do bakutilu
Knagulec
Knagulec 8.04.2019, 22:33
Do knagulca
Likwidator
Likwidator 6.04.2019, 08:52
Zlikwidować pieszych!!!
łowca debili
łowca debili 6.04.2019, 08:47
jesteś na podium
Cypis
Cypis 6.04.2019, 07:58
Z tymi przejściami dla pieszych to jest patola w gryfinie wyjerzdza się z krzyrzówki pasy i piesi i do tego te światła źelone dla pieszych i aut co za debil ustawia te światła to po pierwsze a po drugie za blisko są przejśća przy samej krzyżówce zlikwidować część i będzie bezpieczniej
Trzeba być gibkim
Trzeba być gibkim 5.04.2019, 23:49
Gdyby podskoczył to by nic się nie stało a ten stanął jak wryty.
łowca debili
łowca debili 6.04.2019, 08:48
masz 1-wsze miejsce
Władza daje przykład!
Władza daje przykład! 5.04.2019, 21:02
Oj tam oj tam. Jeżeli Kozakiewicz może jeździć nachlany i to jeszcze z pasażerami... I mu kręcą bezwinność. To ślepy może stuknąć pieszego.
Milicjant
Milicjant 5.04.2019, 19:36
Na bank pieszy wbiegł pod koła nadjeżdzającego citroen!!! Trzeba go ukarać mandatem!
łowca debili
łowca debili 6.04.2019, 08:50
masz 1-wsze miejsce ,jako super debil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Grubcio
Grubcio 6.04.2019, 16:25
Byłeś świadkiem?. Może siła uderzenia zmieniła położenie pieszego. Sami eksperci na forum, ustalają przebieg zdarzenia ze zdjęć i kilku lakonicznych zdań. A proszę wziąć pod uwagę że kierowca w 99% przypadków nie chce zrobić pieszemu krzywdy, jeżeli nie przekroczył prędkości, nie jechał pod wpływem, nie rozmawiał przez telefon to w żaden sposób świadomie nie przyczynił się do wypadku. A wypadki zdarzają się każdemu. Należy ich unikać i tu wina kierowcy, powinien zachować szczególną ostrożność ale pieszy również jest zobowiązany do jej zastosowania. Poszkodowanemu szczerze życzę zdrowia z całego serducha. I oby się to wszystko szczęśliwie skończyło. Czego i poszkodowanemu i sprawcy życzę.
to nie wina pieszego, że go na pasach potrącili!!!
to nie wina pieszego, że go na pasach potrącili!!! 6.04.2019, 17:43
Ale oczywiście, że może być 100 przyczyn i różne rzeczy się zdarzają - ale to nie zmienia faktu - wina jest kierowcy!

Tak samo jak wina jest tego, co wjeżdża w tył poprzedniego samochodu - a przecież doskonale wszyscy wiemy, jak różnie to bywa....
Knagulec
Knagulec 5.04.2019, 18:58
Co tu duzo gadać na taczkę i do rowu
Knagulec
Knagulec 8.04.2019, 22:34
Pogromca węży 🤣
......
...... 5.04.2019, 16:51
prosta sprawa .wchodząc na jezdnię upewnij sie ,że cie nie potrąci samochód.relacje pieszy ,samochód na przejściu to trochę wymaga wyobrażni.
do wielokropka
do wielokropka 5.04.2019, 18:47
ty patrzysz na zdjęcie, czy ślepy jesteś? Człowiek o kuli leży NA ŚRODKU jezdni. To niby jak się upewnić? Nocami się przemykać?
......
...... 6.04.2019, 06:01
jeszcze raz :wchodząc na przejście należy sie upewnić czy nie nadjeżdża samochód.Blachy są mocniejsze niz człowiek.Ze padł na środku jezdni .Inercja po prostu.Człowiek o kuli powinien to wszystko przewidzieć.wszyscy powtarzają ,że chodnik jest dla pieszych ,wiec jezdnia jest dla pojazdów.możemy się przerzucać argumentami do końca świata a nawet dłużej .wszędzie nalezy zachować ostrożność .
do bezmózgowej inercji
do bezmózgowej inercji 6.04.2019, 10:05
"inercja"? Ty jesteś taki debil, czy taki psychopata? Widzisz gdzie stoi samochód? Na środku jezdni. Gdyby potrącił przy krawęzniku to by nie stał na środku.
bzdury gadasz - to nie pieszy był nieuważny!!!
bzdury gadasz - to nie pieszy był nieuważny!!! 6.04.2019, 09:37
W mieście ani chodnik nie jest tylko dla pieszych ani tym bardziej jezdnia nie autostrada – nie tylko dla kierowców!
Jak piszesz o „nieuwadze pieszego” – to jaka według ciebie musi być odległość samochodu, żeby pieszy o kuli mógł wejść na pasy? Przecież potrącenie było blisko osi jezdni!
To co, człowiek w środku miasta ma kanałami pod ulicami się przemykać? Albo koło placu Barnima stać i czekać „bo z mostu zjeżdża” – i może na środku drogi dopaść?
do psychopaty za kierownicą, co pieszego na środku jezdni nazywa "wtargającym"...
do psychopaty za kierownicą, co pieszego na środku jezdni nazywa "wtargającym"... 6.04.2019, 07:16
"inercja" - że człowieka rzuciło na środek drogi? Od krawężnika? To ile według ciebie jechał na godzinę, żeby taką "inercję" mieć?

......
...... 6.04.2019, 07:58
no to wprowadżmy w Gryfinie zakaz ruchu wszelkich pojazdów .łacznie z rowerami i podmiejskimi autobusami..wszędzie pieszo .autobusy p[oza rogatkami ..ten co nazywa mnie psychopatą jest równiez za jezdniami dla pieszych?No proszę o wypowiedż
"i żadna siła nas nie przekona, że czarne jest czarne a... kierowcy…
"i żadna siła nas nie przekona, że czarne jest czarne a... kierowcy wina że na pasac potrącił".... 6.04.2019, 09:39
Jeśli dla ciebie pieszy o kuli potrącony blisko osi jezdni "wtargnął i był nieostrożny" - to jesteś psychopatą!
Może się wszystko zdarzyć. Ale uporczywe niewidzenie oczywistych faktów to psychoza....
rózga
rózga 6.04.2019, 08:54
Wielokropku widzę, że myśl wpadła Ci do głowy i usilnie szuka rozumu !
Myśl !! Kierowca ( ponoć) mocno niedowidzący, a na PRZEJŚCIU niepełnosprawny ( laska) potrącony przez tego kierowcę ! No i o czym tu dyskutować??? Życzę Ci takiego" spotkania z takim kierowcą na przejściu ". Może wtedy zrozumiesz ??
Pikuś
Pikuś 6.04.2019, 15:18
rozum wielokropka wielkości kropki. myśl go nie znajdzie w tej ciemnej d...
......
...... 6.04.2019, 15:56
a inteligencja pikusia kręci sie wokół d...
on taki jest za kierownicą....
on taki jest za kierownicą.... 6.04.2019, 09:43
Psychopata, który uważa, że "jezdnia jest dla samochodów" - i to w środku miasta - nie na autostradzie nie widzi samochodów, które stoją na chodnikach.
Otóż w mieście ani jezdnia nie jest TYLKO dla samochodów, ani chodnik tylko dla pieszych.
No chyba że to deptak albo ekspresowa obwodnica - ale tam też zdarzają się przejścia...
dziadostwo
dziadostwo 5.04.2019, 16:47
takim to prawo jazdy trzeba odbierać,to są potencjalni mordercy na drodze, z nikim i niczym się nie liczą-dziadostwo!!!!!
N
N 5.04.2019, 16:45
Gebabowy pirat n
zły
zły 5.04.2019, 15:27
Kurde temu "Gawłowi "kebabowi powinni wzrok zbadać. Jak gostek jeździ kiedy ma problem z widzeniem to nie wiem ! Ale najlepiej powiedzieć, że niepełnosprawny wtargnął mu na jezdnię!
do złego
do złego 5.04.2019, 15:38
zlinczuj go, zabierz mu dorobek życia. I módl się, żebyś ty nigdy nie był w sytuacji podobnej.
Jedno to wina, drugie to wszystkie okoliczności.

Jak z "wjechaniem w tył" - wina jest tego, co wjechał - chociaż wszyscy wiemy, że jedno zdarzenie drugiemu nierówne....
Pieszy
Pieszy 5.04.2019, 21:07
Inaczej byś gadał jakby to twojego ojca np stuknął.
O co ci chodzi
O co ci chodzi 5.04.2019, 23:47
Pieszy zboczeniec
zły
zły 5.04.2019, 17:24
Wiem że facio ma problem ze wzrokiem. NIE POWINIEN PROWADZIĆ ! Sam o tym wie i nikt nie mówi o linczu, tylko o odpowiedzialności. Mam czekać aż kogoś zabije ?!!!
Jy py ry dy ly
Jy py ry dy ly 5.04.2019, 15:26
Dobrze, że świadek zrobił dokładne zdjęcia samochodu dookoła, to jest tutaj najważniejsze, żeby wszyscy wiedzieli kto to zrobił oczywiście, niech się wszyscy dowiedzą, a co
m.
m. 5.04.2019, 15:08
Tak pieszy o kuli nagle wtargnal na przejscie dla pieszych ....
kiero
kiero 5.04.2019, 14:40
Tak to bywa jak pieszy nagle wtargnie na jezdnię. Też miałem podobne przypadki!
naprawdę?
naprawdę? 5.04.2019, 15:34
Miałeś podobny przypadek - dorwałeś pieszego na środku drogi? A był o kuli?
Nie jestem sądem - nie mnie oceniać przyczyny, okoliczności itp - ale wnerwiają mnie takie pier... "kierowców" tak jakby oni czy ich bliscy nigdy nie poruszali się na piechotę
smutne
smutne 5.04.2019, 14:39
Bo się ludzie spieszą nie wiadomo gdzie...
Fakt
Fakt 5.04.2019, 14:25
Gryfińskie ulice śmierci.
Kebab
Kebab 5.04.2019, 14:24
Kierowca z białego Berlingo myśli chyba że ma pojazd uprzywilejowany bo notorycznie staje na chodniku w centrum miasta a teraz jeszcze myślał że pieszy na pasach powinien mu ustąpić.
Baba.
Baba. 5.04.2019, 21:10
To stawianie na chodnikach bardzo modne. Złotnik parkuje na chodniku na Chrobrego, pod nową ciuchbudą też autka stoją na chodniku. A tłuste d...py z policji i straży ślepi są. Ostatnio widziałam jak przejeżdżali obok i żadnej reakcji. Pijaczków wypatrują po krzakach.

Pozostałe