Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pieszy potrącony na pasach. Ranny trafił do szpitala

  • 06.04.2019, 14:08 (aktualizacja 06.04.2019, 14:34)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pieszy potrącony na pasach. Ranny trafił do szpitala SR (arch.)
-Do wypadku doszło na trasie Gryfino-Chojna. Policja kieruje ruchem. W Dębogórze widziałam karetkę i helikopter – informuje nas dzisiaj pani Dorota.

Więcej informacji udziela nam policja.

-Kierujący samochodem marki Volkswagen Golf, jadąc od strony Chojny w kierunku Gryfina, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn uderzył w 58-letniego mężczyznę przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych. Potracony mężczyzna z urazami kończyny dolnej i barku trafił na konsultacje medyczne do szpitala powiatowego w Gryfinie – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy komendanta policji w Gryfinie.

Policja informuje, że droga krajowa nr 31 w tamtym miejscu jest przejezdna i nie ma większych utrudnień w ruchu.

-Policja pracuje na miejscu, wykonując czynności związane z obsługą wypadku drogowego – oficer prasowy.

Wczoraj doszło do potrącenia pieszego na przejściu dla pieszych w Gryfinie. Dziś pieszy na pasach nie mógł się czuć bezpiecznie w Dębogórze (gmina Widuchowa). Zarówno dziś jak i wczoraj widoczność jest dobra, a mimo wszystko dochodzi do takich przypadków. Kierowcy i piesi – uważajmy!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

don
don 08.04.2019, 21:42
Przykra sprawa.
Iko
Iko 08.04.2019, 05:32
Postawic tam radar, wilk syty owca cala, urzad zarobi, a przejscie bedzie bezpieczniejsze.
Psychol
Psychol 06.04.2019, 17:29
Dowalić się od żółtych papierów!!!!
Pijany kierowca
Pijany kierowca 06.04.2019, 17:28
Wyjeba..... e
Balon
Balon 06.04.2019, 19:01
Śmieszny jesteś
Moja miejscowosc
Moja miejscowosc 06.04.2019, 17:25
Mimo ,ze to przejscie jest oznakowane to nawet mieszkancy Dębogóry nie moga czuc sie bezpiecznie. Jest tak odkad pamietam. Kierowcy poruszajacy sie od strony Widuchowej zdecydowanie przekraczaja predkosc . Niestety ,ale nie tylko samochody osobowa jezdza ze zbyt duza predkoscia .
Pijany kierowca
Pijany kierowca 06.04.2019, 16:08
Piesi uważajcie!!!!! O 17 pijany wyjadę na drogę!!!
Obserwator
Obserwator 06.04.2019, 17:05
Patrz co piszesz bo będziesz miał wjazd na chatę łbie
Grzesiek
Grzesiek 06.04.2019, 17:17
Może ma żółte papiery jak Ajwaj?!
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 07.04.2019, 07:55

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 07.04.2019, 07:48
GRZESIEK TO TY KIEROWCA DARUSIA Z ENEI HA HA AH tam to musiałeś wozić zlewa on do tej pory na piwko i małpki na stację paliw biega te na KU słońcu ha ha ah koło ronda w szczecinie ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 07.04.2019, 07:24
ty od ajwaja to trzy hoje w bok ha ha ah ajwaj nie jezdzi po pijaku samochodem tak jak policja i wieczorek alkoholik ha ha ah i radni ze starostwa i gminy ha ha ah tam szukaj tych z zółtymi papierami ha ha ah
grys
grys 06.04.2019, 15:43
Może słońce go oślepiło?
kompas
kompas 06.04.2019, 15:52
Na północy słońce nie świeci!
ten co tam zwalnia
ten co tam zwalnia 06.04.2019, 15:01
Kierowcy jadący przez Dębogórę nawet nie zwalniają a przejście jest na zakręcie i czasami jest za późno.
nie pirat
nie pirat 06.04.2019, 15:20
Taaa, widziałem tam matkę z wózkiem co żyje w świecie slow i pchała się z na pasy przez samym samochodem jakby myślała, że można zatrzymać się w miejscu!
don
don 08.04.2019, 21:44
Waż o czym piszesz!
W.
W. 06.04.2019, 14:56
Starch przez ulicę przechodzić...

Pozostałe