Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Gwałt nad jeziorem

  • 12.05.2019, 18:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gwałt nad jeziorem
Twierdzi, że została zgwałcona. W szpitalu pojawia się osoba, która poskarżyła się, że została wykorzystana seksualnie na pikniku - takie nieoficjalne informacje dotarły niedawno do redakcji igryfino. Do zdarzenia miało dojść dziś 12 maja 2019 r. podczas spotkania przy grillu nad jednym z jezior naszego powiatu.

Sprawa dotyczy popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

Do zdarzenia miało dojść na terenach nad wodą w ciągu jezior rzeki Tywy.

 

Aktualizacja (13 maja 2019 r.): 

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32286,podala-personalia-gwalciciela

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

miś
miś 13.05.2019, 15:37
Wczoraj jechałem tędy, tych smieci jeszcze nie było.
– Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tych smieci wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by były, to wy byście staruszkę zasmiecili, tak? A to być może wasza matka!
– Jak ja mogę zasmiecić matkę na pikniku, jak moja matka siedzi z tyłu?
– Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu… „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!
Ania
Ania 13.05.2019, 15:24
Słuchaj, zgwałcili cię. Zgwałć kogoś i ty, ja zgwałcę!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.05.2019, 09:39
baba pijana dopa wy je bana proste jak budowa cepa ha ah ah plus alkohol zmieszany z testosteronem i efekt jest taki jaki jest ha ah ah
Kubis
Kubis 13.05.2019, 08:27
Gwałty Już powoli się robi jak w niemczech, gwałty, noże i jeszcze nachodzcow wpuscic
......
...... 13.05.2019, 04:41
piknik ,alkohol,dziewczyna .to wszystko składa się na sex.czy to byli sami znajomi ,czy też przypadkowe osoby.Przy obecnym stanie swiadomości społeczeństwa raczej skłaniał bym sie ,ze to był gwałt .Dziwi mnie tylko niefrasobliwość dziewczyny
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.05.2019, 06:36
idz zapytaj sie psychuszki z mącznej ha ha ah niech postawi karty tarota ha ha ah moze to ten transgeniczny gej pedofil; wieczorek ha ha ah
FiFi
FiFi 13.05.2019, 09:18
Czy, jako - tak sadzę, STAŁY PACJENT PSYCHUSZKI możesz podać inne adresy ? Chciałbym tam zapytać w oparciu o czyja diagnozę Cię wypuszczono. Pytam serio.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.05.2019, 09:28
ale tak na poważnie to ja im mogę postawić diagnozę jak okradali pensjonariuszy szpitala bo tak sie składa ze byłem prawnym opiekunem ah aha h znam ten bu rdel od podszewki ha ah ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.05.2019, 09:22
dariusza krzysztofa wieczorka ha ha ah i jego gierka z mącznej ha ha ah i halinki musiał ha ha ah
......
...... 13.05.2019, 08:11
zamknij się .nikogo już nie rajcują twoje idiotyczne wpisy.tobie pluć w twarz mówisz ,że deszcz pada.żałosny pajac
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 13.05.2019, 08:17
to tak jak wieczorką i ich lachociagą plujesz im w ryj a oni ze deszcz pada ha ha ah wywrózyłem to z fusów z porannej kawy ha ha ah
Mamba
Mamba 12.05.2019, 23:46
Na końcu piszę ze do zdarzenia miało dojść wiec zgwałcił dziewczyne czy nie. Apropo od kiedy pisze sie takie info tu. Moze dziewczyna chce zemsty i dlatego te opowiastki
do mamby
do mamby 13.05.2019, 00:15
A co ty jesteś sąd prokuratura i wyrocznia - że wiesz na pewno?
Jest zgłoszenie, jest informacja.
W jednym zdaniu krytykujesz, że nie piszą "zgwałcił" a w drugim krytykujesz, że "dziewczyna z zemsty".

To o co ci chodzi właściwie?
?
? 13.05.2019, 00:09
Zemsty ? Za co? Za gwałt?
donosiciel
donosiciel 12.05.2019, 23:29
Uprzejmie informuję, że niejaki Hans Memling pomiędzy 1467 a 1471 obraził uczucia religijne wszystkich malujących Chrystusa na tęczy w scenie Sądu Ostatecznego
6-ta rano
6-ta rano 13.05.2019, 00:09
Memnling, będziesz siedział!
ona
ona 12.05.2019, 22:38
Kolejny podły, zły i okrutny!
katecheta
katecheta 12.05.2019, 22:09
W tak ponętnych okolicznościach przyrody trudno było mi się powstrzymać :-(
pavulon
pavulon 12.05.2019, 22:18
Niech cię Siekielski wyspowiada ;)
kociara
kociara 12.05.2019, 20:54
A co się dzieje na kwadracie czy na Piastów na ławkach i okolicznych zakamarkach? Na to wszystko patrzy kot! I on skłania nas do namysłu nad uroda świata, bo widzimy kota kontemplującego życie- siedzącego, lekko ruszającego głową, o którym wiemy, że jeśli zabrzęczy mu mucha, on to smakowicie rejestruje, prężąc się do skoku, a gdy przygrzeje słońce, to z wielka przyjemnością poddaje się jego działaniu - w kocie widzimy wezwanie do smakowania naszego materialnego bytowania w wymiarze doczesnym a także uruchamia się w nas odruch opiekuńczy, co przypomina nam, że to jest chyba najważniejszy" program" zainstalowany w każdym człowieku, tylko trzeba go aktualizować.
Bierz Kota kota !
Bierz Kota kota ! 12.05.2019, 23:27
Szczególnie to widzimy jak nas ra nam na chacie i nie ma jak zakopać.
Psiarz
gold
gold 12.05.2019, 20:50
Nad jeziorem, przynajmniej nie grillują na balkonie jak typowe janusze
kiełbaska
kiełbaska 12.05.2019, 20:32
Oj co na tych grillach się wyprawia....
wafel
wafel 12.05.2019, 20:10
Pewnie walił ją na tych smieciach i worek foliowy wlazl no wiecie gdzie,stad interwencja lekarska
Ja;)
Ja;) 12.05.2019, 21:34
Jprd czy ty widzisz co piszesz?człowieku trochę empati,.....
co zrobić?
co zrobić? 12.05.2019, 21:54
Mierzy ludzi swoją miarą.
tur
tur 12.05.2019, 20:09
A może to zemsta że spał nie tylko z tą co trzeba?
D
D 12.05.2019, 20:06
Bo grill się przypalił!
Makarena
Makarena 12.05.2019, 20:02
rzetelna, sprawdzona i rzeczowa informacja. TOMKU O. WRACAJ DO REDAKCJI!!!!!
dobre
dobre 12.05.2019, 20:30
I nie ma jak spisać :))))))))
malarz
malarz 12.05.2019, 20:00
Cnotliwa Zuzanna
jajcarz
jajcarz 12.05.2019, 19:53
Ona: Na pierwszej randce nie daje!
On: To chociaz weż....
zenia
zenia 12.05.2019, 19:32
I takie info wyszło że szpitala ? A gdzie tajemnica lekarska ?
Balety elyty
Balety elyty 12.05.2019, 19:25
Dojna się bawi.

Pozostałe