Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019
Ewa Dudar do Parlamentu Europejskiego 2019

Podała personalia gwałciciela

  • 13.05.2019, 18:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podała personalia gwałciciela
To było spotkanie towarzyskie. Zorganizowali sobie biesiadowanie przy grillu nad jeziorem Dłużec w okolicy Bań. Było głośno, a woda daleko niesie… Jedzenia było dużo. Był też alkohol. I to on mógł być jednym z „zapalników” tego, co się stało.

Do zdarzenia miało dojść w niedzielę rano 12 maja 2019 r.

Wtedy to mieszkanka Stargardu miała zostać zgwałcona. Sprawę napaści zgłosiła.

Podejrzenie popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej przyjęli funkcjonariusze Komendy Powiatowej w Stargardzie. Kobieta wskazała też kto jej zdaniem jest sprawcą.

W szpitalu w Stargardzie na oddziale ginekologicznym zrobiono jej badania.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, sprawa prawdopodobnie została przekazana funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

 

O sprawie jako pierwsi napisaliśmy wcześniej tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32267,gwalt-nad-jeziorem

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawy
ciekawy 15.05.2019, 19:03
Czy to prawda ze zgwalcona byla dziewicą?
Zdzislaw Dyrman
Zdzislaw Dyrman 14.05.2019, 18:43
Przypominam gawiedzi i pospólstwu z Gryfina że jutro imieniny mojej zony Zofii.składać jej tu już dziś życzenia ale już! Biegusiem karwasz twarz
miś
miś 14.05.2019, 18:44
Panowie pozwolą… że się… przedstawię… Zdzisław Dyrman… zasadniczo…
Zdzisław Dyrman
Zdzisław Dyrman 14.05.2019, 18:51
Yyhymm… Stasiek! Milicja do ciebie!
– Panowie pozwolą… moja żona… Zofia!!! Zasadniczo.....
k
k 14.05.2019, 12:05
Chyba mało rozgarnięta, że zgodziła się na uczestnictwo w libacji alkoholowej. Naiwność i głupota dużo kosztuje.
siostra wielokrotnie przelożona
siostra wielokrotnie przelożona 14.05.2019, 08:08
Chetnie zabiore sie na następny piknik
kadrowa
kadrowa 14.05.2019, 08:06
Podała personalia gwałciciela.Personalna czy co?
DD
DD 14.05.2019, 08:22
Chyba mylisz z rozmiarówką!
Takie czasy
Takie czasy 14.05.2019, 00:08
Teraz będą skręcać sprawę.
Poldek
Poldek 13.05.2019, 23:44
A ten gwałciciel to znany jakiś czy z półświatka?
sygnalizer
sygnalizer 13.05.2019, 23:59
Przeciez moze być i jedno i drugie!
mona
mona 13.05.2019, 23:38
Maczo niech nie szukają usprawiedliwienia dla tego czynu bo to obrzydliwe i bardzo źle o was świadczy jako o cywilizowanych ludziach.
88
88 13.05.2019, 22:52
Baba pijana, *** sprzedana.

Na krzywy ryj
Na krzywy ryj 13.05.2019, 21:13
Napić się i nażreć za darmochę to każda by chciała !

Taki fajowy grill to nie jest impra charytatywna
Zraniony
Zraniony 13.05.2019, 19:51
Mnie kiedyś kobieta zgwałciła , najpierw jedna potem druga i jeszcze na końcu dwie na raz. Ale nie pamiętam imion i ciężko je zidentyfikować bo były po botoksie , włosy doczepione , rzęsy doczepione, pazury doczepione, kamuflaż spermamentny, nie dojdziesz.
Nawet moja żona nie potrafiła sporządzić portretu pamięciowego a przy gwałcie była.
Mamy współczuć
Mamy współczuć 13.05.2019, 22:26
czy zazdrościć?
Zraniony
Zraniony 13.05.2019, 23:21
Macie to powtórzyć !
Gajowy
Gajowy 13.05.2019, 19:48
A jak dała koledze a chłopak się dowiedzial i ta żeby się wybielić wymyśliła gwałt ? Nie bronie nikogo tylko nie raz już tak było że pomówiono aby bronić swoich 4 liter
Myśliwy
Myśliwy 13.05.2019, 20:29
Gajowy to twoje córki stoją pod lasem przy szosie ?
Dasz rabat ?
MM
MM 13.05.2019, 19:54
To p co by obdukcję robiła?
seksmisja
seksmisja 13.05.2019, 19:45
Lamia: Jakim prawem mnie dotykasz?!
'Maks: Odwiecznym prawem natury.
Paulina
Paulina 13.05.2019, 19:46
Nie usprawiedliwiaj przemocy!
Maks
Maks 13.05.2019, 19:43
Żeby chłop nie mógł z gołą babą w windzie…
Maks
Maks 13.05.2019, 19:42
a tu widzę niezły burdel!
TW Boleś W.
TW Boleś W. 13.05.2019, 19:11
Baba pijana d....sprzedana
Eliza
Eliza 15.05.2019, 08:27
To że z Tobą piję nie znaczy że mam ochotę się z Tobą przespać ! chyba jedno z drugim nie idzie w parze a może tylko ja się mylę ?!!
Karolina
Karolina 13.05.2019, 19:30
Nie bierzesz pod uwagę, ze to facet jest winien? Według ciebie kto wypije piwo to już jest chętny na seks?
seksmisja
seksmisja 13.05.2019, 19:47
Sfiksowałyście, boście chłopa dawno nie miały! Chłopa wam trzeba!
niecerpliwy
niecerpliwy 13.05.2019, 18:52
A kiedy będzie zdjęcie z biwakującymi?
mniam mniam
mniam mniam 13.05.2019, 19:49
A to ciekawe,musze poszukac filmiku na YOU TUBE

Pozostałe