Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 2 lutego 2026 22:55
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu dożywocie

-Dziś 13 maja 2019 r. pod nadzorem prokuratora rejonowego w Gryfinie zostały przeprowadzone czynności procesowe z udziałem podejrzanego. W wyniku przeprowadzonych działań podejrzany usłyszał zarzut dokonania zabójstwa przy użyciu ostrego narzędzia – informuje nas Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.
Usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu dożywocie

Autor: Fot. Policja

Sprawa dotyczy morderstwa, do jakiego doszło późnym wieczorem 11 maja 2019 r. przy ulicy Poniatowskiego w Mieszkowicach.

Podejrzanemu postawiono zarzut z artykułu 148 § 1 Kodeksu karnego. Ponadto prokurator złożył dzisiaj w sądzie wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny na 3 miesiące – dodaje w rozmowie z dziennikarzem igryfino rzecznik prasowy Joanna Biranowska-Sochalska.

 

Art. 148. § 1.  Kodeksu karnego mówi, że: Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
 
 
O zabójstwie w Mieszkowicach napisaliśmy wcześniej tutaj:
 
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mundurowyTreść komentarza: Zdarzenie to klasyczny przykład zlekceważenia fizyki w ruchu drogowym. Przy temperaturach oscylujących w granicach zera i wysokiej wilgotności, współczynnik przyczepności drastycznie spada, co wydłuża drogę hamowania o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt metrów. Fakt, że BMW uderzyło w tył Audi z taką siłą, że doszło do znacznych wycieków płynów eksploatacyjnych, sugeruje, że kierujący nie tylko nie zachował bezpiecznego odstępu, ale również mógł nie dostosować prędkości do specyficznego mikroklimatu panującego w okolicach wjazdu do tunelu. Systemy bezpieczeństwa czynnego w nowszych autach często zawodzą na śliskiej nawierzchni, jeśli kierowca drastycznie przekroczy błąd marginesu bezpieczeństwa – tutaj ten margines po prostu przestał istnieć.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 22:04Źródło komentarza: Groźna kolizja na śliskiej drodze. BMW uderzyło w Audi z dziećmiAutor komentarza: nomiTreść komentarza: Zderzak w zderzak to tam jadą zawsze. Wystarczy, że jeden przyhamuje przed Aldi i mamy karambol.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 22:00Źródło komentarza: Groźna kolizja na śliskiej drodze. BMW uderzyło w Audi z dziećmiAutor komentarza: znajomaTreść komentarza: Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny Pani Krysi.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:59Źródło komentarza: Gdy gaśnie życie, zapala się wieczna pamięćAutor komentarza: nauczycielka ze Sz-naTreść komentarza: Porównanie liczby diagnoz do populacji Torunia czy Kielc to mocny, ale konieczny zabieg retoryczny. Ludzie często ignorują liczby, dopóki nie zobaczą skali problemu na obrazowym przykładzie. Brawo za taką komunikację!Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:59Źródło komentarza: Rak to nie wyrok. Unum startuje z 3. sezonem programu „U lekarza” o profilaktyce nowotworów.
ReklamaMrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama