Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Napad na bar z kebabem

  • 18.05.2019, 23:44
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Napad na bar z kebabem
-Napastnik zażądał od nas pieniędzy! – mówi napadnięty. Sprawca upatrzył sobie jeden z lokali przy ul. 1 Maja w Gryfinie. Od zdezorientowanych sprzedawców zażądał pieniędzy. Ci wystraszeni wydali rabusiowi znajdujący się w kasie utarg.

Ulica 1 Maja w Gryfinie to tzw. ulica banków. Każdy z nich ma kamery. Na nie prawdopodobnie „nadział się” gryfiński rozbójnik, który opuścił lokal z łupem. Obserwowaliśmy wizytę policji w jednym z banków. Prawdopodobnie sprawca został już ustalony.

Do napadu doszło w ostatnią środę. Prokuratura na razie nie udziela informacji w tej sprawie.

Za popełnienie tego typu przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

 

Aktualizacja (20 maja 2019 r.): Co na to prokuratura? Więcej na ten temat tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32388,z-kijem-bejsbolowym-i-gazem-wpadl-do-baru-i-zaatakowal-syryjczyka

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

turysta
turysta 23.05.2019, 10:29
A to macie atrakcje turystyczne :))
konopielka
konopielka 19.05.2019, 16:56
Od kebabów, ludkowie, jest Pambóg, on pilnuje, żeby wszystko szło, było jak było. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili. Chłop z chłopem spać bedzie, baba z babo, wilki latać, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, zajdzie na wschodzie! (...)
Wy wiecie ludkowie, co sie teraz na świecie wyprawia? Mężowie żony rzucajo, matki dzieci! Z ludziow mydło sie robi! Żyto kosami żno: bywajo całe wioski, że sierpa nie uraczysz! (...)
A w miastach, co w miastach się wyprawia! W dzień śpio, w nocy pracujo, w piątki nie poszczo, niedzielow nie świętujo! Sodomagomora!
Knagulec
Knagulec 19.05.2019, 19:36
Co ty tu jeb....sz za śmieci
Monia
Monia 19.05.2019, 14:10
Dobra zmiana grasuje!!!Lapy przy samej d..e poobcinac!!!!!
dobre statystyki
dobre statystyki 19.05.2019, 14:04
Policja ma ostatnio dużą wykrrywalnosć. Złapali bandziora w Mieszkowicach a teraz w Gryfinie.
Ja bym to sprawdzil
Ja bym to sprawdzil 19.05.2019, 13:31
To wszystko przez Edytke U. Na cpanie nie miala i ktos musial jej ogarnac pieniadza
Monia
Monia 19.05.2019, 20:09
No właśnie, co Edytka ma z tym wspólnego?
LopeOzo
LopeOzo 19.05.2019, 19:17
Która to ta edytka? Z tłustymi włosami?
szybko
szybko 19.05.2019, 12:46
Już złapany? A interpol już poinformowany?
Pasha
Pasha 19.05.2019, 12:14
Kaszana eyszedl cos zejść
śmieszne
śmieszne 19.05.2019, 13:10
I tak z przyzwyczajenia z nożem albo widelcem ;)))))))))))))
Masakra
Masakra 19.05.2019, 12:13
Wiecie ile oni robią tego kebaba ? Jeden rollo - ok. 10 min
Monia
Monia 19.05.2019, 14:17
No i co z tego?!!!
Kryśka
Kryśka 19.05.2019, 12:47
A co ma piernik do wiatraka? To że dokładnie przygotowują danie to ma być usprawiedliwienie do napadania?
Miś
Miś 19.05.2019, 11:37
Kebab ze smalcem.
– Nie ma smalcu, z dżemem są kebaby!
– Dobrze, niech będą…
keks
keks 20.05.2019, 21:40
O, iluż tu debili się już wpisało, ten temat wyjątkowo rozzuchwala każdego miejskiego idiotę. Ironizują z napadu na człowieka, trzeba być wyjątkowym łajdakiem, by to czynić.
Frank Underwood
Frank Underwood 19.05.2019, 11:14
Ja wolałbym kebsa za free
Fiskus
Fiskus 19.05.2019, 11:06
Itak nie wiadomo ile ukradl bo inżynierowie kebabisci nie obsluguja kasy fiskalnej.
co na to konkurencja
co na to konkurencja 19.05.2019, 10:59
A moze to nowy chwyt marketingowy?
paranoja
paranoja 19.05.2019, 10:53
Panie Sawaryn! Kiedy pan zrozumie że monitoring jest potrzebny? Co jeszcze musi się stać jak nie napad tuż pod Urzędem?
baranina
baranina 19.05.2019, 16:10
Nikotyński musi odejść!
do baraniny:)
do baraniny:) 19.05.2019, 17:48
Twój nick wyjątkowo pasuje do ciebie Tomaszku:)
Knagulec
Knagulec 19.05.2019, 10:48
Dorwać łajze kur....ą i solidnie przegumować
Ewa
Ewa 19.05.2019, 10:16
Sasiedztwo strazy miejskiej.
leus
leus 19.05.2019, 10:01
jeszcze troche to zblizymy sie do Niemiec ,z wybrykami.Ale tam to ciapaci atakuja,a tu ciapatych.
Nelson
Nelson 19.05.2019, 09:55
Kamil wiedział że ton niebezpieczna dzielnia i się w porę wyprowadził.
Parówa z Orląt Lwowskich
Parówa z Orląt Lwowskich 20.05.2019, 05:45
Kamil na Kaszubach kolbe kukurydzy opi....a
koszty
koszty 19.05.2019, 10:44
Po prostu nie miał na czynsz.
Gr
Gr 19.05.2019, 08:11
Jak z taką prędkością wydawali kasę jak robią jedzenie to musiał to trwać ok godziny
Czemu IQ 80 nic nie rozumie ?
Czemu IQ 80 nic nie rozumie ? 19.05.2019, 07:52
A monitoringu miejskiego nie ma. Pytany w interpelacji radnego Romanicza o zaawansowanie prac w urzędzie nad monitoringiem -Nikityński (to były milicjant ?)-odpowiada nie na temat - że ma kłopoty w korespondencji z policją.
pyt
pyt 19.05.2019, 06:24
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli

Pozostałe