Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Z kijem bejsbolowym i gazem wpadł do baru i zaatakował Syryjczyka

  • 20.05.2019, 19:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Z kijem bejsbolowym i gazem wpadł do baru i zaatakował Syryjczyka
–Dawaj pieniądze bo cię zabiję! – krzyknął do pracownika baru, unosząc do góry kij bejsbolowy. Napastnik był zamaskowany i zaraz po wypowiedzeniu gróźb rozpylił gaz pieprzowy. To był rozbój w biały dzień.

Do zdarzenia doszło 15 maja 2019 r. w jednym z barów w Gryfinie.

Pracownik baru narodowości syryjskiej wydał napastnikowi pieniądze. Sprawca rozboju zabrał z lokalu tysiąc złotych. Po wyjściu na ulicę zdjął maskę. Nagrały go kamery. Gryfińscy policjanci szybko zatrzymali sprawcę. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gryfinie.

Na wniosek prokuratora w piątek 17 maja 2019 r. Sąd Rejonowy w Gryfinie zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy wobec podejrzanego.

-Podejrzany 15 maja 2019 r. w Gryfinie w jednym z lokali gastronomicznych, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, po uprzednim grożeniu pokrzywdzonemu pozbawieniem życia i zdrowia oraz prezentowaniu kija bejsbolowego, a także rozpyleniu gazu pieprzowego, doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności, po czym zabrał w celu przywłaszczenia pieniądze w kwocie 1000 zł, czym działał na szkodę pokrzywdzonego, tj. o czyn z art. 280 § 2 kk – w rozmowie z igryfino informuje Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia na podstawie art. 280 § 2 kk grozi kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.

 

O ujęciu podejrzanego o dokonanie rozboju jako pierwsi napisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32361,napad-na-bar-z-kebabem

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (123)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czarny
Czarny 11.08.2019, 21:16
To Dworak menda do puchy z ćpunem
turysta
turysta 23.05.2019, 10:31
Polecacie takie atrakcje? :))
Do golasa !
Do golasa ! 22.05.2019, 15:34
Jeśli emigrant nie zna języka polskiego to dlaczego dał bandycie w rajtuzach na głowie 2 x 500+ ?
Przecież bandyta podniósł pałę w górę to emigrant powinien rozebrać się do golasa ?
do debila
do debila 22.05.2019, 17:19
ty tak robisz, czy kobiety w twojej rodzinie?
Za 500+ degeneratów bandytów przybędzie
Za 500+ degeneratów bandytów przybędzie 22.05.2019, 15:25
Patrzcie co wyrosło za 500+
Brzuch mi pęknie zaraz nie piszcie tylko że to Polak
Brzuch mi pęknie zaraz nie piszcie tylko że to Polak 22.05.2019, 15:20
Ten złodziej idiota założył czarne rajtuzy swojej baby i to os rany m do przodu !
Dlatego pomylił kebabownie z bankiem !
Ale jaja hahaha!!
rezyser
rezyser 22.05.2019, 15:26
Ale w rajtuzach wygląda jak Robin Hood!
1
1 22.05.2019, 12:36
Trzeba było w takiego rzucić największy przedmiot, będący pod ręką, i ruszyć w jego kierunku z jakimś dużym przedmiotem, to na pewno by się przestraszył. Skoro nie miał noża, ani pistoletu, tylko kij, to widać, że nie był to jakiś zawodowy bandzior. Jakby dostał gorącym kebabem w oko, to inaczej by śpiewał.
MN
MN 22.05.2019, 08:48
Gryfino to nie jest bezpieczne miasto najwyraźniej. Panie burmistrzu kiedy będą kamery w ważnych miejscach?
Popuściłem ale głupie ludzie
Popuściłem ale głupie ludzie 22.05.2019, 15:23
A po co ci kamery jak bandyta rajtuzy na łeb założy i cię zgwałci ?
Chcesz być na YT
czyś ty oszalał?
czyś ty oszalał? 22.05.2019, 15:26
Uważasz, że burmistrz wrzuciłby scenę gwałtu na YT? Czyś ty z kamieniem na rozumy się pomieniał i kamień stratny?

Po to jest monitoring, żeby dorwać drani!
A jak w środku miasta dzieją się takie rzeczy - to czas najwyższy pomyśleć o przeciwdziałaniu!
Popuściłem ale głupie ludzie
Popuściłem ale głupie ludzie 22.05.2019, 15:38
Ale rajtuzy na łeb założy i skąd będziesz wiedziała kto cię gwałci ?
kup sobie pieluchomajtki!
kup sobie pieluchomajtki! 22.05.2019, 17:21
rajcuje cię gwałt w rajtuzach na głowie? Chore! Kpisz z bandytyzmu w środku miasta?
Popuściłem ale głupie ludzie
Popuściłem ale głupie ludzie 22.05.2019, 22:07
Nie rajcuje tylko straszę i dmucham na zimne.
Przekop
Przekop 22.05.2019, 08:45
Pan Merkel myślała że jak ściągnie 3 miliony imigrantów że luka pracy się za pełni ale nie stało się tak teraz mysli o ukraincach. Bo ciapaci za pracę się nie wzięli i Niemca się to nie udało. Giną ich dzieci........
Mózg sobie przekop
Mózg sobie przekop 22.05.2019, 11:49
Jeszcze długo, a może nigdy Polsce nie będzie się tak dobrze wiodło jak Niemcom. A za pracę to ty się weź... bo widać masz, za dużo czasu te brednie wypisywać.. U nas więcej ginie dzieci mordowanych przez rodziców oprawców. Zainteresuj się własnym krajem nie ziejesz nienawiścią do wszystkich.
Popiół z glowy
Popiół z glowy 22.05.2019, 13:05
.. Oo masz rację, a wiesz dlaczego tak jest? Pierwsza i druga wojna to spowodowała w jakiej sytuacji jesteśmy czy nie?........ Kto wybił Polska inteligencję, pracowników, dzieci.wywiozl dzieła sztuki kto obcinal palce za złota biżuteria....... Kto spalil wszelkie pałace, kina, domy, urzędy... To chyba Niemcy czy nie?... Jak by ci barbarzyńcy startowali z takiego miejsca co zgladzona, spalona Polska to niewiem czy by ogarneli i odbudowal swój kraj w tak szybki czasie czyli ponad 70 lat.. Wypowiadanie się narodu czy polityków Niemieckich na temat Polski uważam za KArygodny
Wnerwiony
Wnerwiony 22.05.2019, 15:03
Dodam jeszcze komunistów , którzy ten rozwój blokowali i dalej obstawiają główne stanowiska w urzędach szkołach itd.
odbiło ci?
odbiło ci? 22.05.2019, 13:26
Co ma Polak katolik bandyta z kijem bejsbolowym do pierwszej wojny światowej?
A w wyniku I wojny światowej to akurat Polska na mapie się znowu pojawiła.
a to Polaka katolika napadli???
a to Polaka katolika napadli??? 22.05.2019, 09:03
I dlatego Polak i katolik z bejsbolem napada i bandyta rabuje w środku miasta lokal?

A pogardliwe określenie "ciapaci" to sobie zarezerwuj dla tyłka bandyckiego Polaka i katolika - po pierwszej nocce w celi!
wwo
wwo 22.05.2019, 09:34
moze jak by byl lokal w lesie do by napadl w lesie:)ha ha glabie
do głąba
do głąba 22.05.2019, 10:10
A może Polak katolik nie powinien napadać i rabować - ani w lesie ani w środku miasta głąbie?
Truskaffki
Truskaffki 22.05.2019, 07:57
Toaleta europejska po wyborach rozpadnie się . Dawaj kaczor wygon ich
???
??? 22.05.2019, 08:43
Potwierdzasz pisowskie poglądy bandyty napadającego z kijem bejsbolowym na lokale w centrum Gryfina?
W tttttt
W tttttt 21.05.2019, 22:40
Muzułmanie i niemcy To zlo
Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia 22.05.2019, 11:53
Największe zło to natura ci wyrządziła.. pozbawiając nie tylko rozumu.. ale i odrobiny człowieczeństwa
Polacy i „katolicy” (jak ty) to jeszcze większe ZŁO...
Polacy i „katolicy” (jak ty) to jeszcze większe ZŁO... 21.05.2019, 23:17
Ale to Polak i katolik był tym bandytą, który napadał – nie byłeś w stanie zrozumieć krótkiego tekstu artykułu?
Pablo
Pablo 22.05.2019, 08:49
Co prawda, to prawda.
Kleryk Pedrofil
Kleryk Pedrofil 21.05.2019, 21:02
Zabrać mu bejsbola i osadzić w seminarium a klerycy już mu tam zrobią z dudy jesień średniowiecza!
szkoda
szkoda 21.05.2019, 20:54
Dobre, pod oknem burmistrza latają z bejsbolami zamaskowane typy. Gdyby zamontował sobie kamerę na UMiG to by teraz Sawaryn do sieci wrzucił fajny filmik.
Polak
Polak 21.05.2019, 20:53
Lgtb precz od moich dzieci bo lapska poucinam.
P
P 22.05.2019, 17:00
Lepiej sonie obejrzyj film sekielskich a nie homo sie czepiaj moherze
Hhyy
Hhyy 22.05.2019, 15:06
Masz 500+ to już nie twoje dziecko.
a to twoje "dziecko" to ten bandyta???
a to twoje "dziecko" to ten bandyta??? 21.05.2019, 22:01
A Jarosław pozwolił ci „Polaku” podnosić rękę na Kościół???
odgrzewane kotlety
odgrzewane kotlety 21.05.2019, 19:42
Miler zajął się tym tematem i odgrzał kotleta go po 4 dniach. Nawet Kwapisz już wcześniej napisał. Wstyd co wyczyniają z tą gazetą.
Idiota z Cedyni
Idiota z Cedyni 21.05.2019, 22:19
Tak odgrzał kotlet, że tylko z gazety można dowiedzieć się co naprawdę miało miejsce :) do właściciela igryfino: fajnie, że przytaczasz wypowiedź napastnika. Tym bardziej, że chłopak z Bangladeszu, który został napadnięty, nie zna ani słowa po polsku.
do idioty:)
do idioty:) 21.05.2019, 23:18
Idioto z reżimówki – przecież przytaczany jest komunikat prokuratury. A któryś Miler zna język bengalski?
A niby co było innego, niż podaje prokuratura a WCZEŚNIEJ - ten portal i red. Kwapisz w swojej gazecie?
oh idiota
oh idiota 22.05.2019, 10:19
Miler nie zna bengalskiego, ale jak miałby dowiedzieć się od Bengalczyka, nieznającego naszego języka, co po polsku powiedział do nirgo Polak w momencie ataku?
:):):)
:):):) 22.05.2019, 10:27
"forsa bo zabiję" - podejrzewam, że nie znając słowa w danym języku każdy powtórzyłby fonetycznie - a i widząc bandytę z bejsbolem w kominiarce nie miałby wątpliwości o co chodzi.

Tylko Miler rozważałby czy to był tryb warunkowy, zdanie złożone czy pojedyncze...
józek
józek 21.05.2019, 19:08
Ciekawe co za aparat napada kebaba. he he
halo
halo 21.05.2019, 18:20
Czytajac wasze wpisy to smiac sie chce.Mieszkam w Szwecji i tu sa dzielnice co Policja...nawet nie wpycha nosa, sa opanowane przez muzulmanow.A nozowniki i napady to dzien jak kazdy normalny.A wy panikujecie jednym incydentem.Prawda Polska to Bezpieczny kraj.
Gryfińska strefa pedofilskiego szariatu
Gryfińska strefa pedofilskiego szariatu 21.05.2019, 19:18
Czytając twój wpis halo to śmiać mi się chce że ktoś jest tak głupi aby mieszkać w Szwecji gdzie nie ma policji a całe dzielnice opanowane są przez muzułmańskich nożowników.
Siena
Siena 21.05.2019, 19:25
Ciemny jestes wyjedź gdzieś, a jak nie masz czym to możesz iść na łatwiznę i w internecie sobie poszukaj
palona
palona 21.05.2019, 20:43
Przecież czytasz wypowiedź „halo” – siedzi w tej Szwecji i na bilet powrotny do „polskiego raju” nie ma – a tam gwałcą, napadają i policja nie działa:)
I nie może biedaczyna wrócić - może ma przez te dzielnice na prom i boi sie przejechać?
do idioty
do idioty 21.05.2019, 18:30
Idioto - tu Polak katolik (bo każden prawdziwy itd co mówił jeszcze niedawno Wódz) napadł na właściciela baru. Ale masz rację - 20 metrów do siedziby straży miejskiej - to i "bezpieczna dzielnica"...
ziom
ziom 21.05.2019, 17:52
debili nie brakuje w Gryfinie!
Nikotyna się zaczyna
Nikotyna się zaczyna 21.05.2019, 21:04
To fakt ale zwykle do 15stej siedzą w UMiGu
Jeb*ć PiS!!
Jeb*ć PiS!! 21.05.2019, 17:23
Ot i macie dobrą zmianę!!! Teraz to ci z sekty PiS to już niczego i nikogo się nie boją!!! Kiedyś takie rzeczy nie do pomyślenia!!! Tylko gnata kupić i wystrzelać tę ruską hołotę!!!
Siena
Siena 21.05.2019, 19:27
I twoja mamuske w dupke
palona
palona 21.05.2019, 20:45
Fantazjujesz pisowcu o analnych stosunkach z matkami? Ale tylko cudzymi, mam mimo wszystko nadzieję?
Wróżka
Wróżka 21.05.2019, 16:25
Mam nadzieję że długo świat przez kratki będzie bandzior oglądał..
Kamiński
Kamiński 21.05.2019, 21:07
Skoro ten bandyta to "prawdziwy Polak" napadający tylko na "ciapatych" to Adrian ułaskawi go jeszcze zanim zostanie skazany ;-)
Tacy to chrześcijanie
Tacy to chrześcijanie 21.05.2019, 11:54
Wstyd i hańba... Ludzi uczciwie pracujących, placacych podatki tak traktować.. Te pisowskie trole trzymają mordy w kubeł jak kościelna mafia ich doi i molestuja dzieci.. ale uczciwych ludzi tylko ze względu na kolor skóry najchętniej by powystrzelali
Jaro
Jaro 21.05.2019, 13:26
Ten od kebaba pakinstanskie mendy oszukują nigdy nie nabija na kasę paragonu oszukuje Polskie Państwo na podatkach. W Berlinie na noykeln wr wra kazdy kebab opłaca podatek, ale do bandziorow tureckich. I w taki sposób maja ochronę i spokój.
S hetyna dupsko donalda
S hetyna dupsko donalda 21.05.2019, 12:47
Ty się lecz i przestań pić nerwowy czlowiek to zły czlowiek. Przestań oglądać tvn 24

Pozostałe