Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pożegnają motocyklistę Krzysztofa Orłowskiego, który zginął w wypadku

  • 05.06.2019, 20:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pożegnają motocyklistę Krzysztofa Orłowskiego, który zginął w wypadku Zdjęcie pochodzi ze strony Wolna Grupa Motocyklowa Wataha Gryfino
Głos Orła w ich sercach nigdy nie zamilknie. Krzysztofa Orłowskiego pożegają rodzina i członkowie Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino. Znamy termin pogrzebu.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę 8 czerwca 2019 r. o godz. 11 w Gryfinie.

Krzysztof Orłowski Orzeł - członek Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino jechał do stargardzkich fanów motoryzacji, którzy 1 czerwca 2019 r. robili objazd z okazji Dnia Dziecka. Zginął w tragicznym wypadku na drodze S3. 

Jak poinformowała nas Joanna Biranowska-Sochalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, postępowanie w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Goleniowie.

 

O tragicznym wypadku napisaliśmy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32538,smiertelny-wypadek-motocyklisty

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32544,zginal-krzysztof-orlowski-orzel-z-grupy-motocyklowej-wataha-gryfino

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32558,krzysztof-orlowski-orzel-jechal-na-festyn-z-okazji-dnia-dziecka-tragiczna-smierc-motocyklisty-wyjasnia-prokuratura

 

Rodzinie i Przyjaciołom śp. Krzysztofa Orłowskiego redakcja igryfino składa wyrazy współczucia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

......
...... 08.06.2019, 15:44
powiem wam jedno.w 1959 mój ojciec jadac na jawie 250(tej z kluczykiem w bAKU)na styruga wpadł pod wywrotke prowadzona przez pijanego kierowcę .zginął na miejscu .wiele lat nie ruszałem motocykla .ale czas leczy rany . Gosiu z czasem bedzie lżej
kolo
kolo 08.06.2019, 08:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

motórr
motórr 08.06.2019, 08:12
Po co to zbędne pisanie. Po prostu uszanujmy towarzysza, z którym nie tak dawno dzieliliśmy drogę.
:)
:) 07.06.2019, 23:29
Uszanujcie, że zginął człowiek bez względu na to jakie macie zdanie na temat jego pasji, na temat motocyklistów. Chwila refleksji, może to zdarzy się nam, naszym najbliższym..Kim jesteśmy żeby oceniać?
Marie
Marie 07.06.2019, 20:30
Refleksyjnie....
Przypomniała mi się pewna historia...
Po śmierci aktora - Z. Maklakiewicza, jego serdeczny przyjaciel - Himilsbach zadzwonił do jego matki:
"- Zdzisiek jest? - pyta zachrypniętym głosem.
- Ależ panie Janku - dziwi się matka - przecież pan wie, że Zdzisiek umarł.
- Wiem, k***a, ale mi się w to wierzyć nie chce. Bardzo panią przepraszam."

Tak mam i ja, wchodzę codziennie na info dot. śmierci Krzyśka, czytam komentarze i powtarzam sobie w myślach - "Wiem, k***a, ale mi się w to wierzyć nie chce."
Najbliższej Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym życzę dużo siły w tych trudnych chwilach...
KONIEC
KONIEC 07.06.2019, 13:50
I po co te górnolotne teksty. Wiemy , że jeździmy na krawędzi życia i śmierci i to nas kręci. Większość z nas czeka taki koniec.
Nas orłów nie dogonicie
Nas orłów nie dogonicie 08.06.2019, 01:39
No i choć jeden szczery. Jak jedziemy watahą do Międzyzdrojów to po drodze łamiemy przepisy po kilkadziesiąt razy. Wyprzedzamy z lewej czy po pasie technicznym, jedziemy watahą(kupą), przekraczamy wszystkie ciągłe, wcinamy się i nie udzielamy pierwszeństwa. Zdarza się kopnąć w auto cymbała, przestrzegającego przepisów albo i gorzej. No i clou programu - popisy jazdy na tylnym kole. Po to się żyje . I wyścigi i jazda na zderzenie. Palenie gumy , no i przyśpieszamy od 0 do 200. Pan i król autostrady i ulicy w mieście. Uwielbiam to wycie silnika .Wszystkie dziwki mnie podziwiają. Po to żyjemy.
:)
:) 07.06.2019, 23:18
Górnolotne? To proste słowa, a takie prawdziwe. Nie kręci nas śmierć, chcemy żyć pełnią życia i nikt z nas nie myśli, że jedzie ostatni raz.
......
...... 08.06.2019, 08:00
Po co piszecie głupoty o jeżdzie na jednym kole .Popatrzcie na motor Krzyśka to nie ścigacz .A kierowcy samochodowi nie psioczą tak na motocyklistów .z jaka to szybkością jeżdżą przeważnie osobówki po ulicy Jana Pawła II a tak średnio stówą .I to sami młodzi kierowcy .
kwak
kwak 08.06.2019, 08:09
A skad wiesz, ze stówą jeżdzą ulicą? Radar masz w oczach?
......
...... 08.06.2019, 08:21
jeżeli jadę 50km/h i wypzedza mnie auto z gwizdem powietrza to chba nie jedzie 50 na h.poza tym pół wieku prowadzę pojazdy to chyba sie orientuje z jaka szybkoscią jedzie.a kwak t
chyba jeden z tych młodych głodnych adrenaliny
Gryfinianka
Gryfinianka 06.06.2019, 22:41
Serdeczne wyrazy współczucia dla całek rodziny,znajomym,kolegom i koleżankom oraz wszystkim przyjaciołom z grupy motocyklowej Pana Krzysia. Spoczywaj w spokoju.
Tylne koło
Tylne koło 07.06.2019, 13:46
Nazwijmy ich po imieniu WATAHA. Orzeł był najlepszym ridersem .
Nostalgicznie
Nostalgicznie 06.06.2019, 21:48
Bardzo jest to.przykre ze padaja tu niestosowne komentarze, ktore powinny byc odgórnie kasowane. Jest to wielka tragedia dla rodzin-zarowno dla rodziny Pana Krzysia jak i osoby, ktora spowodowała ten wypadek i dla jej bliskich. Ogromna strata. Pana Krzysia juz nie ma a inna osoba musi z tym zyc. Wspolczuje bardzo obydwu rodzinom. Pan Krzysiek to zloty czlowiek. Zawsze serdeczny, uśmiechnięty, bardzo pracowity. Korzystalismy z uslug firmy Pana Krysia. Tak solidnej firmy na czele z Panem Krzyskiem to ze swieca szukac! Ale tak musialo byc, po cos to sie stalo, po cos zostal wybrany z tej grupy by byc teraz na gorze. Na pewno boli i bolec bedzie. Jedyne co przychodzi mi do glowy, to ze byla to szybka smierc, ze nie cierpial i odszedl w spokoju. Tak musialo sie stac. Zrobmy rachunek sumienia, wspolczujmy rodzinie. Badzcie silni! Niech otocza Was same dobre wpomnienia i chwile. A Pan Krzys na pewno zbuduje dla nas piękne niebo, w kforym sie wszyscy kiedys spotkamy. Amen.
puka do nieba drzwi
puka do nieba drzwi 06.06.2019, 22:30
Czepianie się niestosownych komentarzy i żądanie wprowadzania cenzury jest bardzo niestosowne i powinno być odgórnie kasowane :-)

https://www.youtube.com/watch?…


Co do reszty Twojej wypowiedzi na temat zmarłego to pełna zgoda i wielki szacun dla Krzyśka bo gość był naprawdę spoko.
Gryfino
Gryfino 06.06.2019, 20:11
Przykre żenada co się wydarzyło Krzychowi masakra żegnaj śpij
Trzymajmy się ziemi
Trzymajmy się ziemi 07.06.2019, 13:47
Gdzie śpi ?
kokoz
kokoz 06.06.2019, 17:11
Był to na pewno charakterny człowiek. Przygoda w LC, własna firma, serce(jechał na festyn z okazji dnia dziecka w ten feralny dzień). [*]
Zgr
Zgr 06.06.2019, 21:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

WY*** LEGIONISTA
WY*** LEGIONISTA 06.06.2019, 14:44

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Przykrość  i niesamowita pustka po stracie
Przykrość i niesamowita pustka po stracie 06.06.2019, 11:14
,, Serca śpią, dusze czuwają....'' Krzysztof czuwaj tam na górze, niech Ci ziemia lekką bedzie , za wcześnie zdecydowanie za wcześnie......
Moto 3
Moto 3 07.06.2019, 13:48
To gdzie on ? Na górze czy pod ziemią ?
moto
moto 06.06.2019, 10:38
Przy takich okazjach warto przypomnieć, że to samochody są silniejsze na drodze i w przypadku wypadków, to ich kierowcy odniosą mniejsze obrażenia. Motocykliści - jeździjcie zawsze w kolumnie, przepisowo, bez wciskania, wyprzedzania na trzeciego i znacznego przekraczania prędkości. Nawet jak będziecie jechać zgodnie z przepisami i coś się stanie, jest większa szansa na przeżycie. Sezon dopiero się zaczął, oby wszyscy przejeździli go w zdrowiu i szczęściu.
Tomek
Tomek 06.06.2019, 07:40
Frajerze jeden z drugim co piszesz te komentarze! Przyjdź na pogrzeb i powiedz to samo co tu piszesz prosto w oczy rodzinie, przyjaciołom i znajomym Krzycha, albo zamknij mordę i nie wypacaj sie. Pamiętaj, że nawet w internecie nie jesteś anonimowy. Bez wyrazów szacunku Tomek.
wadera
wadera 06.06.2019, 06:54
WPADŁA bym ale mam szabas
Patrycja
Patrycja 05.06.2019, 23:34
Usypcie mu grób
tam gdzie prędkość
czuć w powietrzu.
Tam gdzie adrenalina
jest jak krople deszczu.
Usypcie mu grób
gdzie neonów miliony
rozświetlają każdą noc.
Gdzie słychać
potężnych maszyn moc.
Usypcie mu grób
tam gdzie życie jest
nic nie warte.
Gdzie Młode Wilki
o zwycięztwo idą w zaparte.
I niech silników ryk nuci mu
słodką melodię do wiecznego snu.
[*]
W cyrku się jeździ na jednym kole.
W cyrku się jeździ na jednym kole. 05.06.2019, 23:29
Basior z watahy dorżnął się sam.
😑
😑 06.06.2019, 21:27
Zginął człowiek, zginął ktoś komuś bliski, najdroższy, kogo nie da się zastąpić. Nic poza tym nie jest ważne, więc zastanówcie się zanim napiszecie coś, co może kogoś bardzo zaboleć. O empatię proszę, to chyba niewiele.
Ja
Ja 06.06.2019, 07:38
Jaki ty glupi jestes czlowieka nie znales nie wiesz czym i jak ale po twojej wypowiedzi widac jakim czlowiekiem jestes wiec dalsze pisanie jest zbedne
iremat
iremat 06.06.2019, 06:54
...idioci w tym kraju mają się coraz lepiej to straszne....
Lisek
Lisek 06.06.2019, 06:12
Jak można, być tak okrutnym i pisać takie bzdury, gdzie cała rodzina, cała brać motocyklowa cierpi z powodu śmierci męża, ojca, dziadka, przyjaciela.... Oj człowieku nie wiesz ile bólu nam sprawiasz.... Na jednym kole... Człowieku na motocyklu którym jeździł Krzysiu, nie da się jeździć na jednym kole.... My motocykliści potępiamy brawurę, co niektórych naszych kolegów, my się szkolimy z bezpieczeństwa, czy też technik jazdy, a Tu tu wyskakujesz z tak głupim i prostackim komentarzem. Oby Cię nigdy taka tragedia w życiu nie spotkała...
HARCERZ
HARCERZ 05.06.2019, 23:06
Jachu, oj Jachu... Dziękuję Ci za to, że przeszliśmy razem kawał życia... Drużyna już się zbiera po tamtej stronie. Czuwaj Druhu
już to widzę
już to widzę 05.06.2019, 22:30
To będzie korek jak stąd po Pniewo!
Młody
Młody 05.06.2019, 23:30
Będę motorynką.
......
...... 05.06.2019, 21:58
szkoda krzyśka przeszedł wiele w życiu .Epizod z LC gdzie mógł zginąc wiele razy .wrócił do kraju .ułozyło mu sie .życie jest okrutne.żegnaj Krzychu.
motór
motór 05.06.2019, 21:56
A potem Saga w Pniewie!
Wolf
Wolf 05.06.2019, 23:43
Dwa gazy

Pozostałe