Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019
Społecznik 03.06.2019 - 03.07.2019

Motocykliści na ulicach. Pogrzeb Orła

  • 08.06.2019, 08:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Motocykliści na ulicach. Pogrzeb Orła
Dziś w sobotę 8 czerwca 2019 r. możemy spodziewać się utrudnień, a nawet chwilowych korków na ulicach Gryfina. Kilkuset motocyklistów spodziewanych jest na pogrzebie Krzysztofa Orłowskiego Orła z Grupy Motocyklowej Wataha Gryfino.

-Dzisiaj spodziewamy się zwiększenia natężenia ruchu drogowego w szczególności w godzinach od 9.00 - 12.00 i potem do godz. 15 – informuje asp. sztab. Marcin Karpierz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. -Mając świadomość, że nie wszyscy uczestnicy uroczystości pogrzebowych znają topografię miasta, w celu uniknięcia sytuacji mogących powodować utrudnienia w ruchu drogowym dla innych uczestników ruchu drogowego. warto wziąć pod uwagę chwilowe uciążliwości – dodaje oficer prasowy.

O pogrzebie informowaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/32589,pozegnaja-motocykliste-krzysztofa-orlowskiego-ktory-zginal-w-wypadku

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KOSZERNY JASTRZĄB HA HA AH
KOSZERNY JASTRZĄB HA HA AH 08.06.2019, 19:16
ORZEŁ PALI GUMY JUŻ W NIEBIE ŚW PIOTR MU ZMIENIA (...) OPONY A TY (...) ZADYMIAJĄ GRYFINO HA HA AH TO CYBA (...)

Część komentarza usunięto. admin2
Szok!!!
Szok!!! 08.06.2019, 19:22
Głupi autor głupiego komentarza....
Router
Router 08.06.2019, 19:03
Niestety ! Kilku idiotów paliło gumy nawet na Chrobrego. To nie wpływa na pozytywny obraz watahy. Wręcz przeciwnie. Wataha do odstrzału i ich wyjce. Nie chcemy tu morderców.
Brak słów
Brak słów 08.06.2019, 19:23
Komentarz nie na miejscu!!! szok może ty do odstrzału ? wtedy będzie mniej debilnych komentarzy....
Kalendarz
Kalendarz 08.06.2019, 11:15
Jakiego 8 maja? Czerwca...
evert
evert 08.06.2019, 11:10
Śmierć jest wspaniałym nauczycielem. Niestety zbyt surowym jak mawiał Harlan Coben.
Czytelnik
Czytelnik 08.06.2019, 10:56
Zginal tragicznie czlowiek. Wspolczuje Rodzinie. Ale bez przesady kolejny artykul nt. pogrzebu, wypadku itd. Jestem stala czytelniczka tego portalu i uwazam, ze robienie senscji z tragedii i codzienny powrot przez kilka dni z rzędu do tematu to jest juz nie na miejscu.
Gdyby glupota miala skrzydła !
Gdyby glupota miala skrzydła ! 08.06.2019, 18:36
Przestań ujadac! Zginal ojciec, syn, dziadek, brat, a przede wszystkim człowiek, mnie tez sie nie wszystkie posty podobają ale omijam i idiotyczne nie komentuję, wiec uszanuj zalobe i zamilcz.....
Czytelnik
Czytelnik 08.06.2019, 19:17
Czy wupisywamie komentarzy to jest zaloba? To jest robienie cyrku z pogrxebu.
???
??? 08.06.2019, 19:25
Do czytelnika....
Cyrk to ty jak widać masz ze swojego życia, uszanujj żałobę i zamilcz!!!
......
...... 08.06.2019, 15:03
słuchaj mały człowieczku .zginął człowiek ,mieszkaniec gryfińskiej społeczności.nie uważasz ,ze to jest temat zajmujący nasza małą ojczyzne .byłaś na pogrzebie i wuidziałaś ilu ludzi Go odprowadzało na ostatnia drogę ?to był czlonek naszej społecznosci członek naszej rodziny .Ojciec chrzesny mojej wnuczki .zamilcz lepiej
czytelnik stała czytelniczka?
czytelnik stała czytelniczka? 08.06.2019, 13:02
A każe ci ktoś czytać? A jak ty nie czytasz, to inni nie mają prawa?
Skoro ludzie czytają, to znaczy że czują taką potrzebę...
Trochę wyczucia z krytykowaniem akurat przy takich artykułach...
Xxx
Xxx 08.06.2019, 17:43
Bez przesady...


kloc
kloc 08.06.2019, 09:31
R.I.P. Jednak motocykliści mają podwyższone ryzyko wpisane w życie...
Patryk
Patryk 08.06.2019, 09:24
Cześć Jego pamięci!
Marie
Marie 08.06.2019, 09:21
Refleksyjnie....
Przypomniała mi się pewna historia...
Po śmierci aktora - Z. Maklakiewicza, jego serdeczny przyjaciel - Himilsbach zadzwonił do jego matki:
"- Zdzisiek jest? - pyta zachrypniętym głosem.
- Ależ panie Janku - dziwi się matka - przecież pan wie, że Zdzisiek umarł.
- Wiem, k***a, ale mi się w to wierzyć nie chce. Bardzo panią przepraszam."

Tak mam i ja, wchodzę codziennie na info dot. śmierci Krzyśka, czytam komentarze i powtarzam sobie w myślach - "Wiem, k***a, ale mi się w to wierzyć nie chce."
Najbliższej Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym życzę dużo siły w tych trudnych chwilach...
Czutelnik
Czutelnik 08.06.2019, 10:59
Proponuję o śmierci porozmawiac z kimś a nie wypisywać na portalu.
Sławek
Sławek 08.06.2019, 10:44
Mam podobnie...
lala
lala 08.06.2019, 09:57
ty juz lepiej nie komentuj daj spokioj
Gość
Gość 08.06.2019, 09:14
Niech to będzie jego ostatnia droga z tymi co lubił robić kochać czyli jazda na motorze,a kierowcy niech będą wyrozumiali w tym dniu.
......
...... 08.06.2019, 15:06
pół wieku jeżdżę jako kierowca .oby sport automobilowy był tak zorganizowany jak ci motocyklisci z watahy.
crew
crew 08.06.2019, 09:06
Jak policja dobrze pokieruje ruchem to będzie spoko.

Pozostałe