Czołowo zderzyły się dwa samochody. Policja wyznaczyła objazdy

  • 30.06.2019, 19:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czołowo zderzyły się dwa samochody. Policja wyznaczyła objazdy
Na drodze krajowej numer 31 doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na wysokości Dębogóry czołowo zderzyły się peugeot z fordem. Po przybyciu na miejsce służb okazało się, że jeden z kierujących był nieprzytomny, ale stabilny. Został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala w Szczecinie. Natomiast kobieta i mężczyzna podróżujący drugim pojazdem uskarżali się na ból w klatce piersiowej. Zostali przewiezieni do szpitala w Gryfinie.

- Droga na czas obsługi zdarzenia jest nieprzejezdna. Wyznaczono objazd przez Pniewo, Lubanowo, Widuchową. Prosimy kierowców o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem - za naszym pośrednictwem informuje asp. szt. Marcin Karpierz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do wypadku doszło 30 czerwca 2019 r. około godziny 19:35.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szok
szok 01.07.2019, 00:35
I to na prostej drodze......
.
. 01.07.2019, 00:48
kierowca był pijany
kilim
kilim 01.07.2019, 00:53
To plotka. Prawdopodobnie było zasłabnięcie.
.
. 01.07.2019, 01:25
To nie plotka tylko fakt
Świdek
Świdek 01.07.2019, 08:56
Nie to nie plotka
Byłam naocznym świadkiem, kierowca białego auta najpierw zajechał mi drogę wyjeżdżając z parkingu koło sklepu.
Przez chwilę stał w poprzek drogi i był zdezorientowany.
Wtedy zadzwoniłam na policję, że w stronę Widuchowej jedzie najprawdopodobniej pijany kierowca.
Zawróciłam za nim żeby go nie zgubić i na bieżąco informowałam policji gdzie on jedzie i za chwilę on zjechał na przeciwległy pas i doszło do czołowego zderzenia.
Kierowca z białego auta miał rejestrację zaczynającą się na ZCH
nie wydawajmy wyroków!!!
nie wydawajmy wyroków!!! 01.07.2019, 09:04
Opisujesz objawy zarówno upojenia jak i udaru czy wylewu - nie każdy słaniający się na nogach i zdezorientowany to po zażyciu. Chociaż oczywiście tak też mogło być.
Poczekajmy.
.
. 01.07.2019, 10:41
Kierowca ewidentnie był pod wpływem alkoholu.
buena
buena 01.07.2019, 10:54
To by dziś podali taką informację po na krew to szybko, a skoro nie ma więc to tylko przypuszczenia. Może był chory na cukrzycę? Wtedy też czuć alkohol.
Świadek 2
Świadek 2 01.07.2019, 11:30
Nikt nie wydaje wyroków, nie jestem osobą która nic nie widziała. Kierowca wyjeżdżając ze sklepu nawet się nie zatrzymał, dopiero gdy auto na które prawie wjechał zaczęło trabic zatrzymał się i stał przez chwilę patrząc się na kobietę pijanym wzrokiem po czym z dużą prędkością wyjechał bez zastanowienia. Mężczyzna był w takim stanie, że prawie leżał na kierownicy. Łatwo było ocenić jego stan, ponieważ miał otwarte okno. Nie minęło 5 minut i spowodował wypadek. Mimo wszystko życzę mu powrotu do zdrowia. Wielka szkoda, że wsiadł do tego auta
.
. 01.07.2019, 11:15
Kierowca był w ciężkim stanie, dlatego nie pobrali mu krwi.
niestety
niestety 01.07.2019, 01:21
Co się dziwisz, pijakowi wszystko z wóda się kojarzy.
smutna
smutna 30.06.2019, 23:44
I to nasi jechali...
Lopez
Lopez 30.06.2019, 22:39
*** polecam lepsza strona.
Lopez
Lopez 30.06.2019, 22:38
Nie ma to jak kasować komentarze hahah
hmmm
hmmm 30.06.2019, 23:16
Nie ma to jak wciskać swoją reklamę za darmo... I nie wiem, czemu rechoczesz przy takim temacie...
Piotr
Piotr 30.06.2019, 22:38
Juz przejezdna
żal
żal 30.06.2019, 21:25
Co z ludźmi?
MasterYoda
MasterYoda 30.06.2019, 22:45
Przyleciało LPR więc coś poważniejszego.
wiem
wiem 01.07.2019, 01:21
LPR często lata jak po prostu nie ma karetki.
Lopez
Lopez 30.06.2019, 20:56
Straszny widok na zdjęciu.

Pozostałe