Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Utknął pod wiaduktem

  • 15.07.2019, 10:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Utknął pod wiaduktem
Ciężarowy samochód nie zmieścił się pod wiaduktem kolejowym w Gryfinie. Utknął podczas próby przejazdu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj 15 lipca 2019 r. ok. godz. 10.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rozbawiony
rozbawiony 18.07.2019, 17:44
I co? Jeszcze tam tkwi? buhahha
Julian
Julian 15.07.2019, 21:49
w tym mieście są same wąskie gardła, nie tylko dla ciężarówek

oczywiście zagapił się, albo olał znaki, mało ważne

pomorska/grunwaldzka, właściwie tylko dla osobówek, pozostaje przejazd kolejowy, który z racji swojej natury korkuje miasto, do tego 2 przejścia dla pieszych, dodatkowo spowalniające/blokujące ruch (bo nie można było się dogadać i zrobić BEZPIECZNEGO PRZEJŚCIA dla pieszych od strony PARKU (uwaga - nie trzeba wtedy robić schodów za miliardy. Przejścia mogą sobie pozostać, ale miałyby mniejszą częstotliwość przechodzenia.

A obwodnicy jak nie ma tak i nie będzie...
duście się na wąskich gardłach podzielonego na pół miasta...

ehhh, wierzyłem, że ten burmistrz to ogarnie, ale dziś już się nie łudzę.
Najpierw oplótł się Pan wickami, niewiadomo po co, następnie nie słuchał Pan ludzi (projekt obywatelski w lasku , hala), potem robił wszystko wbrew logice (przejście kolejowe, schody, park bez zachowania NATURALNYCH ciągów komunikacyjnych, ścieżki rowerowe, korty, odrzucenie dofinanosowania do "modernizacji" stadionu).

no nic, spuśćmy powietrze zagubionemu kierowcy z opon by wyjechał, powietrza z balonika wyborczego Pana kierownika miasta i jego zastępców spuszczać już nie musimy, już dawno jest to wszystko flakiem.
ja nie
ja nie 15.07.2019, 20:20
jakiej narodowości był kierowca?
Niko tyński musi odejsc!
Niko tyński musi odejsc! 15.07.2019, 21:31
To była daltonistka z afrykańskiego szczepu eskimosów seldzuckich
88
88 15.07.2019, 18:46
Jak robili rondo , remont wiaduktu i Grunwaldzkiej, nie znalazł się żaden mądry aby w projekcie kilkanaście centymetrów obniżyć jezdnie, tak żeby swobodnie przejechał zestaw ciężarowy ?
ano nie...
ano nie... 15.07.2019, 20:17
może projektant był "najtańszy z najtańszych" - a nie najlepszy z najlepszych...

Zdaje się ("na oko"), że nowa droga jest wyżej, więc się zmniejszyła wysokość...
pomysłodawca
pomysłodawca 15.07.2019, 17:48
Przed wjazdem powinien wystawać taki metalowy uchwytnik i już by się nie klinowali. Przed niektórymi wiaduktami takowy widywałem. I to jest bardzo dobry pomysł na Gryfino.
debil
debil 15.07.2019, 15:51
debil-a nie kierowca
PAtek
PAtek 15.07.2019, 17:47
Myślę, żę masz adekwatny nick do treści wypowiedzi.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 15.07.2019, 13:56
tu nie ma co się sprzeczać wystarczy podejsc z laserową miarką i po temacie ha ha ah plus kont nachylenia i długość zestawu proste jak budowa cepa tego co to projektował ha ha ah
łowca ajwajów
łowca ajwajów 15.07.2019, 21:51
ajwaj ciulokowcu,,,miarke w żope wsadz ,,chyba napisane ile jest przejazdu a nie pisze sie cwoku kont
gumowiec
gumowiec 15.07.2019, 18:15
Ciebie cymbale powinno się gumować profilaktycznie co 24 godziny
Knagulec
Knagulec 15.07.2019, 19:39
gumowiec dobrze gadasz
Knagulec
Knagulec 15.07.2019, 16:12
Ajwaj aleluja w trepie bujany łbie skórzany
observer
observer 15.07.2019, 13:32
...taki remont...niedawno przeprowadzony...budowa ronda...i tak dalej...wiceburmistrza - gazeciarza...
%
% 15.07.2019, 13:01
numery FG - bez komentarza
torowisko
torowisko 15.07.2019, 11:18
Brak wyobraźni!
pyt
pyt 15.07.2019, 11:04
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
dziatwa
dziatwa 15.07.2019, 21:57
Byli w Pniewie bo zapewne nie mogą się doczekać odejścia Nikotyńskiego
:)
:) 15.07.2019, 11:04
Następny, co wiózł wiadukt i paliwa mu zabrakło? 😁
co drugi tir to świr
co drugi tir to świr 15.07.2019, 12:15
nie paliwa tylko miał awarię mózgu przez ten akumulator co mu spadł na kondensator i ruszajac wajcha skrzynie biegów roz pie ro dol lił
Jolka.
Jolka. 15.07.2019, 10:56
Jakim trzeba być idiotą,żeby nie widzieć gdzie się wciska,a znaki aż w oczy kolą!
luz
luz 15.07.2019, 11:12
nigdy żadnego znaku nie pominęłaś? Takaś pewna?
A gdzie "kolą"? Na wiadukcie? Nie za późno?
Ble
Ble 15.07.2019, 15:05
Nie no tu zawsze sami idealni,nigdy sie nie myla, zawsze wszytsko jak nalezy robia, az szkoda ze anonimowi, taki przyklad i wzor mogliby dac.
Cześć
Cześć 15.07.2019, 10:51
Przy wymianie nawierzchni powinni obnizyc droge pod wiaduktem
kto dał dopu o sory ciała
kto dał dopu o sory ciała 15.07.2019, 13:07
I TU CI PRZYZNAM RACJĘ HA HAAH wysokość od ronda jest co najmniej 30 cm wyższa niż od starej policji przybytku ha ha ah
luz
luz 15.07.2019, 11:14
co prawda to prawda.
Ciekawe czy po położeniu nowej nawierzchni zmienili wysokość na znaku?

Przy takich rozkopach mogli obniżyć bez problemu...
Ewa
Ewa 15.07.2019, 10:39
Wisi na wiadukcie tabliczka jak wysoki pojazd się zmieści. Czy kierowcy wiedzą czym jeżdżą?
luz
luz 15.07.2019, 11:16
I co ma zrobić, jak już dojechał? Skręcić w stronę d. komendy?
Poza tym - ciekawe, czy po zrobieniu nowej nawierzchni zmieniono wysokość na znaku?

A co do samochodów - nie zapominaj, że taki ciężarowy pusty i wyładowany to spora różnica.

Każdemu zdarzy się pomylić...
Ewa
Ewa 15.07.2019, 15:09
a wcześniej znaków nie widział??
poli
poli 15.07.2019, 10:35
Kierowca czytać nie potrafi oznaczeń na znakach?????
luz
luz 15.07.2019, 11:18
Pytanie czy oznaczenie na znaku jest prawidłowe?
Poza tym - kto NIGDY nie przeoczył żadnego znaku, niech pierwszy rzuci kamieniem...

Pozostałe