Czekają aż ktoś złamie nogę?

  • 22.07.2019, 15:10
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czekają aż ktoś złamie nogę?
Schody prowadzące od strony Urzędu Miejskiego w Gryfinie i poczty do dworca PKP są w bardzo złym stanie. I to od dłuższego okresu czasu. Wygląda to trochę tak, jakby ktoś czekał na to, aż się coś wydarzy. Gdy przykładowo ktoś złamie nogę i wystąpi o odszkodowanie, to może wtedy coś się ruszy.

Władze snują plany z przebudową tego fragmentu miasta w ramach Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Ale żyjemy tu i teraz. I tragiczny stan schodów każdy widzi, chyba z wyjątkiem… władz właśnie. A to jedna z głównych dróg łączących Stare Miasto i Górnym Tarasem.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (73)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dyl
Dyl 11.07.2020, 11:23
Władze miasta, czułe na uwagi mieszkańców, rozwiązały problem ze schodami.he,he
maciejka
maciejka 24.07.2019, 20:42
Te kolejowe schody to już takie beznadziejne były za piłata
mieszkaniec
mieszkaniec 24.07.2019, 22:54
No to na co geniusze czekają? Piłat zostawił piękne nabrzeże i strefę ,a ciołki zwykłych schodów nie potrafią naprawić. Jedno co im zawsze wychodziło to donosy gdzie się tylko da.
tomcia
tomcia 24.07.2019, 20:51
Tomaszku - a po pięciu latach rządów tercetu same się nie chciały naprawić?
Rudy
Rudy 24.07.2019, 18:23
Tomaszek wkurzony chodzi jak licho,nic gościowi nie wychodzi i z każdej strony zbiera cięgi. No i tak ma być, ma odpowiadać za swoją nieudolność !! Rządzić się zachciało miernocie !!
Tomaszek Idiota
Tomaszek Idiota 23.07.2019, 20:16
Mamy przecież unikalny albański fundusz lekowy. Ci co połamią nogi dostaną zwrot za gips. Oczywiście jak napiszą podanie do palacza. I po co to oburzenie. My rozwiązujemy każdy temat. I to natychmiast.
Stokrotne dzięki
Stokrotne dzięki 24.07.2019, 12:56
Brawo wy!
tomcia
tomcia 24.07.2019, 20:53
dostałeś sto razy bonus z tego funduszu? Czy na 100 złotych tak dziękujesz?
Ile osób skorzystało z tego "funduszu"?

Na jaką kwotę?

Bo jakoś nie podają tak podstawowych danych...
oni tak mają...
oni tak mają... 23.07.2019, 22:12
tak, nawet wycięli poręcz na schodach do tunelu od strony pks...
Inwestygator
Inwestygator 23.07.2019, 20:07
Miler to specjalista od schodów, podjazdów i wind.
efekt
efekt 24.07.2019, 16:49
taki "specjalista" z Milera jak widać...
obserwator
obserwator 23.07.2019, 14:05
Strażnika miejskiego to potrafi Komendant postawić przed Bankiem na Parkowej przed bankiem i przez dwie godziny kasował parkujące tam samochody kasa leży pod oknem Straży Miejskiej
paliwo drogie i obiady też
paliwo drogie i obiady też 23.07.2019, 15:26
Może trójcy zabrakło na delegacje.
De ja wu
De ja wu 23.07.2019, 09:50
Zbudować drugie schody obok
niestety
niestety 23.07.2019, 10:16
A najsmutniejsze w tym żarcie jest to, że to wcale nie żart - a "schody Milera" są 10 metrów od istniejących - bo trudno było urzędniczy błąd naprawić i przywrócić przejście przez tory po stronie parku - było "od zawsze", co ważniejsze - było bezkolizyjne, bezpieczniejsze i płynniejszy ruch na ruchliwej ulicy...
racja
racja 23.07.2019, 07:30
Przecież już są "schody Milera" 10 metrów od istniejących dobrych - zamiast zdjęcia barierki przed szlabanem!
Znowu o schody męczycie?
Mało wam geniuszu?
jest taka opcja
jest taka opcja 23.07.2019, 15:31
Może faktycznie Miler niech już więcej nic nie robi bo znowu coś spaprze!
Konsal
Konsal 23.07.2019, 06:09
Postawić jednego straż miejska przy schodach. Przecież i tak nic nie robiom to się na coś przydadzą.
Tomasz M.
Tomasz M. 23.07.2019, 00:25
Ciekawe czy osoby krytykujące mają trudności z poruszaniem się po tych schodach. Jeżeli tak to niech wezmą parę lekcji u fizjoterapety.
tomcia
tomcia 24.07.2019, 20:58
Tomaszku - radzić "lekcje u fizjoterapety"??? Jeden wiceburmistrz jak dostał stanowisko też jeździ na szkolenia - ale jak się łamie nogi, niekoniecznie trzeba się uczyć fizjoterapii - wystarczy skorzystać z usług...
EsSa
EsSa 23.07.2019, 09:33
Panie wiceburmistrzu., proszę nie być takim zarozumiałym.
tERAPETA:)
tERAPETA:) 23.07.2019, 07:22
ty sobie weź parę sesji u psychiatry - chociaż wątpliwe, czy pomoże...
Marek
Marek 23.07.2019, 06:53
Tomaszu M. Jeszcze rok i was pozegnamy
Luj
Luj 23.07.2019, 13:28
Taczka 3 osobowa wyspawana czeka
Niepełnosprawny
Niepełnosprawny 23.07.2019, 06:02
Tomaszu M poruszam się na wuzku i praponuje abyś raz wsiadł na wuzek i zaczol jeździć po mieście. To wtedy przestaniesz proponować lekcje u fizykoterapelty.
mieszkanka
mieszkanka 23.07.2019, 00:29
Czy oni są w stanie wreszcie z tym poradzić. Trwa już to bardzo długo i stanowi o naszym bezpieczeństwie.
Złośliwość LUCKA nie zna granic
Złośliwość LUCKA nie zna granic 22.07.2019, 23:52
Coś się komuś nie podoba!? A nowymi schodami w parku 500 m dalej to już taka wielka fatyga! Eleganckie ,nowe z atestami to NIE ! wszyscy po złości pchają się tymi starymi , i bądź tu dobry dla ludzi a potem wielka afera że jedna z drugą nogi połamały
zasadnicza kwestia
zasadnicza kwestia 22.07.2019, 23:47
Ponawiam pytanie: Kto z urzędników zamyka się w gabinecie i z kim?
tomcia
tomcia 24.07.2019, 21:00
Jak urzędnik zamyka się na klucz w gabinecie - to albo śpi, albo robi coś nielegalnego.
No a jak zamyka się nie sam...

Swoją droga który tak robi???
Baba ze wsi
Baba ze wsi 22.07.2019, 22:29
Przecież władza tamtędy nie chadza. Władza porusza się już po mieście chyba kanałami... W ogóle ich nie widać pieszo po mieście. Tylko przed wyborami aktywne były.
ave
ave 22.07.2019, 23:06
masz rację. Konarski i Dudar do pracy jeżdzą autami więc mogli nie zauważyć że schody przy powiatowej drodze są w takim stanie. gdyby organizowali Dni Europy na Górce to na szczudłach by przez te schody nie przeszli:-)
Żarna
Żarna 23.07.2019, 20:10
To gminna droga i winien jest Miler.
kanarek w klatce
kanarek w klatce 22.07.2019, 23:10
ave nie obkręcaj kota ogonem - Miler się chwalił, zę będzie przekształcał teren w ramach Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Tylko, że im nie wypaliło!
to nie jest miasto dla słabszych ludzi...
to nie jest miasto dla słabszych ludzi... 22.07.2019, 22:27
Przy okazji - dlaczego zniknęła poręcz na schodach do tunelu?
Sami sprawni tam chodzą i nie potrzeba?
abra kadabra
abra kadabra 22.07.2019, 22:41
Nawet całe muzeum z dworca zniknęło!
Knagulec
Knagulec 22.07.2019, 22:53
Muzeum pogonione
Szewc miejski
Szewc miejski 22.07.2019, 21:56
Wprowadzić obowiązek przed wejściem na schody zakładania filcołapci antypoślizgowych rotacyjnych wielokrotnego użytku jak w muzeum , do obsługi na stanowisko powołać miejskiego szewca
armagedoniści
armagedoniści 22.07.2019, 22:16
Muzeum było na dworcu PKP ale też zrujnowali! tam też powinni w takich łapciach chodzić.
Bux
Bux 22.07.2019, 21:12
Jest okres wakacyjny dajmy nieudacznikom z UM wrócić z urlopów
ręce opdają a nogi można połamać
ręce opdają a nogi można połamać 23.07.2019, 07:08
Niektórzy są na nieustającym urlopie
go
go 22.07.2019, 20:18
bez przesady, to nasza kolejna wizytówka miasta przecież...

a tak poza tym należałoby się zastanowić nad nowym stanowiskiem w um - jest architekt miejski, ogrodnik miejski i nie wiem co jeszcze miejski a tu tak naprawdę jedyny potrzebny jest kafelkarz miejski
Młynarczyki w odważnikach wiercą dziury żeby splacić kredyty
Młynarczyki w odważnikach wiercą dziury żeby splacić kredyty 22.07.2019, 19:48
Tomaszek to Ulka czupiradło ? Nic mnie już nie dziwi u transparentnego inaczej.
Ewren Hodża z Albano
Ewren Hodża z Albano 22.07.2019, 19:45
To droga do albańskiego funduszu lekowego.
Pogromca
Pogromca 22.07.2019, 18:37
Czy to nie Ulka czupiradło z Pomorskiej i jej teren
pytanko
pytanko 22.07.2019, 19:28
Nowy pseudonim Tomaszka?
Pogromca
Pogromca 22.07.2019, 20:59
Ulka jest jedna na rowerze pomyka

Pozostałe