Medale dla energetyków od prezydenta

  • 07.09.2019, 16:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Medale dla energetyków od prezydenta
Podczas jubileuszu minister Paweł Mucha wręczył pracownikom Zespołu Elektrowni Dolna Odra medale od prezydenta Andrzeja Dudy za długoletnią służbę.

Zapraszamy do fotogalerii, gdzie są zdjęcia odznaczonych:

O jubileuszu pisaliśmy już tu, zamieszczając dodatkowe zdjęcia:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33620,dzien-energetyka-i-45-lat-elektrowni-dolna-odra-w-gryfinie-rozpoczeto-swietowanie

 

O gościach tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33627,jubileusz-dolnej-odry-w-przekazie-gosci-i-gospodarzy-film

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (131)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (69)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pamięć
pamięć 10.09.2019, 23:51
Wyjątkowo dużo nagrodzonych podczas tego jubileuszu.
broszka
broszka 10.09.2019, 16:29
Im się po prostu należało!
Dyl
Dyl 09.09.2019, 12:12
Gdzie znaleźć listę tych odznaczonych, zasłużonych energetyków wraz z informacją jakie stanowiska zajmowali ?
organista
organista 09.09.2019, 12:23
W ogłoszeniach parafialnych,bu ha ha ha ha
Gość
Gość 09.09.2019, 10:41
Ten Mucha jak jeden tak i drugi gotów dla prywaty nawet do gówna się przykleić co za chamy i prostaki
wykrywacz proburmistrzowskich trolli
wykrywacz proburmistrzowskich trolli 09.09.2019, 11:02
Ty to chyba jesteś wicek że taką nienawiścią pałasz do tych zacnych ludzi.
Ksjchd
Ksjchd 09.09.2019, 10:36
Gdy Titanic tonął to też orkiestra grała.
wyróżniony
wyróżniony 09.09.2019, 09:56
Gratulacje dla innych!
Zohan
Zohan 09.09.2019, 09:46
Za służbę ??? Służyć można w wojsku, a tak na marginesie - medale za pracę. Rozumiem ,że odznaczeni wykazali się czymś niezwykłym . Co się wyprawia w tym kraju.
D
D 09.09.2019, 08:17
Widzę,że z urzędu nie było panów, a na medale liczyli....
ale wstyd
ale wstyd 09.09.2019, 08:33
Nikitińskiego masz na myśli i Sawaryna. Tacy energetycy, tak się puszą, a tu prezydent nawet się o nich nie zająknął.
hm
hm 09.09.2019, 00:14
Medale, sredale. Kiedy ciepła woda wróci?
.......
....... 08.09.2019, 22:16
Biedna i poraniona ta nasza ojczyzna. Kiedy to się zakończy, przecież to nieszczęście dla naszego narodu i wielkie cierpienie. Oni nas miską ryżu częstują, igrzyska na stadionie dla ludzi uprawiają a sami śmietankę spijają. Pytam dlaczego oni i ich dzieci się tam nie bawią, za niski progi na pańskie nogi. Narodzie wstań z kolan i nie płaszcz się z miskę ryzu i okrasę bo i tak sam za to płacisz.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 08.09.2019, 21:18
https://youtu.be/uNXKJ6csdAI?l… a co to było za jury co te nagrody przyznawało i komu ha ha ah jarek PĘDZEL HA HA AH https://youtu.be/2ALfK44rB-c?l…
Łukasz
Łukasz 08.09.2019, 21:21
Nudny jesteś jak wciaż tych samych teledysków słuchasz.
Aqualis
Aqualis 08.09.2019, 19:52
Ani jeden ani drugi Mucha nic nie zrobili dla Gryfina i regionu. Jedyne co się dla nich liczy, to ich własny interes.
Dobra zmiana
Dobra zmiana 08.09.2019, 15:12
Byłem za PiS,jestem za PiS i będę za PiSem i co mi zrobicie,pytam się gamonie co mi zrobicie?
Bolesna prawda
Bolesna prawda 08.09.2019, 18:56
Będziemy współczuć twoim rodzicom. Pewnie im wstyd że półgłówka wyrodzili.
ryba
ryba 08.09.2019, 12:29
a wody nadal nie ma
ella
ella 08.09.2019, 15:07
polityka ciepłej wody w kranie - wróć!
halo
halo 08.09.2019, 13:44
Jak elektrownia wyłącza ciepłą wodę dla całego miasta na tydzień z czego w tym czasie dwa dni świętuje to jednak trochę nie halo. Mogli w sierpniu, jak już musieli...
kapito
kapito 08.09.2019, 14:16
Sprytne odwrócenie uwagi od najważniejszej dla mieszkańńców sprawy!
gold
gold 08.09.2019, 10:17
Najważniejsze, że ze złota czy srebra i zawsze można sprzedać jako kruszec ;-)
sąsiad
sąsiad 07.09.2019, 22:37
szkoda że o emerytach całkiem zapomnieli
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 08.09.2019, 07:09
znasz takie powiedzenie " słóż PANU wiernie na koniec ci pierdnie "ha ha ah
do niewdzięczników
do niewdzięczników 08.09.2019, 10:15
13 dostali więc cisza tam!
JA
JA 07.09.2019, 22:15
Z TAKIEJ GALERII /131 zdj/ MOŻNA BYŁO ZROBIĆ 31 BO 100 TO SAME POWTÓRKI HEHE
Pikuś
Pikuś 07.09.2019, 21:55
Pikuś ty durniu Peowski lgtbeciaku ssać jana ajwajawi
Pikuś
Pikuś 08.09.2019, 09:21
Jesteś w tym najlepszy więc nie będę ci odbierał tego co lubisz najbardziej. Już tyle lat praktyki masz w obciąganiu różnych pał...
BYDŁO SIĘ CIESZY BLASZKĄ HA HA AH
BYDŁO SIĘ CIESZY BLASZKĄ HA HA AH 07.09.2019, 21:48
a co to za medale ha ha ah " pożytecznego idioty " ha ha ah ten teatr bawi do łez ha ha ten bełkot co wylewa się z tyle wizji ha ha ah poraził by nawet głęboka komunę ha ha ah kiszczak przyjaciel racheli begin córki premiera izraela tarza sie w grobie ze śmiechu ha ha ah TEATR KUKIEŁEK MUCH I INNYCH POŻYTECZNYCH IDIOTÓW HA HA AH
Pikuś
Pikuś 07.09.2019, 21:57
Sprytna bestia z ciebie alkocholiku ajjwaj
wpadnij jak masz czas ha ha ah
wpadnij jak masz czas ha ha ah 08.09.2019, 06:51
a co nie prawda ha ha ah
:(
:( 07.09.2019, 21:38
Szkoda, że nie wszystkich doceniono...Długoletnia służba, to nie wszystko.

Pozostałe