Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Życzenia na DEN - 13-15.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Wypadek na skrzyżowaniu! Są ranni!

  • 15.09.2019, 14:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadek na skrzyżowaniu! Są ranni!
Do bardzo poważnego wypadku doszło dzisiaj 15 września 2019 r. ok. godz. 14.10 na odcinku drogi krajowej nr 31 pomiędzy Gryfinem w Widuchową, a dokładnie na skrzyżowaniu DK 31 z drogą dojazdową do Pacholąt i Marwic.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, przed skrzyżowaniem samochód osobowy chciał skręcić w kierunku drogi dojazdowej do Marwic. Zatrzymał się aby przepuścić grupę motocyklistów. Jadący za nim kierowca nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył auta stojącego przed skrzyżowaniem.

Ranni są kierowcy aut oraz pasażerowie, a także motocyklista.

Na miejscu jest kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe, policja. Najciężej rannego do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

O skutkach wypadku piszemy tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/33732,piec-osob-rannych-w-wypadku-na-skrzyzowaniu-dk-31-zdjecia

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pacer
pacer 19.09.2019, 00:50
Trzeba patrzyć na drogę a nie grzebać w komórkach.
Shalom Aleichem
Shalom Aleichem 18.09.2019, 20:18
W życiu różnie bywa https://www.youtube.com/watch?… ale trzeba wierzyć zawsze do końca
pasy
pasy 18.09.2019, 16:20
Omal nie zginął ten kierowca. Dobrze że miał zapięte pasy!
Sprawiedliwość
Sprawiedliwość 17.09.2019, 17:43
Dobrze zginela śmiercią tragiczna Hanka *** Jasinskiej córką bardzo dobrze ***
taka prawda
taka prawda 16.09.2019, 21:25
Przez błąd kierowcy cierpią teraz ludzie. A do tego wiele problemów z ubezpieczalniami.
Ala
Ala 15.09.2019, 22:09
Wypadek spowodowała kobieta. To, że jej partner nie posiada prawa jazdy to sprawa policji. A skoro wszyscy o tym wiedzieli to pytam co zrobiliśmy w tym kierunku aby zatrzymać ten proceder. Znam wielu w Widuchowej, którzy jeżdżą bez prawa jazdy i co mam zrobić ? Uprzejmie donieść ? Czy to coś zmieni ?
L
L 15.09.2019, 22:15
A skąd niby wiesz kto siedział za kierownicą?!
wsiok
wsiok 15.09.2019, 19:45
A ja siem pytam co to mnie wszystko obchodzi,pytam siem co to mnie obchodzi?
odpowiedź
odpowiedź 15.09.2019, 22:13
Zadałeś pytanie retoryczne, jeśli wiesz o co chodzi.
Ala
Ala 15.09.2019, 22:18
Zadałam to pytanie bo uważam, że zbędna jest ta dyskusja czy miał prawo jazdy czy nie. Najważniejsze, że wszyscy żyją i życzyć im szybkiego powrotu do zdrowia.
odpowiedz(ialność)
odpowiedz(ialność) 15.09.2019, 22:24
Ale się jednak stało. I nie wiadomo jak i co z rannymi.
Betkier
Betkier 15.09.2019, 19:40
Wkoncu spokój z tym autem bo ludzie mają go dość tymi wybrykami i do tego bez prawkA. Ma nauczke teraz..
Magda
Magda 15.09.2019, 19:41
Bez prawa jazdy jeździł? Szok!
RODO
RODO 15.09.2019, 18:22
Ludzzie czy Wy nie wiecie że istnieje coś takiego jak RODO ? Nie wolno pisać nikogo imienia i nazwiska tym bardziej, że źle piszecie. Jeszcze ani razu nie padło tu imię osoby która kierowała samochodem. Piszecie bzdury krzywdząc niewinne osoby.
Rodo
Rodo 15.09.2019, 22:16
Nie coś tylko ktoś, a konkretnie taki gość!
Don Saperro
Don Saperro 15.09.2019, 18:09
Każdy z Widuchowej sie na niego żali ze pędzi jak wariat....^^^^
Michał
Michał 15.09.2019, 17:35
Co za bzdury. Po pierwsze- prowadziła kobieta , po drugie - pasażer nie ma złamanego kręgosłupa. Jak można pisać takie herezje. Skąd takie informacje !
Jj
Jj 15.09.2019, 17:16
Kierowca to mój kolega a pasażer ma złamany kręgosłup. Z tyłu była jego dziewczyna z małym dzieckiem. W dodatku po Widuchowej tak pędził to ma nauczke...
Don Daperro
Don Daperro 15.09.2019, 18:11
Jeśli dobrze kojarzę to Aldona S. Z Ognicy czy tam z Rynicy. Nie pamiętam już dokładniej
Kolega Aldony
Kolega Aldony 15.09.2019, 19:29
Ja pierbole jaki debil z ciebie kondonie
błąd
błąd 15.09.2019, 18:23
No niestety ale nie udało ci się trafić.
Michał
Michał 15.09.2019, 17:35
Co za bzdury. Po pierwsze- prowadziła kobieta , po drugie - pasażer nie ma złamanego kręgosłupa. Jak można pisać takie herezje. Skąd takie informacje !
J
J 15.09.2019, 16:23
Jeśli o to chodzi to kobieta za kierownicą siedziała
Stek
Stek 15.09.2019, 15:20
Tak jest zabrać mu prawko i sprawdzic jego stan przede wszystkim zrobić testy wkoncu ma nauczkę za swoją niebezpieczna i szybka jadę lamus.
KB
KB 17.09.2019, 22:52
Jak jesteś taki mądry lamusie to podaj swoje imię i nazwisko a nie z anonima tylko potrafisz skomentować
Bardzo ciekawy.
Bardzo ciekawy. 15.09.2019, 15:22
O kim wy do cholery mowicie?
Kinoman
Kinoman 15.09.2019, 17:29
K-m-l B-
e-t-k-i-er
mp
mp 16.09.2019, 19:39
ty *** jest rodo chyba nie
Ciotka
Ciotka 15.09.2019, 18:14
kinoman nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale istnieje coś takiego jak RODO. W internecie też jesteśmy do zlokalizowania. Samochód prowadziła kobieta.
Kinomaniak
Kinomaniak 15.09.2019, 15:13
Zabrać prawo jazdy zawsze pedzi jak wariat teraz ma nauczke jeszcze test na srodku odurzajace zrobic mu.
Bla bla
Bla bla 16.09.2019, 07:49
Nie udzielaj się jak nie wiesz jak dokładnie było
Ciekawy