Sadzili drzewa pod Gryfinem. Akcja z wpadką organizacyjną

  • 10.10.2019, 17:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sadzili drzewa pod Gryfinem. Akcja z wpadką organizacyjną UMiG Gryfino
Gdyby to był weekend, to bym przyszedł, ale w zwykły dzień nikt mnie przecież nie zwolni z pracy - żalił się nam dziś ojciec małego gryfinianina. Nie tak jak w innych gminach w sobotę czy niedzielę, ale dziś w czwartek o godz. 12 przeprowadzono w Gryfinie akcję „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W dodatku poza terenem zabudowanym.

Podczas dzisiejszej (10 października 2019 r.) akcji „Jedno dziecko - jedno drzewo” nasadzono w gminie Gryfino 55 drzew. Inny gatunek dla chłopców, a inny dla dziewczynek. W sumie posadzono 30 dębów dla chłopców i 25 lip dla dziewcząt.

W dodatku mimo iż obiecano podać do publicznej wiadomości miejsce sadzenia, to tego nie uczyniono. Okazało się, że sadzono w lesie pod Gryfinem (jadąc od centrum ulicą Pomorską po prawej stronie, przy Jaegerze). O braku informacji pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34047,sadza-drzewa-dzieciom-ale-nie-poinformowali-gdzie-gryfinska-wtopa-z-akcja-jedno-dziecko-jedno-drzewo

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OGRODNIK
OGRODNIK 12.10.2019, 14:11
Panie Sawaryn, powiem panu jak stary ogrodnik, kótry juŻ nie jedno drzeWo posadził (owocowe): NIE PRZESADZAJ PAN!
Zwykły obywatel
Zwykły obywatel 12.10.2019, 10:44
Zwolennicy CYWILIZACJI oczywiście nie czytali Raportu ONZ o katastrofalnym stanie naszej planety ogłoszonego w maju tego roku...Raport uświadamia nam, że zniszczyliśmy już ponad milion gatunków roślin i zwierząt i teraz kolej na nasz gatunek! Zatruliśmy morza i oceany w 80% i nieustannie wycinamy całe kompleksy leśne co skutkuje m.in. zmianami klimatycznymi. A wszystko przez chciwość i głupotę. Decydenci zostawią po sobie nie tylko" zapis korupcji w krajobrazie"ale przygotowują straszny los swoim wnukom.
lubczyk
lubczyk 12.10.2019, 11:13
Skad wiesz? Może czytali ale nie pokumali :)))
w imieniu drzew
w imieniu drzew 12.10.2019, 10:39
Drzewa głosu nie mają ale ludzie mają rozum. Błagamy by użyć go tercecie!
górnik z chmur
górnik z chmur 12.10.2019, 09:57
q na to jest kasa sawaryn kmiotku...a rybacka to ..uj????> znowu chcesz 200 listów bez znzczka???
Polnische Wirtschaft
Polnische Wirtschaft 12.10.2019, 09:32
A latem pozostaną uschnięte kikuty jak z resztą posadzonych.. Ważne, że posadzili.
buk
buk 12.10.2019, 09:59
Zważywszy ile tercet w mieście nasadzonych drzew zmarnował woleli wyprowadzić się z akcją do lasu.
ironia
ironia 11.10.2019, 22:49
Ciekawe miejsce wybrał pan Sawaryn. Można pielęgnować, wybrać się na spacer z dzieckiem, żeby pokazać drzewko.
A i jak podrośnie to drzewko - to wcale nie będzie im za ciasno.....
głupotsa ludzka nie zna granic
głupotsa ludzka nie zna granic 12.10.2019, 10:00
I o ironio wpaść pod samochód!
69
69 11.10.2019, 17:52
Dobra inicjatywa z pracą i jak znam życie to zaraz przyczepią się adoratorzy .
mikst
mikst 11.10.2019, 18:09
Czyi adoratorzy?
pisklak
pisklak 11.10.2019, 18:11
Widocznie tej 6 na 9
stan umysłu...
stan umysłu... 11.10.2019, 15:30
Szanowni leśnicy i ty, o wielki burmistrzu - czy wy sadzicie las towarowy do wycinki, czy drzewa "na wieczną pamiątkę"?
Jaka powinna być odleglość dużych dębów od siebie????
ktom to wie
ktom to wie 11.10.2019, 18:09
Może to tylko na pokaz?
SZALONY
SZALONY 11.10.2019, 14:35
Dobre sobie,widać kto sadził a raczej mógł sadzić.
Gdzie były informacje dotyczące sadzenia drzewek?
W jaki sposób były wybierane osoby,rodziny do sadzenia tych drzew?
Pytań jeszcze wiele się nasuwa i wielkie zastanowienie-dalej znajomości i kliki.
Aż szlag człowieka bierze!!!!
NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO,DALEJ OBŁUDA I ZAKŁAMANIE
Fakt
Fakt 12.10.2019, 09:34
Polacy lubią komunę... Tylko im wmówiono ze to demokracja.
copa cabana
copa cabana 12.10.2019, 09:58
Coś w tym jest. Ale przecież tercet nie deklaruje zbliżonych poglądów do tej opcji.
Janusz
Janusz 11.10.2019, 12:59
Coraz bardziej uważam, że Gryfino to stan umysłu...
lipa
lipa 11.10.2019, 10:28
Pani nauczycielka Mróz z p Sawarynem na zdjęciu? Toż to jest dopiero hipokryzja
???
??? 11.10.2019, 11:07
Gdzie? Nie znam pani nauczycielki. A dlaczego hipokryzja?
Adam
Adam 11.10.2019, 09:00
To nie była żadna wpadka. Wszystko było przygotowane dla znajomych, tabliczki z imionami, drobne upominki. "Hołota" miała o niczym nie wiedzieć.
kraska
kraska 11.10.2019, 11:09
Adam, to niech Sawaryn zrobi to za swoje pieniądze wtedy będzie mógł robić dla swojaków i innych wybrańców. Za publiczne pieniądze obowiązuja zasady, o których ten czerwony burak jak widać nie ma zielonego pojęcia!
dąb
dąb 11.10.2019, 08:37
Propaganda na całego! Kto sadzi takie drzewa tak blisko siebie? One potrzebują dużo miejsca wokół siebie, żeby rosnąć. Ale akcja zaliczona i tyle.
wpadka
wpadka 11.10.2019, 07:17
Bardzo słabe.
lipa
lipa 11.10.2019, 04:35
Cisza,ludzie.
Przecie pan był,niektórym nawet łapkę podał
Miłosz
Miłosz 10.10.2019, 23:51
Wpadka to jak rodzi sąsiadka!
bez zawiasów
bez zawiasów 10.10.2019, 21:23
To nie drzewa ale tych leni trzeba posadzić :-)
absurd
absurd 10.10.2019, 20:19
A nie będą niedługo wycinali na koljeną autostradę w las albo na kolejną "najtańszą z najtańszych" "strefę przemysłową"?

Bo sadzić w tak ruchliwym miejscu to dość... ekstrawaganckie...
Mieszko z Mieszkowic
Mieszko z Mieszkowic 10.10.2019, 20:18
A poczęstunek był, bo u nas była grochówka?!
kolega mecenas
kolega mecenas 10.10.2019, 19:38
Sadzenie drzew w Państwowych lasach to nie prywata, panie Sawaryn. Skoro się słowo dało, to trzeba dotrzymać a nie cholewę z gęby robić!
absurd
absurd 10.10.2019, 20:20
Nie obrażaj szewca....

Pozostałe