Zapraszamy na gryfiński kiermasz 28. Finału WOŚP

  • 10.01.2020, 21:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszamy na gryfiński kiermasz 28. Finału WOŚP Fot. Sztab WOŚP Gryfino
Prezentujemy listę rzeczy, które będzie można zakupić w niedzielę na gryfińskim kiermaszu podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

1) Model statku "Helgoland" - ustriacki krążownik z I wojny światowej
2) Model statku "Konigsberg" - niemiecki krążownik z II wojny światowej
3) Model statku "Kamil" - polski statek handlowy
4) Metaloplastyka "Papuga"
5) Metaloplastyka "Las"
6) Metaloplastyka "Wazon"
7) Metaloplastyka "Świecznik"
8) Wazon
9) Wazon
10) Wazon
11) Wazon
12) Stojak ozdobny "Witacz"
13) Wędka spinningowa
14) Koszulka z Islandii rozm. L
15) Aromatyczne świeczki z Cypru
16) Magnes na lodówke z Grecji
17) Witraż "Anioł"
18) WItraż "Anioł"
19) Nauka pływania "Bon podarunkowy" - karnet na 5 lekcji
20) Moneta srebrna w pudełku "Kolekcjonerska"
21) Obraz "Oko" - autor Nastaz Diakowski
22) Obraz "Akt męski" - autor Nastaz Diakowski
23) Gadżety WOŚP 2020 - worek czerwony
24) Gadżety WOŚP 2020 - Kalendarz ścienny
25) Gadżety WOŚP 2020 - Kalendarz książkowy
26) Gadżety WOŚP 2020 - Koszulka WOŚP rozm. L
27) Gadżety WOŚP 2020 - Breloczek WOŚP
28) Gadżety WOŚP 2020 - książka "Poznajmy się"
29) Gadżety WOŚP 2020 - książka "Poznajmy się"
30) Gadżety WOŚP 2020 - książka "Poznajmy się"
31) Domek z piernika z oświetleniem
32) Kosz podarunkowy
33) Podwójny voucher na premierę spektaklu Grupy Teatralnej "Gliptykos"
34) Podwójny voucher na premierę spektaklu Grupy Teatralnej "Glipktykos"
35) Voucher do restauracji "Rodzinna"
i wiele innych przedmiotów

 

Zapraszamy od godz. 12!

Przypominamy: Wszystkie wydarzenia związane z finałem oraz cały sztab odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Gryfinie przy ul. 9 Maja 4.

 

Igryfino jest patronem medialnym Sztabu Chojna - Gryfino podczas 28. Finału WOŚP.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sacramento
sacramento 11.01.2020, 20:13
Ciekawe rzeczy. Warto licytować.
owsik
owsik 11.01.2020, 18:40
brawo gryfino. jest normalność!!!!!!!!!!!!
Gdańsk
Gdańsk 11.01.2020, 20:13
Normą jest pomagać bliźniemu a nei szczuć na ludzi.
Koszykarz
Koszykarz 11.01.2020, 18:27
Jak było świeto trzech kroli to nawet plakaty był w gablotach urzędu a burmistowie z obstawom chodził po ulicach. A gdy WOŚP zbiera dla dzieci to cisza. Widać kto rządzi w mieści.
cóż
cóż 11.01.2020, 20:10
Taki to zakłamany tercet.
Pikuś
Pikuś 11.01.2020, 14:42
Może zrobimy zrzutkę na taką wielką taczkę i wywieziemy tych leni i nieudaczników z urzędu? Sawaryn jak ci nie wstyd!!!
Himalaje obciachu
Himalaje obciachu 11.01.2020, 20:11
Jak widać Sawaryn nie wie co to wstyd.
Miś
Miś 11.01.2020, 12:23
Gryfino słabo,słabo, żenada
gryfinianka
gryfinianka 11.01.2020, 09:54
Czy wiadomo , o której będzie licytacja w Szkole Podstawowej nr 2?
W jakich godzinach i gdzie można będzie spotkać Wolontariuszy?
Ewa
Ewa 11.01.2020, 07:53
W związku z chorobą nie jestem lekko w temacie. Ale mam rozumieć że nic nie będzie na mieście tylko w szkole??
Robert
Robert 11.01.2020, 00:01
Ja tam specjalnie nie jestem zwolennikiem Owsiaka, ale muszę przyznać jedno - robi w sumie dobrą robotę. To widac po tylu latach. Ostatnio ujął mnie tym, że część pieniędzy przeznaczy na pomoc dla płonącej Australii.
:)
:) 11.01.2020, 20:54
Tak. Pieniądze zebrane w Australii, czyli wirtualne...
g
g 10.01.2020, 23:54
Jurek jest super i daje się zrozumieć w tym co robi oraz widać wyniki. Faktycznie lepiej byłoby wybudować szpitale WOŚP ze sprzętem ze zbiórek ale czy ktoś na to pozwoli? Za dobrze dla WOŚP by to wyglądało i popularyzowało tak szczytny cel. Najgorsze że sprzęt czasami stoi bo...nie wiem albo kasuje się za jego użycie niczym prywatnie. Akcja jak najbardziej potrzebna bo na rząd mogą tylko liczyć kościoły.
owsik
owsik 11.01.2020, 18:39
lecz się kodziarzu
oko
oko 10.01.2020, 23:37
Sawaryn Gazecie Gryfińskiej zabronił być patronem medialnym? Bo jak widziałem na plakacie to z gryfińskim mediów jest tylko igryfino
Zarski
Zarski 10.01.2020, 23:47
Może WOŚP nic nie chce mieć wspólnego z promowanym produktem lokalnym?
Wolontariusz
Wolontariusz 10.01.2020, 23:33
Już kościołowi i bufetowa minusują.
owsik
owsik 11.01.2020, 18:40
kodziarze minusują

Pozostałe