O wolontariuszy WOŚP dba między innymi Burger Gryfino B&C

  • 12.01.2020, 14:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
O wolontariuszy WOŚP dba między innymi Burger Gryfino B&C Fot. Aleksandra Misiuna-Gólcz
Piękna inicjatywa właścicieli. Może będą państwo chcieli udostępnić informację, aby więcej wolontariuszy mogło skorzystać? - napisała do nas pani Dagmara. Drodzy Wolontariusze WOŚP! Dziś dla każdego wolontariusza za okazaniem identyfikatora gorąca herbata lub kawa za darmo - zaprasza Burger Gryfino B&C.

Zapraszamy więc zmarzniętych wolontariuszy WOŚP do lokalu Burger & Coffee w Centrum Wodnym Laguna. 

Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę! Brawo!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szef
Szef 13.01.2020, 20:00
A co tak na prawdę się stało że w tym roku nie było imprezy na Placu Barnima?
Kto im  kazał ?
Kto im kazał ? 13.01.2020, 01:44
A dom kultury całkiem się odciął od niesłusznej fundacji i inicjatywy.
milch
milch 13.01.2020, 02:08
Przecież to GDK zawaliło rejestrację!
Mama Macka
Mama Macka 12.01.2020, 22:54
Pani Olu, wielkie podziękowania i wyrazy szacunku.
sok z buraka
sok z buraka 12.01.2020, 22:49
Podczas konferencji Owsiak zwrócił się z apelem do ministra Z. Ziobry. Poprosił, aby ten pozwolił więźniom na udział w finale akcji. Na jego apel w stanowczym wpisie odpowiedziała Służba Więzienna." Ministerstwo Sprawiedliwości i Służba Więzienna nigdy nie wydały zakazu uczestniczenia więźniów w akcjach charytatywnych, w tym #WOSP2020. Apel jest bezprzedmiotowy. Prosimy p. J. Owsiaka, żeby nie dezinformował opinii publicznej. Tego wymaga elementarna rzetelność" – napisano na oficjalnym profilu Służby Więziennej na Twitterze.
Myszor
Myszor 12.01.2020, 21:32
Dziękujemy pani Olu za symboliczne światełko na Placu Barnima!
owsik
owsik 12.01.2020, 19:53
i znów to nawiedzone towarzystwo atakowało ludzi pod kosciołami!!!!!!!!!!!
Kacper
Kacper 12.01.2020, 21:31
A specjalnie Seweryn nie zrobił na Placu Barnima żeby od kościół nie poszli!
Też Jurek
Też Jurek 12.01.2020, 19:35
Do tek pory dawałem na WOSP po kilka złotych do skarbonek. Dzisiaj bez wychodzenia z domu przelałem 100 zł. To doskonały pomysł.

Pozostałe