Ponad 2 tysiące wrzośców sprzedali w 2 dni. Dziękujemy za pomoc!

  • 05.04.2020, 18:20
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Ponad 2 tysiące wrzośców sprzedali w 2 dni. Dziękujemy za pomoc!
-Mieliśmy do sprzedania ponad dwa tysiące doniczek wrzośców. W związku z wybuchem epidemii koronawirusa jeszcze w czwartek baliśmy się, że ich nie sprzedamy i poniesiemy duże straty. To, co stało się wczoraj i dzisiaj, przerosło nasze marzenia. Telefon wciąż dzwoni. Przepraszamy, ale już nie mamy wrzośców. Dziś zostały zamówione ostatnie doniczki - mówi pani Asia.
- Mirek i Asia nie zarobili na tym interesie - wrzośce sprzedawali po 5 zł. Najważniejsze, że nie stracili, a roślin nie trzeba było wyrzucać. Portalowi IGRYFINO pięknie dziękujemy za pomoc w rozpowszechnieniu informacji. Dziękujemy Wam, drodzy mieszkańcy i mamy nadzieję, że te rośliny dumnie będą zdobić Wasze balkony i ogrody - dodają gryfińscy wolontariusze.
 
O akcji ratowania lokalnej firmy napisaliśmy tutaj:
 
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ks
ks 07.04.2020, 20:25

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Monika76
Monika76 07.04.2020, 12:59
Można jeszcze kupić?
Jola
Jola 06.04.2020, 12:00
Piękne są i nie zdążyłam kupić
ja
ja 06.04.2020, 15:17
jola .zobacz co za pogoda .Wyobraż sobie dni swiateczne nie ma koronowirusa , rodzinka w domu ,a tu ponura rzeczywistość skrzeczy za oknem ..radiowóz i : obywatele. tfuj...jak za okupacji!!
Katolik
Katolik 06.04.2020, 07:38
Chcę tradycyjnie spędzić święta i podzielić się z rodziną opłatkiem tylko nie wiem gdzie go kupić. Z góry dziękuję za cenne wskazówki.

Lucjan
Lucjan 05.04.2020, 22:31
To przywraca mi wiarę w człowieka.
spoko biznes
spoko biznes 05.04.2020, 19:59
A po ile kupili?
Ewa
Ewa 05.04.2020, 20:38
Ważne że nie byli w plecy ?
Hodowcom życzę powodzenia na przyszłość ?
Pp
Pp 05.04.2020, 20:03
Nie zazdrość,bo zbrzydniesz. Też możesz zrobić coś dla innych.ludzi, na pewno lepiej się poczujesz...
:-)
:-) 05.04.2020, 19:57
No ładne kwiatki! Jednak można
wolontariusz
wolontariusz 05.04.2020, 19:39
Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie się w tych ciężkich dla nas czasach.Życzę wielu sponsorów i ZDROWIA.
Kasia
Kasia 05.04.2020, 19:24
Dzięki ludziom dobrej woli da się wiele zdziałać. Mam nadzieję, że będziecie dalej pomagali.
Gocha
Gocha 05.04.2020, 18:50
No i super. Brawo wolontariusze.
Znowu komuś pomogli
czytelnik
czytelnik 05.04.2020, 18:49
Dobro zawsze wraca. Dziękuję
no