Sklep Biedronka w Gryfinie poddany dezynfekcji. Pracownicy na kwarantannie

  • 07.04.2020, 12:08
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sklep Biedronka w Gryfinie poddany dezynfekcji. Pracownicy na kwarantannie
- Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego natychmiast reagujemy i będziemy reagować zawsze wtedy, kiedy nasze działania mogą je dodatkowo zwiększyć. Sklep sieci Biedronka przy ul. Bolesława Chrobrego w Gryfinie został zamknięty z powodu pozytywnego testu u pracownika tego sklepu. Zgodnie z zaleceniami Sanepidu wszyscy pozostali pracownicy tej placówki od wtorku zostali poddani kwarantannie - odpowiada na pytania redakcji igryfino biuro prasowe sieci Biedronka.

- Obecnie ten sklep będzie poddany dezynfekcji przez wyspecjalizowaną firmę i zostanie otwarty, gdy tylko będzie to możliwe. Jednocześnie zapraszamy klientów na zakupy do dwóch pozostałych sklepów naszej sieci w Gryfinie informując, że placówka przy ul. Sportowej 2A czynna jest w tym tygodniu całodobowo oraz przy ul. Asnyka 57 w godz. 6:00 do 24:00 - czytamy w odpowiedzi nadesłanej dzisiaj (7 kwietnia 2020 r.) do naszej redakcji.

 

Redakcja igryfino pierwsza poinformowała o zamknięciu sklepu przy ul. Chrobrego:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36107,zamkneli-sklep-ze-wzgledu-na-koronawirusa-gdzie-jest-niebezpiecznie

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (141)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

życzliwy
życzliwy 10.04.2020, 00:11
Dla dobra sieci i mieszkańców dobrze byłoby aby to były ostatnie przypadki.
Waldek
Waldek 08.04.2020, 15:06
Ochroniarz z biedy na parkowej pracował jednocześnie w sklepie na sportowej
strach się bać...
strach się bać... 08.04.2020, 14:17
Powinni podać, w jakich godzinach i dniach pracownik był w sklepie - żeby uczulić klientów, którzy w tym czasie byli narażeni - w innych miejscowościach Sanepid szukał pasażerów autobusu, którego kierowca był chory a nawet parafian którzy mieli kontakt z chorym księdzem!

Tutaj też powinni podać daty i godziny - tym bardziej, że wielu będzie spokojniejszych...
gdzie był sanepid
gdzie był sanepid 08.04.2020, 12:43
a prokuratura już była na miejscu przestępstwa art 165 KK jak ktoś z klientów umrze to nie są zwykłe niedopatrzenia to celowe działanie
więcej rozwagi
więcej rozwagi 08.04.2020, 13:57
A jeżeli któryś z pracowników umrze , to który klient ich ,, zaraził może świadomie ,, , to gdzie ty byłeś tu piszący bzdury człowieku !?
trochę logiki
trochę logiki 09.04.2020, 18:13
ZABEZPIECZYĆ MONITORING z dwóch tygodni
prewencja nie kara
prewencja nie kara 08.04.2020, 12:28
czy sanepid sprawdził po pierwszych sygnałach o podejrzeniu epidemi książeczki zdrowia pracowników oraz ich stan zdrowia miał ustawowo na to 2 dni robocze informacja była ogólnie dostępna na i gryfino
Monia
Monia 08.04.2020, 14:56
Sanepid siedzi w biurze i nie wychodzi na zewnątrz, obecnie czesza fejsbuka albo alegroo z nudow ,a kontroli zadnych nie robia
Covid19
Covid19 08.04.2020, 16:23
Napidałem do gryfińskiego sanepidu 2 e-maile i zero odpowiedzi. Zlew na wszystko i wszystkich.
telefonistka
telefonistka 08.04.2020, 12:32
Przecież tam nie ma komu pracować. Telefony odbierają
przerażona
przerażona 08.04.2020, 12:25
A co z klientami sklepu obsługiwanymi przez chorego człowieka?
spokojny
spokojny 08.04.2020, 12:33
Niech się mają na baczności. Niech się obserwują. Jeśli nie kaszlała na was i nie kichała to spokojna głowa.
owszem
owszem 08.04.2020, 12:10
Powtórzę dla szefów i związkowców: W sytuacji epidemii trzeba skończyć z pracą w dwóch czy trzech sklepach. Załogi nie powinny się wymieniać w poszczególnych placówkach. W szpitalach jest problem w dużej mierze dlatego, że lekarze i pielęgniarki pracują w kilku szpitalach.
klient
klient 08.04.2020, 12:04
Jeszcze ze dwa sklepy w Gryfinie zamkną i kolejki będą kilometrowe.
apel
apel 08.04.2020, 12:08
Dlatego dbajmy i nie chodźmy zbyt często.
CDA CIAG DALSZY APOKALIPSY
CDA CIAG DALSZY APOKALIPSY 08.04.2020, 11:02
(...)
Link usunięty. To miejsce na komentowanie, a nie przekierowywanie na inne strony.
administrator
EPIDEMIA ***HU
EPIDEMIA ***HU 08.04.2020, 10:37
(...)
Link usunięty. To miejsce na komentowanie, a nie przekierowywanie na inne strony.
administrator
Ja
Ja 08.04.2020, 10:24
Na tym zdjęciu fragment centrum Gryfina niestety prezentuje sie fatalnie
do Ja
do Ja 08.04.2020, 12:02
Zapytaj leniwy tercet dlaczego.
ja
ja 08.04.2020, 15:30
Nie sądzę, by mieli coś mądrego do powiedzenia
2 przydomki
2 przydomki 08.04.2020, 12:34
Leniwy a teraz nawet tchórzliwy
STAN WOJENNY
STAN WOJENNY 08.04.2020, 10:13
centrum to strefa skażona TRZEBA ZRZUCIĆ NAPALM
Cieślak
Cieślak 08.04.2020, 13:22
I Love the Smell of Napalm in the Morning - Robert Duvall
CZAS APOKALIPSY
CZAS APOKALIPSY 08.04.2020, 10:42
CZUJESZ TO SYNU TAK PACHNIE NAPALM
Johny
Johny 09.04.2020, 16:28
"Całe wzgórze pachniało zwycięstwem".
nuda
nuda 08.04.2020, 12:03
Wasz zarty Stan i Szas sa drętwe.
enter
enter 08.04.2020, 09:49
Każdy powinien zachowywać się tak jakby zaraz była wokół. Czyli nic nowego.
zenia
zenia 08.04.2020, 08:49
a w puk-u też są ludzie na kwarantannie
to dobra informacja
to dobra informacja 08.04.2020, 09:27
Zenia to dobrze. Tak dba się o ludzi aby ewentualnie nie przenosili zarazków.
Lil
Lil 08.04.2020, 07:29
Zapraszacie do sklepu na sportowa 2, a pracownicy z zarazonej biedronki czesto gesto sie wymieniaja zmianami i sklepami. Co za hipokryzja
owszem
owszem 08.04.2020, 12:06
W sytuacji epidemii trzeba z tym skończyć. W szpitalach jest problem w dużej mierze dlatego, że lekarze i pielęgniarki pracują w kilku szpitalach.
....
.... 08.04.2020, 07:07
Zamiast wydawać pieniądze na wybory kupmy respiratory
Synek
Synek 08.04.2020, 11:48
Zamiast miliony na lgbt dajcie na redpiratory
Papa
Papa 08.04.2020, 16:03
Brawo brawo synuś
pała
pała 08.04.2020, 11:51
Synok w tam w Moskwie macie jakiś kompleks z tym lgbt?
Grażyna z gazowni
Grażyna z gazowni 08.04.2020, 05:34
Ludzie obudźcie się! ten wirus jest już w społeczeństwie napewno większość już go ma!***
G
G 08.04.2020, 00:41
Jeśli ktoś myślał. że nas to ominie tzn. że był wielkim optymistą, lub co gorsze lekce sobie ważącym ten problem. To jest fakt, wirusa mamy i najwyższy czas żeby zdawać sobie z tego sprawę. Musimy z tym żyć. Wielu z piszących chce adres tych chorych i.t.d - po co? Żeby ich oznakować, bo są chorzy?Jeśli nie będziemy przestrzegać ograniczeń, chorych będzie znacznie więcej. Zacznijcie więc każdy od siebie i to tak na poważnie. Żarty już dawno się skończyły. Będziemy chorować, i młodzi i wszyscy bo ta choroba już z nami na zawsze zostanie. Wyrządzi dużo złego w każdej dziedzinie życia, ale trzeba żyć i się nie poddawać. NIE IGNORUJCIE ZASAD BEZPIECZEŃSTWA. Ten, kto je ignoruje jest właśnie zagrożeniem.
Gdzie robią te szybkie kursy na doktora ? Tak naprawdę maseczek jest więcej…
Gdzie robią te szybkie kursy na doktora ? Tak naprawdę maseczek jest więcej niż lekarzy 08.04.2020, 00:09
O osobie zarażonej wiadomo było od 2 tygodni , teraz jest potwierdzenie ale już za późno o 2 tygodnie na to żeby resztę obsługi i klientów uratować.
cyt
cyt 08.04.2020, 00:03
– Wszyscy, których dotychczas przebadaliśmy, mieli raka, chroniczną chorobę płuc, bardzo dużo palili albo mieli silną nadwagę, cierpieli na cukrzycę czy też mieli choroby układu krążenia – relacjonuje. Wirus był w tych przypadkach kroplą, która przelała czarę. – Mieliśmy – tego jeszcze nikt nie wie – pierwszego stulatka, który umarł na Covid-19. Czy także tutaj była to „ostatnia kropla”? – Absolutnie ostatnia – mówi Püschel. Zdaniem lekarza, strach, który zawładnął ludźmi w związku z nowym wirusem, jest przesadny. – Nie ma żadnego powodu do obawy przed śmiercią w związku z rozprzestrzenianiem się choroby w regionie Hamburga – powiedział. Dopytywany, czy, jako rządzący, podjąłby podobne decyzje w związku z pandemią odpowiedział:" Cieszę się, że nie muszę podejmować żadnych decyzji politycznych. Powiem jednak, że jako lekarz podjąłbym inną decyzję". { z portalu Dorzeczy pl, z dziś}
czytaj i myśl
czytaj i myśl 08.04.2020, 14:21
filozofia dr Mengele - po co coś robić, silni przetrwają. Wystarczy spojrzeć na USA, gdzie służba zdrowia (ta powszechna) jest iluzoryczna.
Europa daje (jeszcze) sobie radę. Bo wprowadziła rygory. Część pewnie na wyrost, część pewnie mało sensownych - za to lepiej niż nic i podstawiać pod szpitale samochody chłodnie...
Over here
Over here 08.04.2020, 00:09
No cóż, oszolomow nie brakuje. Ten profesor pewnie uważa, że nikt nie umarł też od niemieckich kul w czasie drugiej wojny światowej, tylko to też była korpla, która przelała czarę goryczy, bo byli zmęczeni życiem
heh