Brutalnie uśmiercił psa

  • 22.05.2020, 17:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brutalnie uśmiercił psa
Ponieważ działał ze szczególnym okrucieństwem, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyny Prokuratura Rejonowa w Gryfinie, na wniosek policji, zastosowała środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

-14 maja funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnie dokonali zatrzymania 52-letniego mieszkańca powiatu gryfińskiego, który podejrzany jest o to, że w tym samym dniu w miejscowości Witnica uśmiercił psa - informuje igryfino starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

52-latek zabił psa prawdopodobnie za pomocą siekiery. Do uśmiercenia zwierzęcia doszło w Witnicy.

W chwili obecnej postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

noc jest ciemna
noc jest ciemna 04.08.2020, 10:48
przypominam że morda obita będzie.over
wiktoria
wiktoria 28.07.2020, 18:00
Ludzie to nie jest sytuacja to śmiania i żartowania, co taki pies mógł zrobić brak słów...
sławek z parku
sławek z parku 23.05.2020, 13:47
mięcho to mięcho https://youtu.be/YJPBwwkyfuw
trzeci swiat  i hells kiychen
trzeci swiat i hells kiychen 23.05.2020, 09:03

normalnie jak w wietnamie psy i koty stały sie pożywieniem miejscowej biedoty
kuchenne rewolucje  w witnicy????
kuchenne rewolucje w witnicy???? 23.05.2020, 08:59
może przeszedł na buddyzm i polubił kuchnię wietnamską https://www.google.com/url?sa=…
i kanibal
i kanibal 22.05.2020, 20:31
może to satanista
Max
Max 22.05.2020, 20:26
Patologia pie............!!! dla przykładu 5 lat
Naplet
Naplet 22.05.2020, 19:24
Dawac zwyrodnialca na Gryfino na kwadrat chlopaki z Ryzym Kamieniakiem i Rastenisem i banda sie z ciiotaa rozptawia
Arek
Arek 31.05.2020, 21:36
weź mnie nie rozśmieszaj
Ja
Ja 22.05.2020, 18:41
Prawo powinno byc takie....OKO ZA OKO,ZAB ZA ZAB....to znaczy ze z tym zwyrodnialcem powinno zrobic sie to samo co on zrobil z tym biednym pieskiem...moze jeden z drugim zastanowilby sie krzywdzac zwierzeta ze one CZUJA BÓL tak samo jak czlowiek...potrafia kochac i byc wdzieczne bardziej jak nie jeden czlowiek..
Wiesław
Wiesław 22.05.2020, 20:43
Nie ma kary śmierci za człowieka a za psa ma być.Trochę przesadzacie.
Ja
Ja 23.05.2020, 10:59
Dzisiaj pies jutro moze to byc czlowiek...skoro tak postepuje ze zwierzetami to jest zdolny do wszystkiego.
zebu
zebu 23.05.2020, 11:24
Ja, ma racje. Jego czyn świadczy o braku uczuć, które mają normalni ludzie.
Pismo Święte
Pismo Święte 23.05.2020, 08:57
To człowiek zdecydował ze jego życie jest ważniejsze... Nie Bóg! Bóg dal przykazanie, :NIE ZABIJAJ!! i nic nie mówi o wyjątkach.
jaka religia taki ubój
jaka religia taki ubój 23.05.2020, 10:43
dość z wykolejeńcami https://youtu.be/WMqaXzu1xbk a siekiera była ostra czy tępa
Ktoś
Ktoś 23.05.2020, 04:30
Skoro istota która pastwi się nad istotą i sprawia jej to satysfakcję,to co za różnica czy pies czy człowiek, dziś pies jutro człowiek, krzesło elektryczne dla wykolejenca
Mirka
Mirka 23.05.2020, 10:49
do Ktoś: Słuszna racja!
ta
ta 22.05.2020, 22:31
Nie ma żadnej przesady Jeśli szanujesz czlowieka , szanujesz zwierzaka Człowiek ma możliwosć obrony , zwierze niestety nie
Oko za oko
Oko za oko 22.05.2020, 18:22
Trzeba ostro z tymi oprawcami. Maksymalna karę bo inaczej nigdy nie skończy się te znęcanie nad zwierzętami. . Sumienia, czy współczucia taki podludź i tak nie ma. Rozum wyżarła gorzała.. Jedyne co potrafi to bić bezbronne, slabe zwierzę które do konca patrzy na to bydlę kochającymi oczami.
trynuś
trynuś 22.05.2020, 18:17
Do Gostynina z nim,kto jest za? łapka zielona
krata
krata 22.05.2020, 18:06
To jakiś zwyrol musi być.
Maciek
Maciek 22.05.2020, 18:05
Jechac z *** ***
cha cha
cha cha 22.05.2020, 18:07
Brzydkie wyrazy od razu gwiazdkuje!
iwa
iwa 22.05.2020, 17:59
Wśród hołoty trudno szukać człowieczeństwa mam nadzieję , że sąd lubi zwierzęta,
tego ***
tego *** 22.05.2020, 17:47
i mu *** ***
Irka
Irka 22.05.2020, 17:45
Pewno człowiek bez sumienia labo pijany był.

Pozostałe