Truskawki jeszcze drogie

  • 23.05.2020, 19:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Truskawki jeszcze drogie Stragan z truskawkami przy ul. Chrobrego w Gryfinie
W Gryfinie truskawki można kupić po 18 zł. W Widuchowej są jeszcze droższe. Czy w tym roku truskawki będą tańsze?

Susza i przymrozki w ostatnim czasie - to wszystko sprzysięgło się przeciwko smakoszom truskawek. Jednak te sprzedawane obecnie pochodzą z upraw pod osłonami sztucznie nawadnianymi. Na truskawki z działki jest jeszcze czas.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ot co
ot co 27.05.2020, 11:03
Wolę kiełbę ale z tą suszą to was poniosło
ot co
ot co 25.05.2020, 12:11
Trzeba cierpliwie poczekać.
pająk
pająk 24.05.2020, 20:57
Rok temu o tej porze kosztowały 12 zł.
abc
abc 24.05.2020, 17:29
smacznego sprzedającym za 18 zł :), gdy beda tańsze to i ja kupię :)
waldi
waldi 24.05.2020, 12:50
Przecież można żyć bez truskawek. A jak przyjemnie będzie można popatrzeć na sprzedawce gnijących truskawek.Popyt kształtuje cenę. NIE KUPOWAĆ DROŻYZNY- nic innego nie możemy zrobić.
jechac z nimi
jechac z nimi 24.05.2020, 12:47
Te wszytkie wielkie truskawkawki z wadami genetycznymi zasługuje na czarny marsz postepowych kobiet naszego miasta, bo kobieta powinna miec prawo wyboru, jak można godzic sie na zmuszanie kobiet do dźwigania tak dużych truskawek. Skoro z ludźmi można załatwic sprawe poprzez ustawę czarnomarszową, to i z truskawkami.
tom
tom 24.05.2020, 11:51
Ja w Gryfinie widziałem nawet po 25 zł.Przesada.
Romuś
Romuś 24.05.2020, 10:31
W czasach pandemii sprzedaż uliczna to tylko w Gryfinie.
Gryf
Gryf 24.05.2020, 08:12
Niech im gniją za te 18 zł mam swoje bez chemii
aaa
aaa 24.05.2020, 10:32
Już teraz masz? Chyba spod folii!
zgr-edo
zgr-edo 24.05.2020, 07:59
Kupiłem wczoraj truskawki po 15 zł za kg.
Czytelniczka
Czytelniczka 24.05.2020, 06:57
Przecież to nic dziwnego 🤷‍♀️ Zawsze na początku sa drogie, gdyz bedzie szczyt truskawek zawsze tanieją. I nie zgodz3 sie ze polskie truskawki to samia chemia. Osobiscie ostatnio kupilam kolo biedronki byly przyszne, nie bylo czuć chemii jak w tych marketowch.
www
www 24.05.2020, 12:24
Na zdrowie i co nas to obchodzi że Ciebie stać i napchałaś brzuszysko chemią , bo kto to widział by truskawki były tak wielkie .
Knagulec
Knagulec 24.05.2020, 01:27
Dym... te truskawki
niestety
niestety 23.05.2020, 23:53
Są drogie i dużo tańsze nie będą!
www
www 24.05.2020, 12:22
E niestety to ty sam sobie je konsumuj .
truizm
truizm 23.05.2020, 23:36
Truskawka nie ma narodowości!
Pawlak
Pawlak 24.05.2020, 12:49
Jak takie duże to na pewno amerykańskie, oni to nawet krasnoludki mają największe na świecie...
Nietęsknię bo mam swojena ogródku
Nietęsknię bo mam swojena ogródku 23.05.2020, 23:27
Polskie truskawki to sama chemia. Pryskają na zarazę, na bakterie, na ślimaki no i na grzyby (przeciw gniciu). Te opryski na grzyby dobry plantator robi w polskim klimacie dwa razy dziennie.
stonka
stonka 23.05.2020, 21:39
Droższe od kilograma mięsa to zwykła kpina .Wspierajmy Polskich rolników itp . Czekam aż resztę wyśrubuje w cenach . Tańsze truskawki i ziemniaki młode można kupić zagraniczne i są w naszych warzywniakach i gdzie tu norma rozsądku . Lepsze bo Polskie .
Ania
Ania 23.05.2020, 21:16
Czekam na sezon z utęsknieniem!

Pozostałe