Po zderzeniu pasażerka przeleciała nad samochodem i spadła na pasy

  • 29.05.2020, 12:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po zderzeniu pasażerka przeleciała nad samochodem i spadła na pasy
Skuter jechał za samochodem osobowym marki Peugeot. Kierująca autem zahamowała przed pasami aby przepuścić pieszego. Nie zdążył jednak zahamować kierowca skutera. który jechał z żoną. Uderzył w tył samochodu. Kobieta przeleciała przez samochód i upadła na przejście dla pieszych - opowiada jeden ze świadków zdarzenia.

Kierowcę skutera jak i jego żonę z obrażeniami przewieziono do szpitala. Do wypadku doszło w piątek 29 maja 2020 r. ok. godz. 11 na ulicy Jagiełły w Chojnie.

Aktualizacja:

Więcej informacji tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/36806,sprawca-dzisiejszego-wypadku-byl-nietrzezwy

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bibi
Bibi 30.05.2020, 22:32
Jak sie nie trzyma odstepu to tak jest
znam to z autopsji
znam to z autopsji 29.05.2020, 20:40
PIjany jest zawsze rozluźniony i się nie łamie.
nie jeździj luźno
nie jeździj luźno 29.05.2020, 18:11
Słabo sie go trzymała bo powinni razem polecieć w to samo miejsce.
Łukasz
Łukasz 29.05.2020, 16:53
Po prostu się zagapił. Zdarza się. Nie potępiajcie bo może sami byście tak samo pojechali!
:)
:) 29.05.2020, 16:34
Czy artykułu nie można zacząć od daty i miejsca zdarzenia? To są informacje, które powinny pojawić się na początku.
znawca
znawca 29.05.2020, 16:52
Od daty to zaczyna kronikarz, np. Gall Anonim. Dziś świadczy to o braku profesjonalizmu.
wiadomo
wiadomo 29.05.2020, 18:10
Tutaj data i godzina sa na końcu art. ale tutaj prawie same świeże rzeczy są.
@
@ 29.05.2020, 15:55
Nie myślał bo żona trzymała go za …..
lot koszący
lot koszący 29.05.2020, 15:21
Dobrze że nie spadła na maskę bo blacharz miałby sporo roboty.
Knagulec
Knagulec 29.05.2020, 15:03
To musiałbym lot
gryfino
gryfino 29.05.2020, 14:45
Skąd ta rodzina jest?
z Chojny
z Chojny 29.05.2020, 14:29
To taka biedna rodzina i do tego jeszcze takie nieszczęście!
ewa
ewa 29.05.2020, 15:25
Taka biedna że stary jechał na bani:)
;-)
;-) 29.05.2020, 14:27
To cwaniak jak się chciał pozbyć żonki!
sigma
sigma 29.05.2020, 13:44
A to pech! Motorowerem nie zahamuje się jak na ABSesach!
masech
masech 29.05.2020, 20:43
To nie pech, to brak umiejętności. Zawsze w takich sytuacjach winien jest ten, który jedzie z tyłu. To on powinien uważać!

Pozostałe