Komendant powiatowy straży Andrzej Prokopski przechodzi dziś na emeryturę

  • 30.09.2020, 12:52
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Komendant powiatowy straży Andrzej Prokopski przechodzi dziś na emeryturę
Dziś 30 września 2020 r. pod siedzibą Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie odbyła się uroczystości pożegnania komendanta. Komendant Powiatowy. bryg. mgr inż. Andrzej Prokopski przechodzi na emeryturę.

Andrzej Prokopski w zawodzie przepracował 35 lat. Pochodzi z Kraśnika spod Rzeszowa, skąd przybył do Gryfina.

Wcześniej był zastępcą komendanta, a od 2016 r. komendantem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie. O jego awansie pisaliśmy tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/2242,nagrody-i-awanse-dla-strazakow

Film z uroczystości zaprezentujemy wkrótce. Teraz zapraszamy do fotogalerii.

 

Aktualizacja: Więcej o uroczystości tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/38258,pozegnanie-starego-komendanta-i-przywitanie-nowego-fotowideo

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

konotacja
konotacja 03.10.2020, 17:00
*** jest the best...patrzcie to ja!Przyszedlem, odnotujcie i zapamietajcie to przed kolejnymi wyborami,. ...jakie parcie na szklo?...nie wiem o co chodzi?
omiatacz
omiatacz 02.10.2020, 23:34
Raz mają maseczki innym razem nie mają. Jacyś chwiejni. Może to jakaś zabawa maseczkowa ?
Pójdzie do Cegiełki
Pójdzie do Cegiełki 01.10.2020, 17:48
Stefan z "Barwy szczęścia" mówił, że to nie on a podpis jego. Podobno podrobili ale poleciał.
Jak jest na prawdę ?
Jak jest na prawdę ? 01.10.2020, 01:12
To odejście dziwnie wiąże się z protokołem odbioru hali.
Andrzej
Andrzej 30.09.2020, 18:47
To skad on pochodzi? Z Kraśnika? Na pewno?
kilian
kilian 30.09.2020, 16:11
To ile ma? 54 lata i już emerytura? Pozazdroscić
Miras
Miras 30.09.2020, 15:55
Fajny gość na tym stanowisku był, taki kjak to mówią "ludzki człowiek".
Jakub
Jakub 02.10.2020, 05:50
Z każdą ,,firmą,, miał dobre ,,stosunki,,.
A klej zmyty ?
A klej zmyty ? 30.09.2020, 15:24
Chciałbym wiedzieć czy odejście na emeryturę wiąże się z dokonaniem odbioru hali sportowej z łatwopalną wykładziną ?
Precz z kaczystami, emerytura od 70!
Precz z kaczystami, emerytura od 70! 30.09.2020, 14:55
Przeciez on 35 lat.
Zadowolony Dżony
Zadowolony Dżony 30.09.2020, 14:54
W końcu bo się go słuchać nie dało na apelach
mojzesz pałodawca
mojzesz pałodawca 30.09.2020, 14:10
kto teraz zgasi gorejacego konara pytam sie kto ha ah ah
Jakub
Jakub 02.10.2020, 05:52
Miras ogarnie , Miechu pomoże , ogarną temat.
szkoda
szkoda 30.09.2020, 14:08
Wielka szkoda, wielka strata!
znajomy
znajomy 30.09.2020, 14:03
Szkoda, dusza człowiek.
Koleżeńska przysługa ?
Koleżeńska przysługa ? 30.09.2020, 15:25
Ile kosztował odbiór łatwopalnej wykładziny ?
detektor
detektor 30.09.2020, 18:49
do 15.25: Spytaj tych co odbierali.

Pozostałe